trečiadienis, liepos 8 d.
Lietuva
Rašytoja E. Puskunigytė: išgyventi tik iš kūrybos Lietuvoje nelabai įmanoma
Edita Puskunigytė – jauna rašytoja, literatūros pasaulyje debiutavusi savo romanu „Mergina po vidurnakčio“. Šiuo metu kūrėja intensyviai dirba jau prie
Pasaulio lietuviai
Kaip gyventi emigracijoje, kad gyvenimas svetimoje šalyje neatrodytų tolygus tremčiai?
Lietuviai primena karklus, kurie sugeba įsišaknyti net pačioje nederlingiausioje žemėje. (Istorikas Egidijus Aleksandravičius) „Keisdamas gyvenamąją vietą, žmogus turi išeiti iš komforto zonos.
Gyvenimas
Pretekstas kištis į svetimą gyvenimą
Būna situacijų, kai atrodo, jog artimas žmogus elgiasi “ne taip”. Ne taip, kaip mums atrodo teisinga. Ne taip, kaip mums
Gyvenimas
Kas yra moteriškumas?
Dažnai mes svarstome: kokia ji, tikra moteris? Kodėl ji tokia patraukli ir seksuali, nors dažnai atrodo vidutiniškai? Kodėl praeiviai
Komentarai
Komentaras
Tai skubėkim gyventi į šventę
Tas „gyventi“ ir „šventė“ – chrestomatinis blogo rimavimo pavyzdys. Susimovė klasikė poetė. Įsijautusi, beeiliuodama tvirtapradę ir tvirtagalę priegaidę supainiojo. Tik šis tekstas ne apie tai. Kaip patiems nesusimauti tame skubėjime, šventime ir švenčių laukime. Kaip sustoti, atsisakyti šventės ir pradėti gyventi. Ir pamatyti save.
Gyvenimas
Gyvenimas prisiverčiant: kodėl tiek jėgų išeikvojame kasdieniams darbams
Neįtikėtinai daug gyvybinių jėgų prarandame, kai turime viduje prisiversti, kai spaudžiame save padaryti kažką, ko nenorime. Logiškai mąstant, turėtų būti taip: prisivertei, prispaudei, prigąsdinai save – nuėjai ir padarei.
Pramogos
Trys nykiausios anytos pagal Zodiako ženklą
Tarp vyrų motinų pasitaiko tikrų brangenybių – mylinčių ir supratingų, bet būna ir tokių, kurioms marčios įtikti negali. Šių trijų Zodiako ženklų anytos savo marčioms labiausiai gadina gyvenimą.
Pramogos
Atlikėja Mia papasakojo apie nesėkme pasibaigusią santuoką: vyro išlaikymas kainavo 100 tūkst. eurų
Šiandien atlikėjos Mios gyvenime pokyčių netrūksta. Pasikeitė ne tik jos gyvenimo filosofija, išvaizda, tačiau ir asmeninis gyvenimas. 2015-ųjų birželio 3-ąją ištekėjusi už verslininko Nerijaus Antanavičiaus net nenutuokė, kokia gyvenimo drama jos laukia.
Komentarai
Pasaka apie gyvenimą
Kaip simboliška ir kaip simptomiška, kad visos pasakos baigiasi laimėjimais. Herojai laimi – turnyrą, karalystę, princesę, – ir viskas. Kas ten dar įvyko, kas tiems didvyriams vėliau atsitiko – pasaka nutyli. Pasaka baigėsi, prasidėjo gyvenimas – o pasakai tai neįdomu. Jie tiesiog „ilgai ir laimingai gyveno“. Žinia, pasakos nekalba apie gyvenimus. Nes gyvenime būna ir pralaimėjimų, ir visai nebūtinai visi – ilgai ir laimingai. Gali būti, kad laimingai, bet trumpai. O gali būti, kad ilgai, bet nelaimingai.
Gyvenimas
Pelenės efektas, arba kaip naujas įvaizdis gali pakeisti jūsų gyvenimą
Norite kitokio gyvenimo? Tapkite patys kitokie.
Gyvenimas
Diena ir naktis: patikimas būdas atsikratyti psichologinių problemų
Viskas blogai? Laikas kreiptis į psichologą? Neskubėkite! Galbūt jūs paprasčiausiai perdedate. Ar ne? Ar jūsų reikalai iš tikrųjų tokie prasti, kad atsidūrėte aklavietėje?
Verslas
Kauno rajonas: spartaus augimo formulė
Stabiliai didėjantis gyventojų skaičius, gyvenamojo sektoriaus plėtra, rekordinės užsienio investicijos, palyginti mažas nedarbas, auganti vidurinė klasė ir geri socialiniai rodikliai išskiria Kauno rajoną iš kitų Lietuvos savivaldybių
Pramogos
Paskelbtos pačios nesveikiausios vietos gyventi Jungtinėje Karalystėje
Naujausi tyrimai atskleidė, kad jei norite būti sveiki, Soho rajone gyventi nederėtų. Šis Londono gyvenamasis rajonas garsus dėl savo naktinio gyvenimo, tačiau jame taip pat netrūksta barų, restoranų ir greito maisto užkandinių. Soho gyventojai skundžiasi nepakankama žalių zonų ir parkų gausa, be to, čia oras yra labai užterštas, rašo Metro.co.uk.
Gyvenimas
Kaip pamilti savo gyvenimą? 9 vertingi patarimai, kuriais verta pasinaudoti
Mylėti savo gyvenimą – mūsų pagrindinė misija. Mūsų egzistencijos prasmė ir yra pasiekti meilę. Kad sukurtume tokį gyvenimą, mums tenka keistis ir vystytis
Pramogos
Išrinkta blogiausia vieta gyventi Anglijoje: ar jūsų miestas pateko į dešimtuką?
Po ilgų vertinimų, apklausų ir tyrimų paviešintas blogiausių miestų Anglijoje dešimtukas. Pirmą, tačiau tikrai ne geriausią vietą jame užima lietuvių gausiai apgyvendintas Peterborough miestas.
Gyvenimas
Ar galima pakeisti savo likimą?
Tikriausiai nėra nė vieno žmogaus, kuris nebūtų sau uždavęs tokio klausimo: „Ar galima pakeisti savo likimą?“. Visus atsakymus paprastai galima suskirstyti į dvi grupes. Vieni žmonės būna įsitikinę, kad nieko pakeisti neįmanoma, ir paprasčiausiai plaukia pasroviui. Kiti mano, kad absoliučiai viskas priklauso nuo žmogaus. Kas teisus?
Pasaulis
Prieš Sovietų Sąjungos griūtį dingęs vyras rastas šalčiausiame pasaulio taške: bėgau nuo degtinės
Prieš pat Sovietų Sąjungos griūtį dingęs buvęs sovietų karinių oro pajėgų desantininkas rastas Jakutijoje – oro temperatūra čia nukrinta iki -60 laipsnių.
Komentarai
Išsitrinkime galvas. Delete
Atsibundi vos prašvitus ir supranti, kad tai tavo organizmas nuo ankstyvo ryto siunčia žinutes: sako, kad skauda. Kad privalai kažką daryti. Aišku, supyksti: šiandien ir taip nėra kada, reikia bėgti į darbą, o kūnas perspėja, kad būtina sveikata pasirūpinti. Tučtuojau, neatidėliojant, greitai. Koks dantis, kuris sudaro gal vieną tūkstantąją dalį tavo organizmo, staugia taip, kad viską metęs leki pas dantistę gydytis. Kai pagalvoji, tai turi dar per dvidešimt kramtomųjų atsarginių, o rūpiniesi juo, kaip vienatiniu, paskutiniu.
Pramogos
Dainininkei Berneen Kataro valdžia neleido viešai dainuoti dėl neįtikėtinos priežasties
Praeityje žinoma dainininkė kilusi iš Pietų Afrikos Respublikos Berneen Čereška prieš devynerius metus paliko Lietuvą ir kartu su lietuviu vyru išvyko gyventi į musulmoniškąjį Katarą. Išgarsėjusi LNK muzikiniame realybės šou „Kelias į žvaigždes“ ir ilgą laiką vedusi laidą KK2, Berneen sako, jog iš savo žinomumo tuomet nesusikrovė didelių turtų.
ŽYMA
GYvenimas