antradienis, rugsėjo 22 d.
Sveikata
Vaikas tapo irzlus, prastėja pasiekimai moksle - kaltos gali būti kirmėlės
Pasak ULAC gydytojos epidemiologės Aušros Bartulienės, enterobiozė vaikams diagnozuojama atsitiktinai arba tiriant vaiką prieš pradedant lankyti vaikų ugdymo įstaigą.
Pasaulis
Nauja mada: GAP YEAR Australijoje
Lietuvoje vis populiaresnė darosi pertrauka po mokyklos, vadinama „gap year“. Užuot iškart stoję į aukštojo mokslo įstaigas, abiturientai nusprendžia metus palaukti ir keliauja į Australiją. Čia vos per metus jie gali įgyti specialybę arba ją išbandyti ir atrasti tikrąjį savo kelią.
Pasaulis
Airijoje lietuvei nepatiko tik skirtingi vandens čiaupai, neišnaikinamas pelėsis ir nuolatinis vėlavimas
Panevėžyje gimusi ir augusi 26-erių Greta Miknytė po Juozo Balčikonio gimnazijos baigimo troško pažinti pasaulį ir patirti neišdildomų nuotykių. Toli leistis neteko – didžioji avantiūra ją aplankė nedideliame Airijos miestelyje.
Pramogos
Anglijoje tėvai vaikui ieško gamtos mokslus išmanančio ir su magišku H. Poterio pasauliu susipažinusio mokytojo
Nuo keliaujančios asistentės milijonieriui iki Disnėjaus princese apsimetančios auklės – darbo rūšių yra įvairiausių. Neseniai internete atsirado dar vienas neįprastas pasiūlymas. Šeima savo sūnui ieško papildomo gamtos mokslų mokytojo. Tačiau jis turi būti pamišęs dėl Hario Poterio ir jo pasaulio kaip ir jų sūnus bei žinias perduoti pasitelkiant vaizduotę ir magiškus kerus.
Lietuva
Universitetą į teismą padavęs indas: baigiu parašyti knygą apie baisią patirtį Lietuvoje
Nepatenkintas studijų kokybe Klaipėdos universitete (KU) Indijos pilietis Myilsamy Murugasamy žada apie savo patirtį parašyti knygą. Be to, vyras pareiškė, kad už jo nuotrauką universiteto tinklapyje jam fotografas turi sumokėti 3 milijonus. Analogijos bylos Lietuvoje nėra buvę, tačiau universiteto teisininkas sako, kad vyras ieško būdų apsigyventi Lietuvoje.
Pramogos
Motinystė ir studijos Jungtinėje Karalystėje: ryžtingos ir ambicingos moterys gali suderinti viską!
Mamos dažnai atidėlioja savo svajones pabaigti mokslus aukštosiose mokyklose, tačiau motinystės atostogos gali būti puiki galimybė įgyti išsilavinimą, o Jungtinėje Karalystėje mažylius auginančioms mamoms studijuoti sudaromos tiesiog puikios sąlygos.
Aktualijos
Studijos Harvarde, Jeilyje, Oksforde, Kembridže prieinamos daugumai lietuvių: atskleidė kaip
Praėjusį šeštadienį, sausio 12 d., Vilniaus miesto savivaldybėje susirinko moksleiviai iš visos Lietuvos, svajojantys apie studijas užsienyje. Čia jie galėjo susipažinti su lietuviais, besimokančiais Jeilio, Harvardo, LSE, Kembridžo, Oksfordo, UPenn, Kolumbijos ir kituose geriausiuose pasaulio universitetuose, išgirsti vertingų patarimų ir užsirašyti „Prime Learning“ kursams, kurie padeda lietuviams stojant į universitetus JAV, JK ir Prancūzijoje. Pasak kurso mentorių, pagrindinė problema stojant mokytis į užsienį yra ta, kad lietuviai paprasčiausiai nežino apie visas egzistuojančias galimybes ir nepradeda ruoštis pakankamai anksti. Išsprendus šį keblumą, įsitikinę jie, lietuviai pasirodytų žymiai geriau atrankose ir keliautų į daug stipresnes institucijas.
Aktualijos
Už be priežasties praleistas pamokas – 1000 svarų bauda
Tėvai, per mokslo metu vaikus išsivežantys atostogauti, gali būti nubausti 1000 svarų sterlingų bauda, rašo Dailymail.co.uk.
Pramogos
Po tragedijos – nauji draudimai
Paskelbus išsamią gaisro daugiaaukščiame name Londone tyrimo ataskaitą, žodį tarė ir architektai – jie siūlo drausti pastatams renovuoti naudoti degias apdailos detales.
ŽYMA
Mokslai