antradienis, liepos 14 d.
Pramogos
Dainininkei R. Orai skirtus 4 mln. dolerių vertės papuošalus gabenusi kurjerė juos paliko lėktuve
Ne paslaptis, kad pasirodydamos ant didžiausių renginių raudonųjų kilimų užsienio pramogų pasaulio žvaigždės savo išvaizdai skiria itin didelį dėmesį. Garsių dizainerių suknelės ir kostiumai, ne ką mažiau įspūdingi bateliai ir papuošalai – kai kurie žymūs asmenys būriui fotografų pozuoja pasidabinusios milijonų dolerių vertės brangakmeniais. Ne išimtis ir dainininkė Rita Ora. Kanų kino festivalyje žinoma atlikėja turėjo pasirodyti pasipuošusi prabangiais papuošalais, tačiau pastarųjų moteris neturėjo progos net pačiupinėti, mat jie buvo palikti lėktuve.
Aktualijos
Milijono vertės brangakmenių prisivogę ilgapirščiai į juvelyrikos parduotuvę Londone išsikasė tunelį
Į Fleet gatvėje esančią juvelyrikos parduotuvę vagys pateko filmo scenarijaus vertu būdu - sekmadienį vykusio Londono pusmaratonio metu jie į parduotuvę išsirausė tunelį, o tada pabėgo su milijono vertu lobiu.
Aktualijos
Už terorizmą nuosprendis iki gyvos galvos
Britas vairuotojas, tyčia nukreipęs mikroautobusą į musulmonus maldininkus šalia vienos Londono mečetės, penktadienį buvo nuteistas kalėti iki gyvos galvos – praktiškai, mažiausiai 43 metus.
Pasaulis
Skerdynės Egipte: žudė net į pagalbą skubančius medikus
Siaubingas išpuolis penktadienį įvykdytas vienoje Egipto mečetėje – ten susprogdinus bombą bei panaidojus šaunamuosius ginklus nužudyta apie 200 žmonių.
Aktualijos
Kruvinųjų deimantų beieškant...
Nelegali prekyba deimantais, dėl to žūstantys žmonės ir lobstančios nusikalstamos grupuotės – ne tik veiksmo filmų epizodai. Tarptautinės nevyriausybinės organizacijos „Global Witness“ programų vadovas Nickas Donovanas IQ apžvalgininkei Kotrynai Tamkutei tvirtino, kad žmogaus teisių pažeidimai, klimato kaita ir korupcija – tai procesai, tarpusavyje susiję labiau, nei gali atrodyti.
Aktualijos
Rytų Londone vyras papjautas mačete
Pirmadienį, apie pusę trijų dienos, Leytonstone, Rytų Londone, įvykdytas kraupus nusikaltimas. Viduryje dienos mačete ginkluotas užpuolikas netikėtai papjovė 20 metų jaunuolį. Jis skubiai išgabentas į ligoninę, gyvybei pavojus nebegresia, tačiau būklė vis dar išlieka sunki.
Pasaulis
Prie mečetės aidėjo šūviai, yra sužeistųjų
Mažiausiai 8 žmonės buvo sužeisti sekmadienį vakare Pietų Prancūzijoje, prie musulmonų maldos namų, nukentėjo ne vienas maldininkas.
Aktualijos
Mikroautobusu taranavo iš mečetės išėjusius žmones
Po vidurnakčio Londone mikroautobusas tyčia užvažiavo ant šaligatvio ir rėžėsi į būrį žmonių, išėjusių iš musulmonų maldos namų. Tiriama, ar tai ne teroro aktas.
Reiklus pirkėjas
Kuo sudėtingiau...
Daug vyriškosios giminės individų, regis, tebeturi pasąmonėje užkoduotą polinkį ieškoti atsakymų į klausimus „o kas yra viduje?“ ir „kaip tai veikia?“. Tiesa, tokį instinktą pažadina ne mus supantys elektroniniai prietaisai, bet mechaniniai įrenginiai. Vidas Rachlevičius pristato keletą tokių retų egzempliorių.
Pramogos
Škotijos mečetės valdantieji: mums kilusi didelė grėsmė
Policija ėmėsi tyrimo po to, kai didžiausios Škotijos mečetės – „Glasgow Centre Mosque“ – valdantieji vienas po kito atsistatydino iš einamųjų pareigų.
Pramogos
Musulmonai nusivylę: „mega mečetės” Rytų Londone nebus
Naujienų portalo standard.co.uk duomenimis, valdžia atšaukė didžiausios mečetės Didžiojoje Britanijoje statybas.
Aktualijos
Didžiausia Vakarų Europos mečetė skendo gaisro dūmuose (atnaujinta, VIDEO)
Pasak naujienų portalo bbc.co.uk, sulaikyti 14-os ir 16-os metų paaugliai, įtariamai tyčia padegę didžiausią Jungtinės Karalystės mečetę. Jaunuoliai tardomi pietų Londono policijos nuovadoje.
Lietuva
Vilniuje mečetei vietos neatsiras
Vilniaus meras Remigijus Šimašius pranešė, kad Lietuvos sostinėje artimiausiu metu mečetė statoma nebus. Pasak miesto vadovo, nors Lietuva ir ruošiasi priimti pabėgėlius, kurie išpažįsta islamą, mieste kuo greičiau reikia išspręsti kitas problemas, o nauji maldos namai gali ir palaukti.
ŽYMA
Deimantai