ketvirtadienis, balandžio 9 d.
Aktualijos
„Nuoma už seksą“: vilties netekę nuomininkai, miegantys su būstų savininkais - jau epidemija
Šokiruojantis naujas tyrimas atskleidė, kad 220 000 moterų teigė, kad jų buvo paprašyta sekso dėl laiku nesumokėtos nuomos ir tvirtina, kad apie daugelį tokių atvejų policijai nėra pranešama.
Lietuva
Kaip pigiai išsinuomoti automobilį?
Turbūt daugeliui yra nutikę situacijų, kai reikalinga automobilio nuoma, tačiau finansų tam paskirta nebuvo. Pavyzdžiui, neplanuotai sugedus automobiliui, išvykus atostogų ar nutikus kitai neplanuotai situacijai gali prisireikti pigiai išsinuomoti automobilį. Ar žinote, kur ieškoti pigiausio varianto ir ko galima tikėtis?
Pasaulis
„H&M“ pirmą kartą išbando drabužių nuomą, siekdami išspręsti aplinkosaugos problemas - tekainuos 28 svarus per savaitę
„H&M“ yra naujausias mados mažmenininkas, išbandęs naują nuomos variantą, siekiant pabandyti išspręsti aplinkosaugos problemas.
Top 500
L. Lubienės „Achemos“ pozicija dėl SDG terminalo nuomos pratęsimo: tai ekonomiškai nepagrįsta
Lydos Lubienės ir jos dukters kontroliuojama bendrovė „Achema“ pirmadienį pareiškė, kad Vyriausybės sprendimas imti ilgalaikę paskolą siekiant sumažinti šiandienius SGD terminalo išlaikymo kaštus nebuvo derintas su bendrove ir nėra naudingas visuomenei. 
Verslas
Videoprojektorius renginiui: dėl šių priežasčių verta nuomotis
Organizuojate renginį? Vienas rūpimų klausimų – videotechnika. Kaip ekrane rodyti vaizdą ir kokius efektus pasitelkti, kad renginys pavyktų? Universalaus atsakymo nėra, tačiau šiais klausimais pagelbės Videoprojektai.lt.
Aktualijos
Atsikratę „kaimynės iš pragaro“, gatvės gyventojai surengė didžiulę šventę
Išsikrausčius „kaimynei iš pragaro“, vienos gatvės gyventojai nusprendė šią itin jiems džiugią progą paminėti surengdami didžiulį vakarėlį, rašo Metro.co.uk. Asmuo namus Bransholme paliko padaręs daugiau nei 25 tūkst. svarų sterlingų žalos.
Aktualijos
Seksas tris kartus per savaitę ir nuomos mokėti nereikės: kaip būsto savininkai naudojasi jaunimu?
Būstą nuomojantys jų šeimininkai nusitaikė į jaunas nuomininkes, iš kurių už galimybę gyventi jiems priklausančiuose butuose ir namuose prašo sekso.
Aktualijos
JK valdžios planuose – draudimas be priežasties iškeldinti nuomininkus
Šalies vyriausybė planuoja svarstyti siūlymą nuomojamo būsto savininkams uždrausti iškeldinti nuomininkus be jokios priežasties, rašo Metro.co.uk.
Aktualijos
Vilniuje gali būti privatizuojamos partijų nuomojamos patalpos
Iki šiol itin mažai už patalpų nuomą savo būstinėms Vilniuje mokėjusios šalies politinės partijos greitai turės plačiau atverti pinigines. Miesto savivaldybė įtraukė šį nekilnojamąjį turtą į privatizuojamų objektų sąrašą, tikėdamasi paprasčiau nutraukti sutartis ir pasiūlyti patalpas nuomotis rinkos kaina.
Verslas
Keturi iš dešimties amerikiečių gyvena nuomojamame bute
Nuomojamame būste gyvenančių amerikiečių dalis pasiekė rekordines apimtis – 2016 metais juose gyveno 37 proc. populiacijos. Tai didžiausias rodiklis nuo 1965-ųjų,  skelbiama „Pew Research Center“ tyrimų organizacijos analizėje.
ŽYMA
Nuoma