pirmadienis, rugpjūčio 3 d.
Pasaulis
Mįslingas Rusijos aparatas kelia nuogąstavimus dėl ginklavimosi varžybų kosmose
Jungtinės Valstijos šią savaitę apkaltino Rusiją išbandžius kosmose kovos su palydovais ginklą, tačiau Maskva tvirtina, kad tas aparatas tebuvo „specialus
Aktualijos
Verslas
A. Zuokui kapitalą susikrauti padėjo ir karinė technika
Buvęs sostinės meras, Vilniaus tarybos narys, „Laisvės ir teisingumo“ atstovas  Artūras Zuokas, daugiau negu prieš du dešimtmečius atstovavęs įmonei, gaminančiai karinę techniką ir ginklus, teigia, kad anksčiau apie šį verslą negalėjo kalbėti, nes tai siejasi su nacionaliniu saugumu, rašo „Kauno diena“. 
Pasaulis
Ginkluotė
Ilgalaikė Maskvos strategija: užpildyti Afriką ginklais
Be gamtinių išteklių, ginkluotės eksportas yra gyvybiškai svarbus Rusijos ekonomikai. Per pastaruosius 2 dešimtmečius Maskva sugebėjo pagilinti savo bendradarbiavimą su Afrika ir tapo didžiausiu ginklų tiekėju šio žemyno valstybėms ir kovotojams.
Pasaulis
Kanadoje po pražūtingų šaudynių uždrausti 1,5 tūkst. modelių šaunamieji ginklai
Kanados premjeras Justinas Trudeau penktadienį paskelbė, kad šalyje uždraudžiami 1,5 tūkst. modelių kariški šaunamieji ginklai, reaguojant į neseniai įvykusį šaudymo
The Economist
Karinės technologijos
Lazeriniai ginklai beveik paruošti mūšio laukui
Spinduliniai ginklai jau tapo realybe
Verslas
VERSLAS IR KORONAVIRUSAS
Sofos ekonomika: verslai, kurie laimėjo koronaviruso krizės metu
Per koronaviruso sukeltą krizę pralaimėsime daugelis, tačiau bus ir nugalėtojų Kai didelė dalis pasaulio pradėjo uždaryti viešąsias erdves ir liko namie,
Pasaulis
Rusijos Ortodoksų Bažnyčia siūlo nebešventinti masinio naikinimo ginklų
Rusijos Ortodoksų Bažnyčia (ROB) pasiūlė atsisakyti praktikos, kai dvasininkai šventina masinio naikinimo ginklus, nors tebemano, kad apšlakstyti švęstu vandeniu naikintuvus ar lėktuvus yra tinkama.
Lietuva
Smūgis narkotikų kontrabandos grupuotei: rasta 320 kilogramų narkotinių medžiagų, ginklai ir šusnys pinigų
Muitinės kriminalinė tarnyba informuoja, kad sekmadienį, lapkričio 17 d., Lietuvoje bei Latvijoje vyko Europos policijos biuro (Europolo) koordinuota tarptautinė operacija, kurios metu buvo sulaikyti du prekyba narkotikais įtariami asmenys, 320 kilogramų narkotinių medžiagų siunta, rasti ginklai bei beveik pusė milijono eurų.
Aktualijos
Anglijoje ginklais ir narkotinėmis medžiagomis prekiavęs lietuvis pakliuvo į teisėtvarkos rankas
35 metų amžiaus Marius Supelis buvo įvardytas įvardytas pagrindiniu kaltinamuoju kontrabandos byloje, prasidėjusioje dar 2014 metais.
Aktualijos
Studentas, Londone ginklus gaminęs 3D spausdintuvu, įkalintas
3D spausdintuvas - vienas didžiausių pastarųjų technologijos pasiekimų. Juo galima spausdinti viską, nuo šakučių, iki protezų. Tad nėra sunku patikėti, kad ši technologija buvo pasitelkta ir ginklams gaminti.
Aktualijos
Lutone nuaidėjus šūviams policija prašo visuomenės pagalbos: ar atpažįstate CCTV užfiksuotus asmenis?
Policija prašo visuomenės pagalbos tiriant susišaudymą Lutone. Įvykis įvyko rugpjūčio 28 dieną, Humberstone gatvėj, ankstyvomis ryto valandomis. 
Pasaulis
Užsakyto sumuštinio „per ilgai“ laukęs užkandinės lankytojas Prancūzijoje nušovė padavėją
Netoli Paryžiaus esančios užeigos lankytojas, pasipiktinęs, kad jam tenka laukti užsakyto sumuštinio, nušovė padavėją, šeštadienį pranešė apie bylą informuotas naujienų agentūros AFP šaltinis.
Pasaulis
Po šaudynių Trumpas ragina sutelkti dėmesį į psichikos ligas, o ne ginklų kontrolę
JAV prezidentas Donaldas Trumpas ketvirtadienį pareiškė, kad po šį mėnesį šalį sukrėtusių šaudynių Ohajuje ir Teksase jis mano, kad siekiant mažinti tokių nusikaltimų skaičių reikia sutelkti dėmesį į psichinius ligonius, o ne ginklų kontrolę.
Pasaulis
Tamsioji interneto pusė: nuo prekybos ginklais, narkotikais ir samdomais žudikais jus skiria vos keli pelytės paspaudimai
Paauglys iš Britanijos Kyle Davies naudojo resursus vien iš interneto tam, kad suplanuotų žudynes, kokių dar nematė niekas.
Pasaulis
Kanadoje per šaudymą naktiniame klube sužeisti 5 žmonės
Toronte mažiausiai penki žmonės buvo pašauti per incidentą viename naktiniame klube, pirmadienį pranešė Kanados policija
Aktualijos
Žmogžudystė Londone: vyras nušautas name Felthame
Ginkluota policija pasirodė įvykio vietoje po to, kai vos antrą dešimtį perkopęs vaikinas tapo naujausia Londono apsišaudymų auka. 
Aktualijos
Exeteryje kaukėtas vyras nutaikė AK-47 į vaiką ir rėkė gulti ant žemės
Nusikaltėlis, kurio vardas, pasak naujienų agentūrų, yra Sean Monger, kalašnikovą į vienuolikos metų amžiaus berniuką nutaikė šalia parduotuvės Tesco Exeteryje.
Aktualijos
Susišaudymas Wolverhamptone: sužeistas šešiametis
Po penktadienio popietę įvykusio incidento suimti 24-erių metų vyras bei 17-kos metų amžiaus paauglys.
Kultūra
P. Lantuchas: „Auksakalystė tiesiogiai priklauso nuo ekonomikos“
Šiuolaikinė lietuvių auksakalystė yra patyrusi didžiulių nuostolių – garsieji jos meistrai emigravę dar prieš kelis dešimtmečius ir gyvena JAV. Vienas jų – 1979 m. į Valstijas išvykęs Paulius Lantuchas, kuriantis ne tik papuošalus, bet ir itin meniškus ginklus pasaulio turtingiesiems. Apie deimantus ir šautuvus su juo kalbėjosi menotyrininkė Ramunė Rachlevičiūtė.
ŽYMA
Ginklai