šeštadienis, birželio 6 d.
Aktualijos
27-erių metų britas užpultas, apvogtas ir išprievartautas kurorto gatvėje
Vyras iš Didžiosios Britanijos teigia, kad atostogų metu Ibizoje eidamas gatve buvo užpultas, išprievartautas ir apvogtas. 
Gyvenimas
Lapkričio mėnesio horoskopas 12-ai Zodiako ženklų
2018 m. lapkričio mėnesio prognozių visiems Zodiako ženklams negalima būtų pavadinti vienareikšmėmis. Dauguma mėgausis sėkme finansinėje srityje ir karjeros poslinkiais, bet asmeniniai santykiai bus pakrikę – nesutarimai namuose ir darbe, išdavystės, padidėjusi skyrybų grėsmė. O kai kurie Zodiako ženklai, priešingai, suras savo meilę ar užmegs romantiškus santykius, bet užtat patirs nemalonumų profesinėje srityje. Be to, lapkričio mėnesį visiems reikėtų skirti daugiau dėmesio sveikatai – peršalimai gali peraugti į rimtas ligas, o persivalgymai – sukelti virškinimo organų problemų. Ypač tai liečia vyrus, kurie mėgsta ignoruoti savo kūno signalus.
Gyvenimas
Lapkričio mėnesio horoskopas
Lapkritis – laikas, kai orai pasižymi dargana ir tamsa, o širdis tarsi pilna liūdesio, viliojama vasaros prisiminimų. Tačiau žvalgytis atgal neverta: akies krašteliu žvilgtelėkime į ateitį.
IT ir transportas
Seat Ibiza
„POLO“ PAGRINDU SUKURTA SEAT IBIZA VISADA BUVO PRAKTIŠKA, O DABAR IR ATNAUJINTA.
Gyvenimas
Lapkričio mėnesio horoskopas
Tamsa, dargana ir šalti už lango, bet ne gyvenime, nors kartais jame tamsesnė pusė užgožia šviesiąją. Paskutinis rudens mėnuo atneš įvairiausių emocijų, iki žiemos bus dar visko.
ŽYMA
Ibiza