šeštadienis, liepos 4 d.
Lietuva
Šaltakraujiški nusikaltėlių kankinimai: įbetonuotos kojos ir gyvam su sriegiais prie galvos prisukti ragai
Nukirsti pirštai, galvos, mėsmalė žmonių kūnams ar net prie galvos gyvam prisukti ragai – tai tik dalis kankinimo ir žudymo būdų, kuriuos susidorojimui su priešais naudojo nusikalstamo pasaulio grupuotės.
Lietuva
Henrikui Daktarui laisvės atėmimo iki gyvos galvos bausmė lieka nepakeista
Lietuvos apeliacinis teismas atmetė Henriko Daktaro skundą dėl Kauno apygardos teismo 2019 m. gruodžio 11 d. nutarties, kuria buvo atsisakyta H. Daktarui skirtą laisvės atėmimo iki gyvos galvos bausmę pakeisti terminuoto laisvės atėmimo bausme.
Lietuva
Teismas nepakeitė H. D. paskirtos laisvės atėmimo iki gyvos galvos bausmės į terminuotą laisvės atėmimo bausmę
Vakar Kauno apygardos teismas paskelbė nutartį, kuria netenkino Pravieniškių pataisos namų–atvirosios kolonijos teikimo dėl nuteistajam H. D. paskirtos laisvės atėmimo iki gyvos galvos bausmės pakeitimo į terminuotą laisvės atėmimo bausmę.
Lietuva
Po insulto išgyvenęs H. Daktaras prabilo apie sunkią ligą
Šių metų sausio pabaigoje insultą patyręs ir skubiai į Kauno klinikas išgabentas Daktarų gaujos lyderis Henrikas Daktaras vasario 16 d. sugrįžo į Pravieniškes ir sėkmingai tęsia laisvės atėmimo iki gyvos galvos bausmę. Antradienį nuotoliniu būdu iš Pravieniškių pataisos namų su Vilniaus apygardos administraciniu teismu (VAAT) bendravęs nusikaltėlis teigė, kad jaučiasi neblogai.
Aktualijos
Teismas nusprendė nepalenginti H.Daktaro kalėjimo sąlygų
Už nužudymą ir kitus sunkius nusikaltimus Lukiškių kalėjime bausmę atliekantis Henrikas Daktaras čia liks ir toliau, į pataisos namus jis dar negali būti perkeliamas, paskelbė šiandien teismas. Vilniaus apygardos teismo trijų teisėjų kolegijos penktadienį paskelbta nutartis yra galutinė ir neskundžiama.
Sveikata
Sumažinus alkoholio vartojimą prailginsite gyvenimą
Mėgstantys dažnai kilnoti taurelę gyventų daug ilgiau jei per savaitę išgertų tik vienu gėrimu mažiau, - skelbė naujienų portalas telegraph.co.uk.
ŽYMA
Henrikas_Daktaras