pirmadienis, rugsėjo 28 d.
Pramogos
Armėnijoje vykstančiame Europos kino festivalyje pristatyti du lietuvių režisierių filmai
Antrus metus Armėnijoje organizuojamame Europos kino festivalyje šiemet Lietuva pristatė du lietuvių režisierių filmus – Karolio Kaupinio „Nova Lituania” ir Mariaus Markevičiaus „Tarp pilkų debesų”.
Pramogos
Dokumentinio filmo „Rūta“ peržiūra Londone: dėl didžiulio susidomėjimo ambasada rengia antrąją šio filmo peržiūrą
Lietuvos Respublikos ambasada Jungtinėje Karalystėje, džiaugdamasi š. m. spalio 18 d. įvykusia sėkminga operatoriaus Ronaldo Buožio ir fotografo Roko Darulio sukurto dokumentinio filmo „Rūta“ premjera Londone, rengia antrąją šio filmo peržiūrą.
Pramogos
Minske pristatyti lietuviški kino filmai
Gegužės 10 – 17 dienomis Minske, Baltarusijoje, vyko jau tradiciniu tapęs tarptautinis Šiaurės ir Baltijos šalių filmų festivalis „Šiaurės pašvaistė“.
Lietuva
Tretjakovo galerijoje Maskvoje pristatyta lietuviškų filmų retrospektyva
Balandžio 26 dieną Maskvoje, Valstybinės Tretjakovo galerijos kino salėje, atidaryta du mėnesius truksianti lietuviško kino programa „Trumpa Lietuvos kino istorija“.
Kultūra
Apreiškimas pačiu laiku
Įsimintinai filmu „Šventasis“ debiutuojantis režisierius Andrius Blaževičius pateisina jauno kino jėgą ir atskleidžia naujus aktorius, kurie žibės ir kituose artimiausios ateities lietuviškuose filmuose.
Gyvenimas
Brandaus vyro požymiai
Panašu, kad mes, kaip visuomenė, pamiršome kai kurias svarbias vertybes ir dėl to mūsų vystymasis kažkuriame etape sustojo. Mes įsitikinę, kad negali būti skirtumo tarp vyriško elgesio ir egocentrizmo bei šovinizmo. Kai kurie žmonės sako, kad suaugę vyrai elgiasi kaip išlepinti vaikai.
Gyvenimas
Moteriškumas brandžiame amžiuje
Apibrėžti moteriškumą ne taip paprasta, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio, ir kiekvienas greičiausiai parinktume skirtingus žodžius bandydami nupasakoti, kaip tai suprantame bėgant metams. Vis dėlto, manau daugelis sutiksime, kad bet kokiame amžiuje moteriškumas ‒ tai harmoninga asmenybė, skleidžianti grožį, švelnumą, išmintį, charizmą ir turinti puikias manieras bei subtilų stiliaus jausmą.
ŽYMA
Lietuviškas_kinas