penktadienis, birželio 5 d.
Lietuva
Į verslą nėrusi O. Pikul-Jasaitienė šventes leidžia su šeima: tai – nelaužoma tradicija
Dar šių metų pradžioje Oksana Pikul-Jasaitienė įgyvendino vieną didžiausių savo svajonių – nusipirko patalpas, kuriose visai netrukus duris atvers jos grožio salonas. Oksana neslepia, kad dėl šio noro teko kaip reikiant pasistengti, o ir pradėti verslą nebuvo taip lengva.
Lietuva
O. Pikul-Jasaitienė apie pasipiktinimą dėl LGBT renginių: geriau tą laiką skirtų vaikams
Šių metų birželis lietuviams atpūtė ne tik šiltus orus, bet ir „Baltic Pride“ renginius, kuriuos vis dar aršiai kritikuoja nemaža dalis lietuvių. Vis dėlto dainininkė, vizažo specialistė Oksana Pikul-Jasaitienė tikina, kad pasipiktinimą dėl seksualinių mažumų eitynių reiškiantys žmonės mato bėdas ten, kur jų nėra.
Pramogos
Niekad krepšininkų dėmesio nesiekusi Oksana Pikul – apie pažintį su dar vedusiu Simu Jasaičiu ir draudimus, kurių nepaisė
„Iš tikrųjų tai yra žvėriškai sunkus darbas ir didelis moters pasiaukojimas, pasiryžimas, absoliutus atsidavimas šeimai ir vyrui“, – apie krepšininko Simo Jasaičio karjerą pasakoja Oksana Pikul.
Pramogos
Oksana Pikul-Jasaitienė atsakė netikintiems jos pergale: esu visiškai rami ir išdidi, nes tik sunkaus darbo dėka gavau įvertinimą
Po to kai atlikėja ir makiažo meistrė Oksana Pikul-Jasaitienė pelnė aukso medalį neseniai vykusiame konkurse „Kaunas beauty 2019", užvirė tikros aistros. Prieš Oksaną viešai pasisakė jos kolegė bei papuošalų kūrėja Elvyra Monginienė bei prasidėjo diskusijos socialiniame tinkle „Facebook“.
Pramogos
O. Pikul-Jasaitienė prakalbo apie santykius su vyru: išmokau peržengti savo ego
„Jūs neįsivaizduojate, kaip mums nesvarbu, kas ką kalba... Mes gyvename savo gyvenimą. Supratome ir išmokome vieną dalyką – ne tėvai mums reguliuos gyvenimą, ne draugai ir ne komentatoriai. Tiesą pasakius, man nusispjauti, ką komentatoriai kalba, nes mano gyvenimui tai neturi įtakos“, – gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki..“ teigs vizažo meistrė Oksana Pikul-Jasaitienė.
Pramogos
O.Pikul-Jasaitienė pirmą kartą prakalbo po susitaikymo su vyru Simu
Ugningosios Oksanos Pikul-Jasaitienės populiarumas neblėsta jau daugiau kaip dešimtmetį. Tačiau viešumas turi savo kainą ir neseniai plačiai žiniasklaidoje nuskambėjusi jos ir vyro krepšininko Simo Jasaičio santykių drama nemenkai paveikė žinomą moterį. Ilgai vengusi atvirauti apie asmeninio gyvenimo detales šiandien TV3 televizijos gyvenimo būdo „Raudonas kilimas“ žiūrovams ji sutiko ne tik atverti savo namų duris, bet ir itin atvirai prabilti apie patirtus išbandymus ir gyvenimą po jų.
Pramogos
Internautai eina iš proto: D. Bilevičiūtė pristatė naują video klipą (VIDEO)
Daina Bilevičiūtė pristato vasarišką dainą apie meilę „Ach, kodėl...“, kurią sukūrė jaunas kompozitorius Deividas Žygas. Atlikėja labai didžiuojasi kūrinio vaizdo klipu, kuriame drauge su komanda iš Anglijos įgyvendino savo kūrybingus sumanymus.
Pramogos
Beyonce ir Jay Z nustebino – pristatė bendrą albumą ir video klipą
Beyonce ir Jay Z, kaip įprastai, nepaliauja stebinti savo gerbėjų. Šį kartą juodu be jokio išankstinio pranešimo pristatė naują muzikinį albumą.
Pramogos
Po 6 metų tylos Christina Aguilera gerbėjams pasirodė nuoga (video)
Muzikos hitų atlikėja Christina Aguilera į pramogų pasaulį grįžo su trenksmu, pristatydama savo naująjį singlą, kurį prodiusavo ir parašė reperis Kanye Westas.
Pramogos
Po beveik dešimtmečio C. Aguilera pristatė naują dainą
Christina Aguilera (37 m.) grįžo su trenksmu – po šešerių metų pertraukos pristatė naują dainą „Accelerate“, įrašytą kartu su dviem reperiais Ty Dolla $ign ir 2 Chainz.
Pramogos
Merginos reakcija pasilinksminimų parke prajuokino pasaulį (video)
Socialiniuose tinkluose internautai dalijasi vaizdo įrašu, vieniems parodžiusiu, kaip atrodo tikra baimė, o kitiems sukėlusiu juoką.
Pramogos
Radistai pristatė video klipą, kuriame labai svarbus prašymas padėti
Pramogų pasaulio žvaigždės Jovani ir Rolas pristatė video klipą, kurį pavadino ,,svarbiausiu gyvenime".
ŽYMA
Oksana_Pikul-Jasaitienė