ketvirtadienis, birželio 4 d.
Gyvenimas
Emocinė priklausomybė: kai dėl meilės gyvenimas praeina pro šalį
Kaip atsiranda meilės priklausomybė? Kodėl vieni žmonės užbaigia santykius ir toliau kuria savo gyvenimą, o kiti vėl ir vėl grįžta
Pramogos
Kurie Zodiako ženklai meilę sieja su romantika
Vakarienė žvakių šviesoje, gėlės, saldainiai, karšti prisipažinimai... Kuriems Zodiako ženklams labiausiai reikia romantikos? Kas iš jų nekantriausiai laukia Meilės dienos?
Pramogos
Wigano traukinių stotyje girtas vyras mylėjosi su signaliniu kūgiu
Vyras pripažino Wigano traukinių stotyje lytiškai santykiavęs su valytojos paliktu signaliniu kūgiu. 38 metų amžiaus Trevor Smith lifte buvo aptiktas nusismaukęs kelnes žemyn, lytiškai santykiaujantis su kūgiu.
Gyvenimas
5 artėjančių skyrybų požymiai pagal seksologus
Seksas – svarbi poros santykių sudedamoji dalis. Jeigu sutrinka sutuoktinių intymusis gyvenimas, vadinasi, nedaug laiko liko iki neištikimybės ir skyrybų. Kokie požymiai rodo, kad poros seksas nėra patenkinamas? Kokių aliarmo signalų negalima ignoruoti?
Gyvenimas
10 mokslinių rekomendacijų merginoms, kaip patraukti vaikiną
Manote, kad jums nesiseka partnerio paieškose ir nežinote, ką daryti, kad patiktumėte vaikinams, pasinaudokite mokslo atradimais. Juk mokslininkai tyrinėja visas sritis, taip pat ir žmonių santykius.
Gyvenimas
Brandus amžius meilei – ne riba!
Apie garbaus amžiaus žmonių seksą kalbėti nepriimtina. Jaunimas mano, kad šis užsiėmimas priklauso tik jiems. Tokią nuomonę skatina reklamos ir filmai. Amerikiečių aktorė Linda Kelsey paneigia tokią nuostatą.
Gyvenimas
9 dalykai, kuriuos reikia žinoti apie lengvai įsimylinčias merginas
Lengvai įsimylinčios merginos nėra tokios naivios, kaip atrodo. Jos supranta, kad dar viena jų meilė iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti tokia pat trumpalaikė kaip ankstesnioji. Tačiau jos turi teisę mėgautis tuo auksiniu laiku, kai naujas jausmas dar tik įsižiebia ir įteikia pirmąsias emocines dovanas.
Lietuva
Kaip sugyventi su neidealiu vyru
Bet kokie romantiški santykiai pradiniame etape teikia tik džiaugsmą. Kaip kitaip? Juk jūs sutikote savo svajonių vyrą! Bet pamažu pradeda aiškėti, kad jūsų idealas visai nėra idealus.
Gyvenimas
7 didžiausios vertybės, kurių nenupirksite už jokius pasaulio pinigus
Suprantama, kad ta diena, kai atlyginimas pervedamas į mūsų sąskaitą, būna geriausia kiekvieną mėnesį. Mes nė nebandome paneigti, kad mėgstame pinigus. Jei gerai pamąstytume, padarytume išvadą, kad dalykai, kuriuos tikrai vertiname savo gyvenime, šiaip ar taip yra neįkainojami. Čia mums nepadės net visi pasaulio pinigai. Savotiškai guodžiantis suvokimas, tiesa?
Gyvenimas
Garsus santykių ekspertas atskleidė, ką daryti, kad vyras niekada neišduotų
Žinomas lektorius, asmeninio efektyvumo treneris Darius Ražauskas atskleidė svarbiausias taisykles, kurių laikantis antroji pusė nė nesusimąstys apie neištikimybę. Pasak garsaus santykių eksperto, egzistuoja svarbūs elgesio modeliai, kuriuos turėtų įsisavinti kiekvienas.
Pramogos
Niekad krepšininkų dėmesio nesiekusi Oksana Pikul – apie pažintį su dar vedusiu Simu Jasaičiu ir draudimus, kurių nepaisė
„Iš tikrųjų tai yra žvėriškai sunkus darbas ir didelis moters pasiaukojimas, pasiryžimas, absoliutus atsidavimas šeimai ir vyrui“, – apie krepšininko Simo Jasaičio karjerą pasakoja Oksana Pikul.
Pramogos
A. Užkalnis prabilo apie tamsiąją populiarumo pusę
Rašytojas, publicistas ir maisto kritikas Andrius Užkalnis iki šiol daugeliui kelia prieštaringus jausmus. Vieni žavisi jo itin aštriu rašymo stiliumi, kiti piktinasi jo rašiniuose atpažinę save. Emigrantai, politikai, jaunimas, lietuviškų laidotuvių tradicijos ar liaudies medicina – tai tik keletas temų, apie kurias Andrius Užkalnis rašė ir sulaukė tūkstančių komentarų. „Aš visą laiką buvau labai skaitomas autorius. Tačiau populiarumas turi ir kitą medalio pusę“, – LNK televizijos laidoje „Nuo... Iki...“ šį pirmadienio vakarą, 19 val. 30 min., pasakos rašytojas, viešai pripažinęs, kad, tapus žinomam, jam prireikė psichoterapeuto pagalbos
Lietuva
Po viešo 20-metės Erdvilės prisipažinimo meilėje, Šedžius papasakojo savo versiją: neturiu kada žaisti
Šiuo metu besiskiriantis verslininkas Andrius Šedžius, panašu, negali ramiai atsikvėpti. Su juo poruojama dvidešimtmetė Erdvilė Pilvinytė patvirtino, jog juodu yra pora ir juos sieja tikri jausmai. Tuo tarpu su DELFI kalbėdamas žinomas vyras bet kokius santykius yra linkęs neigti ir sako, kad jo toks pareiškimas nenustebino
Gyvenimas
5 moksliniai požymiai, kad tikrai įsižiebė meilė iš pirmo žvilgsnio
Ši santykių tema sukelia daug diskusijų. Ar iš tikrųjų egzistuoja meilė iš pirmo žvilgsnio? Ar gali žmonės įsimylėti nuo pirmojo susitikimo? Skeptikai pasakytų, kad tai – fantazijos vaisius. Pasitaiko nemažai ir tokių, kurie prisiekinėja, jog įsimylėjo iš pirmo žvilgsnio. Net jeigu taip atsitiko, ar nuoširdus yra šis jausmas? O gal tai tik asmeninės fantazijos vaisius? Gal mes patys priverčiame save patikėti meilės iš pirmo žvilgsnio galimybe?
Pramogos
Kaltinimus pažėręs A. Šedžius pravirkdė buvusią mylimąją
Verslininko A. Šedžiaus ir dainininkės M. Šedžiuvienės santykių drama drebina žiniasklaidą – vasario 26-ąją teisme turėjo būti dar kartą atversta jų skyrybų byla. Tiesa, nei ieškovė, nei atsakovas teisme nepasirodė. Įskaudinti sutuoktiniai iki šiol nevengia viešai vienas kito kaltinti. Pastarieji A. Šedžiaus pasisakymai privertė Moniką ašaroti.
Pramogos
O. Pikul-Jasaitienė prakalbo apie santykius su vyru: išmokau peržengti savo ego
„Jūs neįsivaizduojate, kaip mums nesvarbu, kas ką kalba... Mes gyvename savo gyvenimą. Supratome ir išmokome vieną dalyką – ne tėvai mums reguliuos gyvenimą, ne draugai ir ne komentatoriai. Tiesą pasakius, man nusispjauti, ką komentatoriai kalba, nes mano gyvenimui tai neturi įtakos“, – gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki..“ teigs vizažo meistrė Oksana Pikul-Jasaitienė.
Pramogos
Andrius Šedžius prakalbo apie paslaptingą žmonos žinutę
Pirmadienio KK2 laidoje šį pirmadienio vakarą, 19.30 val., – išskirtinis šiauliečio milijonieriaus Andriaus Šedžiaus interviu. Vyras laidoje sakys, kad žiniasklaidoje skleidžiama žinia, neva jis iš namų išvarė savo žmoną ir atlikėją Moniką, yra neteisinga. Be to, Andrius atskleis, kad prieš savaitę yra gavęs paslaptingą žinutę iš žmonos, kad ši nori grįžti į judviejų namus...
Pramogos
Anglijoje gyvenančią dainininkų porą skiria 22 metai: kodėl sulaukia tiek patyčių?
„Sena tarka, šlykšti boba, Mantą pasigrobus, vargšas Mantas nori bėgti, laukia tiktai progos“, – jau šį ketvirtadienį 20 val. pokalbių laidoje „Valanda su Rūta“ per LNK dainos žodžiais prabils Didžiojoje Britanijoje gyvenančių dainininkų pora Mantas Vygantas ir Jolanta Naruševičiūtė.
Pramogos
O.Pikul-Jasaitienė pirmą kartą prakalbo po susitaikymo su vyru Simu
Ugningosios Oksanos Pikul-Jasaitienės populiarumas neblėsta jau daugiau kaip dešimtmetį. Tačiau viešumas turi savo kainą ir neseniai plačiai žiniasklaidoje nuskambėjusi jos ir vyro krepšininko Simo Jasaičio santykių drama nemenkai paveikė žinomą moterį. Ilgai vengusi atvirauti apie asmeninio gyvenimo detales šiandien TV3 televizijos gyvenimo būdo „Raudonas kilimas“ žiūrovams ji sutiko ne tik atverti savo namų duris, bet ir itin atvirai prabilti apie patirtus išbandymus ir gyvenimą po jų.
Anglijoje
Apie krizę jau kalba ir Anglijos banko galva
Anglijos banko valdytojas Markas Carney mano, kad Jungtinėje Karalystėje artimiausiu metu gali kilti finansinė krizė, kurios padariniai būtų baisesni nei prieš dešimtmetį.
ŽYMA
Meilė