ketvirtadienis, balandžio 9 d.
Politika
PARTIJOS
Miestų jaunimo medžiotojai
Ryžtą plėsti savo rinkėjų ratą deklaruojanti Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai (TS-LKD) šaudo sau į kojas Konservatizmo ideologija savo veiklą remianti TS-LKD
Aktualijos
Seimo opozicija
Gabrielius Landsbergis imsis naujų pareigų
Seimo opozicijos lyderio pareigas nuo antradienio pradės eiti konservatorių seniūnas Gabrielius Landsbergis.
Aktualijos
Partijos
Partijoms Lietuvoje priklauso 110 tūkst. žmonių, labiausiai mažėjo „tvarkiečių“ gretos
 Partijoms Lietuvoje priklauso 110 tūkst. 19 žmonių, per pusmetį narių sumažėjo keliais šimtais, labiausiai retėjo partijos „Tvarka ir teisingumas“ gretos.
Aktualijos
Politiko portretas
Politikas, gimęs istoriku: A. Anušauskui yra tekę dirbti ir keturiais etatais
Visuomeninį gyvenimą su moksliniu derinantis Seimo narys Arvydas Anušauskas – viena ryškiausių pastarojo laiko konservatorių figūrų
Komentarai
Klasiniai priešai
Negaliu atsistebėti, kokie naivūs vidurinės klasės rinkėjai. Pasyviai slankiodami pasieniais tikisi susikurti ilgalaikę gerovę Lietuvoje, šalyje, kur kas ketverius metus buriasi ir siautėja viena už kitą klaikesnės tėvynės gelbėjimo parapolitinės grupuotės, kurios prigalvoja taisyklių, kad visiems kuo sunkiau metų gale būtų suvesti buhalterijas.
Anglijoje
JK vyriausybė siekia išmesti visus prieš „Brexit“ kovojančius konservatorius
Pasak buvusio teisingumo sekretoriaus Davido Gauke, Jungtinės Karalystės (JK) vyriausybė siekia „apvalyti“ konservatorių partiją nuo tų, kurie priešinasi „Brexit“, praneša portalas BBC. Tokius įtarimus patvirtina ir šaltinis iš valdančiųjų Parlamente lyderio komandos – anot jo, bus siekiama, kad konservatorių parlamentarai balsuotų pagal partines linijas, o tie, kurie nepaklus, bus šalinami iš partijos.
Anglijoje
Naujuoju JK konservatorių lyderiu išrinktas B. Johnsonas taps šalies premjeru
Jungtinės Karalystės valdančiosios Konservatorių partijos lyderiu buvo išrinktas buvęs užsienio reikalų sekretorius Borisas Johnsonas, taip pat tapsiantis naujuoju šalies ministru pirmininku vietoje atsistatydinusios Theresos May, antradienį pranešė partijos pareigūnai.
Anglijoje
Per pirmąjį JK Konservatorių lyderio rinkimų etapą pirmauja B. Johnsonas
Buvęs Jungtinės Karalystės užsienio reikalų sekretorius Borisas Johnsonas ketvirtadienį užsitikrino daugiausiai balsų per pirmąjį balsavimą renkant valdančiosios Konservatorių partijos lyderį, o kiti trys kandidatai iš dešimties buvo eliminuoti.
Aktualijos
Užsispyrusi signatarė
Politike ji tapo to dar nesuvokusi. Tačiau tai nekliudė virsti viena įtakingiausių konservatorių figūrų.
Anglijoje
Jungtinės Karalystės konservatoriai spaudžia premjerę atmesti ilgalaikį „Brexito“ atidėjimą
Britų premjerė Theresa May susiduria su nauju jos pačios konservatorių partijos narių spaudimu. Šį kartą konservatorių partijos parlamentarai ragina Th. May užtikrinti Jungtinės Karalystės (JK) išstojimą iš ES per ateinančius kelis mėnesius, net jei tai reikštų pasitraukimą iš Bendrijos be susitarimo, skelbia britų žiniasklaida.
Anglijoje
Parlamente planuojamas sukilimas prieš Th. May
Dešimtys torių parlamentarų, anot britų žiniasklaidos, grūmoja maištu ministrei pirmininkei Theresai May - jie grasina kitą savaitę balsuoti dėl „Brexito“ atidėjimo. Kad maištas neįvyktų, konservatoriai kelia vieną sąlygą: Th. May turi atmesti „Brexito“ be sutarties galimybę, kuri reikštų, kad Didžioji Britanija paliks ES be susitarimo. Iki šiol premjerė kategoriškai atsisakė tai daryti, rašo „spiegel.de"
Aktualijos
Krizių žmogus
Nelydėtas nei sėkmės, nei išskirtinės charizmos Andrius Kubilius tapo vienu įtakingiausių Lietuvos politikos formuotojų. Dabar konservatorių mohikano ateities planuose – naujos ir kur kas platesnės politinės arenos.
Aktualijos
Manifestas už liberalizmo atnaujinimą
Sulaukę sėkmės liberalai tapo savimi patenkintu elitu. Jiems reikia prisiminti, ką reiškia trokšti radikalių veiksmų
Aktualijos
Nepasigailėjo: dėl ryšių su „MG Baltic“ iš partijos pašalintas konservatorius Mantas Adomėnas
Seimo narys Mantas Adomėnas pašalintas iš Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) už ryšius su koncernu „MG Baltic“.
Aktualijos
Nemirštanti idėja: Seime vėl prakalbta apie progresinius mokesčius
Seime dar kartą atgaivinta progresinių mokesčių idėja. Parlamentarai pateikė net du pasiūlymus:  konservatoriai norėtų dviejų rūšių gyventojų pajamų mokesčio (GPM) tarifų, socialdemokratai – keturių.
Aktualijos
Konservatoriai su valdančiaisiais tarsis dėl paramos
Savo vietą naujojoje koalicijoje netiesiogiai gali rasti ir konservatoriai – Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) lyderis Gabrielius Lansbergis sakė, kad dabar svarbiausia valstybėje yra stabilumas, o partijos prezidiumas patvirtino, jog tarsis su valdančiaisiais dėl paramos svarbiems valstybei darbams.
Aktualijos
Mėnuo iki Vokietijos parlamento rinkimų: „Merkel arba Merkel“?
Iki visuotinių Vokietijos rinkimų liekant mėnesiui, kanclerė Angela Merkel atrodo turinti tvirtą rinkėjų, nenusiteikusių pokyčiams, paramą ir tikisi būti išrinkta ketvirtai kadencijai.
ŽYMA
Konservatoriai