trečiadienis, liepos 15 d.
IT ir transportas
Aviacija
ES uždegė žalią šviesą Vokietijos milžinei „Lufthansa“ gelbėti
Europos Sąjungos (ES) konkurencijos reguliavimo institucija ketvirtadienį patvirtino didžiulį „Lufthansos“ gelbėjimo paketą – ištiesė pagalbos ranką vienai didžiausių pasaulio oro
Pasaulis
ES uždegė žalią šviesą Vokietijos milžinės „Lufthansa“ gelbėjimui
 Europos Sąjungos (ES) konkurencijos reguliavimo institucija ketvirtadienį patvirtino didžiulį „Lufthansa“ gelbėjimo paketą, ištiesdama pagalbos ranką vienai didžiausių pasaulio oro linijų
Finansai ir investavimas
Aviacija
„Lufthansos“ akcijos išbrauktos iš Vokietijos DAX indekso sąrašo
Smarkiai nuo koronaviruso pandemijos padarinių nukentėjusi viena didžiausių pasaulyje oro vežėjų „Lufthansa“ iškrito iš Vokietijos DAX indekso vertę formuojančių akcijų sąrašo, pranešė visuomeninė transliuotoja „Deutsche Welle“.
Akcentai
AVIACIJA
Pinigų kilpos
Oro linijų sektorius buvo vienas pagrindinių, nukentėjusių per koronaviruso krizę – juk tai viena tų sričių, kurios negali veikti nuotoliniu būdu. Užsisukus
Verslas
Aviacija
Pakirpti sparnai: ar atsilieps Lietuvai nacionalinio vežėjo neturėjimas?
Kaip dažnai skraidysime po poros metų? Europa – greičiausiai tiek pat ar net daugiau, bet tai nebūtinai galios ir Lietuvai.
IT ir transportas
Aviacija
Pirmieji reguliarūs skrydžiai atnaujinami nuo gegužės 13 dienos
Lietuvai ir kai kurioms Europos šalims švelninant dėl koronaviruso įvestus karantino apribojimus, Vokietijos oro bendrovė „Lufthansa“ gegužės 13 dieną pranešė atnaujinanti reguliarius skrydžius iš Vilniaus į Frankfurtą.
IT ir transportas
Aviacija
„Lufthansa“ vadovas: be valstybės pagalbos neišgyvensime
„Deutsche Lufthansa“ praranda milijoną eurų per valandą, nes koronaviruso pandemija paralyžiavo keliones, pareiškė bendrovės vadovas vadovas Carstenas Spohras ir perspėjo,
IT ir transportas
Aviacija
„Lufthansa“ nutraukia padalinio „Germanwings“ veiklą, atsisakys 40 orlaivių
Vokietijos oro milžinė „Deutsche Lufthansa“ paskelbė pirmuosius verslo pertvarkos žingsnius, kuriuos paskatino koronaviruso pandemijos sukelta krizė, su kuria susidūrė aviacijos pramonė.
Verslas
Pasaulio ekonomika
Kas pavojingiau: koronaviruso šokas ar 2008-ųjų pasaulinė finansų krizė?
Koronaviruso protrūkis, kuris paralyžiavo viso pasaulio ekonomiką, jau yra lyginamas su pasauline 2008–2009 m. krize. Tačiau kai kuriuose sektoriuose virusas
Aviacija
Keleivių komfortas
Būk gerutis, neauk didutis
Skrydžių bendrovės į lėktuvų salonus stengiasi pasodinti kuo daugiau keleivių. Ateityje geriau nebus. Dažnai skraidant iš Vilniaus nieko keista lėktuve sutikti
Aktualijos
Oro linijų bendrovė baus klientus, neatvykusius į užsakytą skrydį
Vokietijos oro linijų kompanija „Lufthansa“ siekia, kad jiems būtų leista į teismą paduoti keleivius, specialiai užsisakiusius pigesnį skrydį ir į jį neatvykusius, teigiama pranešime.
Gyvenimas
Tikrieji gyvenimo turtai
Išminties perlai – tai aštuonios trumpos frazės. Nors jos skamba paprastai, įsigilinus į kiekvieną iš jų tampa akivaizdu, kad keliuose žodžiuose glūdi gili išmintis.
Gyvenimas
Išmintingi žodžiai harmonijai siekti
Išminties perlai – tai aštuonios trumpos frazės. Nors jos skamba paprastai, įsigilinus į kiekvieną iš jų tampa akivaizdu, kad keliuose žodžiuose glūdi gili išmintis.
Verslas
Krytis iš padangių: bankrutuoja Vokietijos aviakompanija „Air Berlin“
Antra pagal dydį Vokietijos aviakompanija „Air Berlin“ paskelbė pradėjusi bankroto procedūrą po to, kai jos pagrindinė akcininkė „Etihad Airways“ pareiškė „nebeteiksianti daugiau finansinės paramos“.
Gyvenimas
Išmintingos moters gyvenimo pamokos
Regina Brett, du kartus Pulicerio premijos laureatė, išgarsėjo visame pasaulyje dėl savo skleidžiamų minčių apie gyvenimą. Ji žino, ką kalba: gyvenime ši moteris patyrė visko.
Gyvenimas
Advento keliu
Praėjusį sekmadienį uždegėme jau ketvirtąją, paskutinę Advento vainiko žvakę. Tikintieji tradiciškai keturias Advento savaites skiria vidiniam pasiruošimui, bent trumpam atsivėrimui Dievo artumui kasdienybės šurmulyje. Kur bebūtume: namuose ar darbe, sveiki ar sergantys, jauni ar seni, leiskimės įkvepiami bernardinai.lt siunčiamo žodžio konkretiems veiksmams, sprendimams, pokyčiams. Atverkime vaizduotę, širdį, protą, kad vis daugiau erdvės rastųsi mūsų viduje. Erdvės tam, kas svarbiausia.
Gyvenimas
Kaip skausmą paversti išmintimi ir stiprybe
Gyvenime ateina diena, kai mes suvokiame, kad gerai gyventi nereiškia vien džiaugtis ir jausti malonumą. Tai – ir skausmo akimirkos, būtinos tam, kad pajaustumėm visas gyvenimo spalvas ir suprastumėm, jog skausmas kvepia įvairiai…
Gyvenimas
90-metė dalinasi savo gyvenimo pamokomis
Žmonės dažnai sako Reginai Brett, kaip puikiai ji atrodo būdama savo amžiaus. Toks jausmas, kad jai visai ne 90 metų, o kokie 54-eri. Savo 45-erių metų jubiliejaus išvakarėse ji užrašė šias gyvenimo pamokas, iškart po to, kai jai buvo diagnozuotas krūties vėžys. Per tą pastarąjį dešimtmetį, šios pamokos lyg virusas paplito internete.
ŽYMA
Lufthansa