trečiadienis, balandžio 8 d.
Anglijoje
Paraiška dėl paramos, dirbantiems savarankiškai UK, jei patyrėte neigiamą ekonominį poveikį dėl COVID-19
Naudokite šią schemą, jei esate savarankiškai dirbantis asmuo arba dirbantis partnerystės principu ir esate vienas iš narių, ir dėl koronaviruso
Aktualijos
Socialinės išmokos po „Brexit“: Lietuvos piliečiams, kurie dirbo Jungtinėje Karalystėje ir norės grįžti į Lietuvą
Lietuviams Jungtinėje Karalystėje gali būti svarbu žinoti, kad pereinamuoju laikotarpiu Jungtinės Karalystės ir Europos Sąjungos santykius socialinėje srityje lemia Europos Sąjungos socialinės apsaugos sistemų koordinavimo reglamentai – tai reiškia, kad viskas, kas galiojo iki šiol, taikoma ir pereinamuoju laikotarpiu iki 2020 m. gruodžio 31 d.
Aktualijos
Domina £38,000 alga - galite išbandyti sekso žaislus ir atsakinėti į elektroninės parduotuvės klientų klausimus apie juos
Interneto parduotuvė ieško intymių klientų aptarnavimo vadybininko/-ės, kuri/-is atsakytų į klientų klausimus apie sekso žaislus.
Pramogos
BBC pranešė atleisiantis 450 Naujienų skyriaus darbuotojų
Britų transliuotojas BBC, įgyvendindamas planą prisitaikyti „prie besikeičiančių auditorijos poreikių“ ir įvykdyti savo taupymo tikslus, atleis 450 naujienų redakcijos darbuotojų, trečiadienį paskelbė transliuotojas.
Aktualijos
Ieškomi praktikantai darbui Lietuvos ambasadoje Jungtinėje Karalystėje (JK) politikos ir viešosios diplomatijos srityse
Pageidautina, jog praktikantas (stažuotojas) praktikai galėtų skirti bent 3 dienas per savaitę. Yra galimybė atlikti praktiką pagal Erasmus+ programą.
Pasaulio lietuviai
Ana Vilkin: floristo profesija - sielos perlas
Kiekviena Anos Vilkin darbo diena prasideda tarp nuostabiausių pasaulio gėlių. Floristė maloniai pasitinka lankytojus, padeda išsirinkti pirkinį ir tarsi pati įžengia į daugelio žmonių šventes, patiria įvairias klientų nuotaikas. Savo ruožtu žmonės iš gėlių salono išeina Anos žodžio padrąsinti, palinkėjimo nudžiuginti.
Aktualijos
Mokymai sportininkams: ką daryti, kai tenka atsisveikinti su didžiausiomis arenomis ir stadionais
Kai karjera baigiasi anksčiau nei kitose profesijose, neretai susiduriama su staiga užgriuvusiomis problemomis. Kaip susitaikyti su mintimis, kad tai, ką darei kone visą gyvenimą, jau yra praeitas etapas, kaip planuoti savo ateitį, karjerą ir finansus, kur kreiptis dėl reikalingų dokumentų, Nacionalinės sportininkų asociacijos (NSA) vadovo Justino Kinderio teigimu, svarbu pradėti domėtis iš anksto.
Lietuva
Tragiška ukrainiečio patirtis Lietuvoje: po kelių mėnesių darbo namo grįžo su 3 eurais
Oleksandras Kyselovas iš Dnipro į Kauną atvyko dėl pinigų. Įsidarbinęs įmonėje „Avima“ jis kelis mėnesius vairavo vilkiką Vakarų Europoje. Tačiau nutrūkus darbo santykiams vyras buvo priverstas namo grįžti tuščiomis kišenėmis.
Lietuva
Patvirtintas naujas trūkstamų profesijų sąrašas
Migracijos departamentas informuoja, kad Užimtumo tarnyba prie Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos 2019-12-31 patvirtino profesijų, kurių darbuotojų trūksta Lietuvos Respublikoje, sąrašą pagal ekonominės veiklos rūšis 2020 m. I pusmečiui.
Aktualijos
Ką daryti netekus darbo?
Vienas blogiausių dalykų, kurie gali nutikti, tai darbo praradimas. Ypač sunku tuomet, kai tai nutinka netikėtai ir ne dėl asmeninės kaltės. Tiesa, pažvelgus iš kitos pusės, praradus darbą gyvenimas nesibaigia, galbūt tai puiki proga išnaudoti naujas galimybes ir atrasti save iš naujo.
Aktualijos
Šis triukas jums leis per Kalėdas atostogauti 12 dienų, nors išnaudosite tik 5 - bet turite paskubėti
Jei norite atostogauti ilgiau, bet neišnaudoti visų sukauptų atostoginių dienų, štai mažulytė gudrybė, kuri leis jums atostogauti ilgiau:
Gyvenimas
Tiems, kuriems trūksta pusės valandos per dieną: kaip rasti laiko?
Įdomu, ar visiems užtenka laiko ir tik man vienai jo nuolat trūksta? Vakar vakare telefonu kalbėjau su drauge, apkalbėjome kelias nemėgstamas personas. Šį vakarą taip tingisi kažko imtis, geriau pažiūrėsiu filmą. Taip mano laikas byra pro pirštus tarsi smėlis... Turiu daug idėjų, planų, tačiau nėra kada juos įgyvendinti. Kaip tai pakeisti?
Pramogos
„Slėpynės Anglijoje“ autorė atskleidė siaubingus emigrantų darbus: šaudyti į karves, dirti triušiams kailius ir malti vištas
Kristina Baubinaitė – knygos „Slėpynės Anglijoje“ autorė, savo knygoje plačiai aprašiusi emigraciją, kurią pati vadina moderniąja vergove. Per trejus metus gyvenimo Didžiojoje Britanijoje moteris pamatė emigrantų dugną ir sako, kad gana apsimetinėti, kokį nuostabų gyvenimą gyvenate dirbdami juodus darbus. Šią penktadienio popietę, 17.30 val., LNK laidoje „Bus visko“ – išskirtinis pasakojimas apie tamsiąją emigracijos pusę.
Pramogos
Svarbių asmenų asistentas lietuvis Londone tenkina keisčiausias turtuolių užgaidas
Kaip ir daugelis tautiečių, Andrius prieš 15 metų į Londoną išvyko ieškoti geresnio gyvenimo. „Aš pradėjau nuo statybų. Bet po 2 mėnesių pasakiau sau: taip gyvent nenoriu, kaip gyvena dauguma atvažiavusių žmonių. Nenoriu nuo 7 val. ryto iki vakaro dirbti, nešioti. Nusprendžiau, kad reikia eiti kitu keliu“, – LRT laidoje „(Ne)emigrantai“ šį vakarą atvirai pasakos Andrius.
Aktualijos
Prieš žlungant restoranų imperijai, Jamie Oliver sau susimokėjo £5.2 milijonus
Jamie Oliver, likus keliems mėnesiams iki restoranų tinklo žlugimo, sau susimokėjo £5.2 milijonus, tuo tarpu tinklo žlugimas atėmė Darbo vietas iš 1000 žmonių.
Aktualijos
Keičiasi tarnybinius pasus išduodanti (keičianti) institucija
Migracijos departamento nauja funkcija – išduoti tarnybinius pasus.
Lietuva
Patvirtintas naujas aukštos profesinės kvalifikacijos profesijų, kurių darbuotojų trūksta Lietuvoje, sąrašas
Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2019 m. rugpjūčio 30 d. nutarimu Nr. 4-491 patvirtintas profesijų, kurioms būtina aukšta profesinė kvalifikacija ir kurių darbuotojų trūksta Lietuvos Respublikoje, sąrašas. Šis nutarimas įsigaliojo 2019 m. rugsėjo 1 d.
IQ Tema
Kas apmoka imigrantų sąskaitas?
Užsieniečių baimės kaina gerokai didesnė už realius jų atvykimo kaštus. Ateityje pusiausvyra gali ir pasikeisti.
IQ Tema
Duonos ir žaidimų neužtenka
Šalies ekonomikos padėtis tarptautinėje arenoje konkuruoti dėl aukšto lygio specialistų – palanki. Reikia tik užtikrinti, kad ginklai nebūtų sudėti kovai dar neprasidėjus.
ŽYMA
Darbas