penktadienis, rugsėjo 18 d.
Pramogos
Pirmosios Lietuvos dienos Škotijoje skatino domėtis tarpusavio sąsajomis, stiprinti kultūrinius ir akademinius ryšius
Spalio 22-25 dienomis Edinburge ir Glazge (Jungtinė Karalystė) surengtas pirmasis Lietuvos dienų Škotijoje renginių ciklas. Tai – pirmas tokio įvairiapusio Lietuvos istorijos ir kultūros pristatymo projektas, surengtas virš 5 milijonų gyventojų turinčioje Jungtinės Karalystės dalyje ir sulaukęs didelio tiek Škotijoje gyvenančių lietuvių, tiek škotų susidomėjimo.
Pramogos
Pamatykite: Lietuvos dienų Škotijoje akcentas, diskusija „Iš praeities į ateitį: Škotija, Lietuva ir Europa“
Įdomių minčių ir įžvalgų apie Lietuvą ir Škotiją siejančias istorines, politines, geografines, socialines ir literatūrines paraleles bei intelektualaus humoro kupiną diskusiją „Iš praeities į ateitį: Škotija, Lietuva ir Europa“
Lietuva
Škotijoje vyko Petro Geniušio ir Liudo Mockūno koncertas “Jūra miške”
Vakar ispūdingu Petro Geniušio ir Liudo Mockūno koncertu “Jūra miške” nuostabioje St Cecilia's Hall: Concert Room & Music Museum salėje prasidėjo Lietuvos dienos Škotijoje.
Pramogos
Jau nuo rytojaus Škotijoje prasidės Lietuvos dienos
Spalio 22-25 dienomis Edinburge ir Glazge (Jungtinė Karalystė) organizuojamos pirmosios Lietuvos dienos Škotijoje. Keturias dienas vyksiančiuose renginiuose Škotijos visuomenė ir Škotijos lietuvių bendruomenė galės susipažinti su žymiausiais Lietuvos kultūros ir akademinio pasaulio atstovais, išgirsti Mikalojaus Konstantino Čiurlionio simfonines poemas, susipažinti su Lietuvos dokumentiniu kinu.
Aktualijos
Krepšinio pasaulį sukrėtė žaidėjo mirtis
Savaitgalį per susišaudymą su policija žuvo krepšininkas Tyler’is Honeycutt’as – NBA ir pajėgiausiuose Eurolygos klubuose žaidęs amerikietis.
ŽYMA
Lietuvos_dienos