trečiadienis, rugpjūčio 5 d.
Gyvenimas
Gyvūnų gerovė ir drabužių pramonė – ką svarbu žinoti apie drabužius, kuriuos dėvime?
Natūrali oda, vilna, kailis, šilkas, kašmyras, plunksnos – dažniausiai drabužių ir aksesuarų pramonėje naudojamos gyvūninės kilmės medžiagos jau nuo senų
Pramogos
Žalioji arbata – atgaiva ir energija odai
Nepaprastai malonu atsigaivinti puodeliu žaliosios arbatos: šis gėrimas suteikia energijos ir naujų jėgų. O ar neužmirštate atgaivinti savo odos? Juk ją irgi nuvargina kasdienis stresas, įtampa, aplinkos tarša ir kiti nepalankūs veiksniai. Tad odai lygiai taip pat reikalinga energijos dozė, kurią galima rasti žaliojoje arbatoje.
Sveikata
Saulės spinduliai gali pakenkti ne mažiau nei rūkymas
Visuomenėje gausu mitų apie deginimąsi saulėje. Vieni tiki, kad pasitepus apsauginiais kremais neįmanoma gražiai įdegti, kiti traukia vitamino D kortą – juk reikia kuo ilgiau pabūti saulėje, kad organizmui jo netrūktų. Deja, atsainus požiūris ir besaikis deginimasis be jokios apsaugos yra smūgis tiek odos grožiui, tiek ir sveikatai. Specialistai pateikia svarbiausias priežastis, kodėl karštą dieną net einant į darbą verta pasitepti apsauginiu kremu.
Pramogos
Bankui vadovavęs nemokša vos nesukėlė griūties
Prievaizdai nušalino nuo finansinės veiklos buvusį banko „Co-op“ vadovą, kuris ne tik paliko įstaigos biudžete didžiulę skylę, bet ir nevengė darbo metu rūpintis visiškai su darbu nesusijusiais reikalais – seksu ir narkotikais.
ŽYMA
Oda