ketvirtadienis, balandžio 9 d.
Pramogos
Lietuvis užkariauja Londono repo gerbėjų širdis
Vis dažniau Lietuvos ir pasaulio žiniasklaidoje šmėžuoja istorijos apie talentingus lietuvius, kurie savo unikaliais gabumais bei sunkiu darbu skina pripažinimo vaisius. Vienas šių „aukso grynuolių“ – jau devyniolika metų Londone gyvenantis lietuvis Mangirdas Dambrauskas, sceniniu slapyvardžiu „KILO TIPS“, kurio talentas sulaukia gausybės ovacijų Didžiojoje Britanijoje ir ne tik.
Aktualijos
Londonas: peiliu ginkluotas vyras sukėlė paniką traukinyje
Policijos pareigūnai lėkė į Peckhamą šią popietę, kai peiliu apsiginklavęs vyras įlipo į traukinį Queens Road stotyje, Londone.
Pramogos
Viena dukrelę auginanti M. Dirsytė papasakojo, koks buvo gyvenimas Londone
Menininkė ir performansų kūrėja Monika Dirsytė ketverius metus praleido Londone (Jungtinėje Karalystėje), kur siekė įsitvirtinti meno srityje. Tačiau gyvenimas pasisuko kitaip, nei buvo planuota, – mergina grįžo į gimtąjį Panevėžį auginti dukrelės Celestinos Marijos. Šiandien apie dukros tėvą Monika nekalba, tačiau užtikrintai sako dėl nieko nesigailinti.
Lietuva
JK priklausomybę įveikęs vyras gelbėja likimo brolius
„Alfa centru“ vadinamame name, nutolusiame 90 kilometrų nuo Londono, gyvena vyrai, kuriuos čia atvedė noras pagyti nuo priklausomybės alkoholiui ar narkotikams. Tarp bandančiųjų grįžti į normalų gyvenimą – ir vyrai iš Lietuvos. Kadaise šiame nedideliame reabilitacijos centre nuo priklausomybės gydėsi ir Aurimas, kuris dabar pats padeda savo likimo broliams.
Aktualijos
Rytų Londone užpultas vyras subadytas ir apipurkštas ėdria medžiaga
Rytiniame Londone vyras buvo subadytas ir apipurkštas ėdria medžiaga.
Aktualijos
Londono Soho evakuotas dėl „nesprogusios bombos“
Žmonės buvo evakuoti iš gatvių Soho rajone, Londono centre - kitą dieną po to, kai Dean gatvėje buvo rasta nesprogusi II pasaulinio karo bomba, suveikė evakuacijos protokolas.
Aktualijos
JK policija: Londone įvykdytas teroristinis išpuolis sietinas su radikaliuoju islamizmu
Didžiosios Britanijos policija pranešė mananti, kad sekmadienį Londone įvykdytas išpuolis, per kurį trys žmonės buvo sužaloti peiliu, „sietinas su radikaliuoju islamizmu“, o pareigūnų nušautas įtariamasis dėvėjo „mirtininko bombos imitaciją“.
Aktualijos
Šaudynės „Walthamstow“: Londone apšaudyti du paaugliai
Septyniolikmetis berniukas kovoja dėl gyvybės ligoninėje, o 18 metų jaunuolis šiuo metu yra stabilios būklės.
Pramogos
Stulbinančios sėkmės sulaukusi Londono lietuvė: bijojau atsidurti gatvėje
„Mintys sukosi – viskas, mano gyvenimas baigtas. Ateities nėra, depresija, vien negatyvumas. Tokia nežinomybė užplūdo. Jaučiausi kaip kosmose – viskas juoda, nieko nematau, absoliučiai jokios ateities. Ir nežinojau, kas bus toliau....“ – gyvenimo būdo LNK laidoje „Nuo... Iki...“ pasakojo Londone gyvenanti 38-erių lietuvė Diana Hurta.
Aktualijos
Didvyris lenkų šefas Lukasz, padėjęs sulaikyti ant Londono Tilto siautėjusį teroristą, paleidžiamas iš ligoninės

Lenkijos vyriausybė planuoja Lukaszui įteikti medalį už „pasiaukojimą ir drąsą“.

Aktualijos
Londone policija užblokavo tiltą, nušautas vienas asmuo
Londono policija penktadienio pavakarę uždarė vieną iš Londono tiltų. Pranešama, kad vienas žmogus buvo nušautos atvykusių policijos pareigūnų, skelbia "Sky News".
Anglijoje
Išskirtinė galimybė: LR ambasada Londone siūlo praktiką politikos ir viešosios diplomatijos srityje
Ieškomi studentai, kurie norėtų pasinaudoti galimybe atlikti praktiką ambasadoje, politikos ir viešosios diplomatijos srityje.
Anglijoje
Metiniame JK bendruomenių organizacijų vadovų ir atstovų susitikime diskutuota užsienio lietuviams svarbiomis temomis
Londone lapkričio 9 d. įvyko Metinis Jungtinės Karalystės bendruomenių organizacijų vadovų ir atstovų susitikimas. Jį jau aštuntą kartą iš eilės organizavo Lietuvos ambasada Jungtinėje Karalystėje.
Aktualijos
Netoli Londono sunkvežimio priekaboje rasti 39 lavonai
Netoli Londono sunkvežimio priekaboje trečiadienį buvo rasti 39 lavonai, pranešė britų policija.
Pramogos
Lietuvą palikęs praeityje garsus dizaineris V. Autukas: Londonas tapo išsigelbėjimu nuo patyčių ir neapykantos
„Londonas tapo mano išsigelbėjimu nuo patyčių, neapykantos ir padėjo išsigydyti sunkią ligą...“ – jau šįvakar gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ pasakos 35-erių Vitalijus Autukas.
Pramogos
Šiandien vyks dokumentinio filmo „Rūta“ premjera Londone
Lietuvos Respublikos ambasada Jungtinėje Karalystėje kviečia kartu pažiūrėti operatoriaus Ronaldo Buožio ir fotografo Roko Darulio sukurtą dokumentinį filmą „Rūta“.
Aktualijos
Londonas: protestuotojams prisiklijavus prie gatvių autobusai užstrigo 5 valandoms
Daugiau nei 20 Londono dviaukščių autobusų įstrigo Bank ir nuo pat 07:00 ryto vietos laiku negalėjo pajudėti - kelią jiems užkirto „Extinction rebellion” protestuotojai, prisiklijavę prie asfalto.
Pramogos
Temzėje, rytų Londone pasirodęs banginis - nugaišo
Londono miesto gyventojus jau nuo savaitgalio stebino netikėtas reginys - Temzės atkarpoje netoli Dagenhamo plaukiojo banginis, kuriam net buvo suteiktas vardas - Hessy.
Pramogos
Svarbių asmenų asistentas lietuvis Londone tenkina keisčiausias turtuolių užgaidas
Kaip ir daugelis tautiečių, Andrius prieš 15 metų į Londoną išvyko ieškoti geresnio gyvenimo. „Aš pradėjau nuo statybų. Bet po 2 mėnesių pasakiau sau: taip gyvent nenoriu, kaip gyvena dauguma atvažiavusių žmonių. Nenoriu nuo 7 val. ryto iki vakaro dirbti, nešioti. Nusprendžiau, kad reikia eiti kitu keliu“, – LRT laidoje „(Ne)emigrantai“ šį vakarą atvirai pasakos Andrius.
Aktualijos
Pavojingiausios Londono vietos pagal užpuolimų peiliu skaičių
Žiniasklaidos grupės BBC atliktas tyrimas atskleidė, kad net 16 iš 20 pavojingiausių vietų Anglijoje bei Velse pagal užpuolimų peiliu skaičių yra Londone.
ŽYMA
Londonas