trečiadienis, rugpjūčio 12 d.
Aktualijos
Futbolo sezonas Anglijoje prasideda „Manchester City“ ir „Liverpool“ mūšiu
Anglijos futbolo sezonas startuos sekmadienį „Community Shield“ rungtynėmis. Jose kovos milžinai – „Manchester City“ ir „Liverpool“ klubai.
Aktualijos
Draugiškame mače „Liverpool“ pralaimėjo „Sevilla“ ekipai
Sekmadienį Bostone (JAV) sužaistose draugiškose futbolo rungtynėse UEFA Čempionų lygos laimėtoja „Liverpool“ (Anglija) komanda 1:2 (1:1) pralaimėjo „Sevilla“ (Ispanija) ekipai.
Aktualijos
Arbaleto strėle į galvą sužeista dvimetė
Antradienio popietę skubios pagalbos tarnybos Liverpūlyje vyko padėti šeimai, kurios dvejų metų atžalai į galvą pataikė arbaleto strėlė. Mergaitė patyrė rimtus sužeidimus ir šiuo metu kovoja dėl savo gyvybės, praneša žiniasklaida.
Aktualijos
Rasistiniame išpuolyje sumuštas „Liverpool“ vartininkas
„Liverpool“ futbolo klubo žaidėjas šeštadienį buvo užpultas ir sumuštas, rašo Metro.co.uk. Kaip skelbiama, šalia baro įvykęs konfliktas buvo rasistinis.
Aktualijos
„Premier“ lygoje – lyderių paleisti neketinančio „Liverpool“ pergalė ir svarbus „Arsenal“ laimėjimas
Anglijos „Premier“ lygoje tęsiasi čempionų titulo gaudynės, kuriose svarbų žingsnį į priekį šiandien žengė „Liverpool“ futbolininkai.
Pramogos
Neįtikėtina Liverpulio nimfomanės istorija: prieš tapdama mama miegodavo su šešiais vyrais per naktį
Laura Woodruff – 18 mėnesių amžiaus sulaukusio Henrio mama - parašė knygą apie savo intymias patirtis.
Aktualijos
Susišaudymas Liverpulyje: šeštadienio vakare siautėjo kaukėtas šaulys
Du vyrai kauke veidą prisidengusio šaulio vakar vakare pašauti Norris Green, Liverpulyje. Vienas iš vyrų pašautas į galvą, kitas į krūtinę. Abu nukentėjusieji išvežti į ligoninę, jų būklė - kritinė.
Pramogos
Negavęs atlyginimo, statybininkas sugriovė viešbučio įėjimą
Tikrai esate pasvajoję apie akimirką, kai savo viršininkui išsakote viską, kas susikaupę viduje, net jei ilgai brendusios mintys yra nelabai malonios. Tiesa, tai taip ir lieka tik svajonėse. Tačiau vienas Anglijoje, Liverpulyje dirbantis vyras su savo darbu ir viršininku atsisveikino kiek dramatiškiau.
Aktualijos
Futbolo spektaklis Anglijoje: „Man city“ dramatiškoje kovoje pirmą kartą šiame sezone privertė kapituliuoti „Liverpool“
Ketvirtadienį vakare Anglijos „Premier“ lygos 21-ajame ture įvyko sezono dvikova vadinta „Manchester City“ ir „Liverpool“ klubų akistata.
ŽYMA
Liverpool