antradienis, balandžio 7 d.
Pramogos
Ineta Puzaraitė-Žvagulienė pasidalijo patarimais: nepulkite visko daryti iškart!
Ineta Puzaraitė – Žvagulienė, buvusi grupių „Mokinukės“, vėliau „Studentės“ atlikėja, dviejų vaikų mama, aktyviai dalyvaujanti visuomenės gyvenime moteris, nuo scenos dalinanti šypsenas publikai nėra likimo apdovanota tik džiaugsmu ir giedru be rūpesčio gyvenimu.
Pramogos
Dirigentui Vytautui Lukočiui įteiktas Suomijos „Saimaa ilmiö“ apdovanojimas
Rugsėjo 5 dieną Lapenrantos (Suomija) miesto orkestrui minint 110-metų jubiliejų, dirigentui Vytautui Lukočiui įteiktas Saimaa regiono fenomeno apdovanojimas bei Lietuvos ambasadoriaus Suomijoje Valdemaro Sarapino padėkos raštas.
Anglijoje
Lietuvą pasaulyje garsinantis E. Montvidas: reikia atskirti pilietybę nuo identiteto
Vieno ryškiausių Lietuvos operos žvaigždžių pasaulyje, tenoro Edgaro Montvido balsas skamba garsiausiuose Europos ir Amerikos teatruose bei tarptautiniuose festivaliuose. Žinomas vyras juokiasi, kad jau tiek metų keliauja, kad net negali pasakyti, kur yra jo namai. Visgi tenoras pabrėžia, kad jam niekada nekilo abejonių dėl savo identiteto – jis yra tikrų tikriausias lietuvis.
Anglijoje
Londone gyvenimą su mylimuoju kurianti Asta Valentaitė parskrido į vakarėlį Vilniuje: dabar tikrai mėgaujuosi gyvenimu
Antradienį pavasariškai pasipuošę svečiai rinkosi į pavasarinio „Aš Ikona“ numerio pristatymą. Į jį atvyko ir šiuo metu Londone gyvenanti stilistė Asta Valentaitė, tapusi šio numerio viršelio veidu. Viršelio fotosesija taip pat vyko šiame mieste.
ŽYMA
Lietuvos_žvaigždės