antradienis, balandžio 7 d.
Aktualijos
Ilforde skambėję šūviai: du jaunus vyrus pervėrė kulkos, vietiniai lietuviai pasakoja apie patirtą siaubą, vaizdo medžiaga užfiksavo klaikias pasekmes
Šeštadienį, praėjus kiek laiko po vidurnakčio, policijos pareigūnams buvo pranešta, kad rytų Londone esančiame Ilfordo rajone, Courtland aveniu, pasigirdo šūviai.
Anglijoje
Londone dingusi lietuvė Aušra Dubinaitė atsirado
Londone dingusios lietuvės giminaičiai prašė visuomenės pagalbos. Aušrą pavyko rasti.
Anglijoje
Lietuvė saldžiais kepiniais užkariavo Londoną ir nežada sustoti
Ugnė Bubnaitytė – realus pavyzdys, kaip galima sėkmingai išnaudoti emigracijoje praleistus metus. Kol vieni dūsauja, jog yra priversti lenkti nugarą, ši moteris vos atvykusi svetur viską semia pilna sauja.
Aktualijos
Stratforde mirtinai peiliu sužalotas vyras - lietuvis
Anglijos naujienų portalai pranešė, kad viena iš penkių per šešias dienas mirusių užpuolimų peiliais aukų - 42 metų amžiaus lietuvis Giedrius Juškauskas.
Anglijoje
Londone gyvenančios kaunietės darbai puikuojasi prestižinėje „Liberty“ parduotuvėje
Londone gyvenančios kaunietės Rūtos Bartkevičiūtės rankos kuria grožį, kurį jau spėjo įvertinti ir britai. Lietuvės keramikos darbai puikuojasi prestižinėje „Liberty“ parduotuvėje, visai šalia mados gigantų „Dior“ ir „Valentino“ dirbinių.
Anglijoje
Londone klaidžioja tariamai pasimetusi lietuvė
Teigiama, kad merginą jau pastebėjo nemažai žmonių, pasak vieno iš socialiniuose tinkluose patalpintų liudijimų ji atrodo prastai, sutikta Viktorijos stotyje Londone verkė, buvo apsikrovusi lagaminais.
Anglijoje
Londonas Jurijų priėmė šilčiau nei Amsterdamas: gal jiems sumokėjo, kad taip plotų?
Amsterdame neseniai apsilankęs Jurijus Veklenko – nesustoja. Šįkart „Eurovizinis“ turas nuvedė atlikėją į Londoną. Čia jis sulaukė neįtikėtino gerbėjų palaikymo, bendravo su BBC, susipažino su konkurentais.
Anglijoje
Lietuvą pasaulyje garsinantis E. Montvidas: reikia atskirti pilietybę nuo identiteto
Vieno ryškiausių Lietuvos operos žvaigždžių pasaulyje, tenoro Edgaro Montvido balsas skamba garsiausiuose Europos ir Amerikos teatruose bei tarptautiniuose festivaliuose. Žinomas vyras juokiasi, kad jau tiek metų keliauja, kad net negali pasakyti, kur yra jo namai. Visgi tenoras pabrėžia, kad jam niekada nekilo abejonių dėl savo identiteto – jis yra tikrų tikriausias lietuvis.
Anglijoje
Londone gyvenimą su mylimuoju kurianti Asta Valentaitė parskrido į vakarėlį Vilniuje: dabar tikrai mėgaujuosi gyvenimu
Antradienį pavasariškai pasipuošę svečiai rinkosi į pavasarinio „Aš Ikona“ numerio pristatymą. Į jį atvyko ir šiuo metu Londone gyvenanti stilistė Asta Valentaitė, tapusi šio numerio viršelio veidu. Viršelio fotosesija taip pat vyko šiame mieste.
Anglijoje
Britams neapsisprendžiant dėl „Brexit“, ministras L. Kukuraitis susitiks su Londono ir Peterboro lietuviais
Britų parlamentui neapsisprendžiant dėl „Brexit“ įgyvendinimo, socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis bei įvairių sričių ekspertai šią savaitę Londone ir Peterbore susitiks su Jungtinėje Karalystėje gyvenančiais ir dirbančiais lietuviais.
Anglijoje
Lietuvė vaikystės svajonę Londone pavertė pelninga veikla
Jungtinėje Karalystėje (JK) gyvenanti alytiškė Neringa Marčiulionienė džiaugiasi lietuviškų kepinių išsiilgusių klientų gausa. Pas originalius tortus kepančią moterį tautiečius atveda iš lūpų į lūpas sklindančios rekomendacijos. Konditerijos gaminių studiją namuose įsirengusi Londono lietuvė seną vaikystės svajonę pavertė pelningu darbu.
Lietuva
Londono lietuviai noriai aukojo nepasiturinčių Lietuvos šeimų vaikams
Iniciatyvius Jungtinės Karalystės (JK) lietuvius suvienijo bendras tikslas – tautiečiai sutelkė jėgas, kad vaikai iš nepasiturinčių Lietuvos šeimų vasarą galėtų atostogauti prie Baltijos jūros.
Anglijoje
Londono Sičio lietuvių klubas (LCLC) pritraukė rekordiškai daug lietuvių profesionalų
Ilgiau nei dešimtmetį sėkmingai Jungtinėje Karalystėje (JK) veikiantis Londono Sičio lietuvių klubas (LCLC) užbaigė dar vienus prasmingus veiklos metus. Tradiciškai naujų metų pradžia – svarbi data klubo kalendoriuje: renkamas prezidentas, valdybos ir garbės nariai, iškeliami ateinančių metų tikslai.
ŽYMA
Londono_lietuviai