ketvirtadienis, liepos 9 d.
Anglijoje
B. Johnsonas: Britanija nebūtinų prekių parduotuves galėtų atidaryti birželio 15-ąją
Jungtinės Karalystės ministras pirmininkas Borisas Johnsonas pirmadienį sakė, kad šalis visas nebūtinų prekių parduotuves galėtų atidaryti birželio 15-ąją, jei COVID-19
Verslas
Karantinas
Ž. Vaičiūnas: numatoma leisti atnaujinti visų parduotuvių darbą
Vyriausybė ketina leisti vėl veikti visoms parduotuvėms, įskaitant ir didžiuosiuose prekybos centruose, taip pat bus leista turguje prekiauti sodinukais ir augalais.
Verslas
Ekonomikos atsigavimas
Ekspertai siūlo leisti vėl dirbti augalų, drabužių parduotuvėms, galvoti apie lauko kavines
Vyriausybė pamažu galėtų lengvinti karantino sąlygas ir leisti kai kuriems verslams atnaujinti veiklą, sako BNS kalbinti ekspertai. Anot jų, „vadeles“ būtų galima atleisti ten, kur žmonės turėtų kuo mažiau kontaktų ir būtų saugūs, – pirmiausia kai kuriems prekybininkams, remonto dirbtuvėms ar lauko kavinėms. 
Pramogos
Atsidarys 19 naujų „Primark” parduotuvių
Prieš 50 metų įsteigtas parduotuvių tinklas „Primark” ir toliau sėkmingai plečiasi - per artimiausius 12 mėnesių bus atidaryta dar 19 naujų tinklo šakų.
Aktualijos
Parduotuvių tinklas „Waitrose“ uždaro dar septynias parduotuves: 700 žmonių gali netekti darbo
Parduotuvių tinklas „Waitrose“ ir pradžių paskelbė tris savo parduotuves parduodantis konkurentams „Lidl“, rašo Express.co.uk. Į šį sąrašą įrašyti dar keturi prekybos centrai.
Pramogos
„Morrisons“ parduotuvėse – vaisių ir daržovių skyriai be plastiko
Atsisakyti ar bent jau sumažinti plastiko naudojimą yra labai svarbu, tačiau tai padaryti tikrai ne lengva. Jei daržoves ir vaisius perkate prekybos centruose, grįžus namo ir jas išpakavus lieka didžiulės vienkartinių plastikinių maišelių krūvos. Jei norite bent kiek sumažinti plastiko naudojimą, Jungtinėje Karalystėje populiarus prekybos tinklas „Morrisons“ siūlo puikią alternatyvą – apsipirkti jų vaisių ir daržovių skyriuose, kuriuose prekės į nieką nesupakuotos.
Aktualijos
„Topshop” savininkas Philipas Greenas netenka turtų, „The Arcadia Group” neteko vertės
Prekybos giganto susikrauti turtai per metus sumažėjo per pusę dėl pensijų juodosios skylės, sutraukusios jo imperijos sukauptą kapitalą.
Lietuva
Jei ko pritrūkote šventiniam stalui: kurios parduotuvės bus atidarytos šventiniu laikotarpiu
Pateikiame didžiųjų prekybos tinklų darbo laikus šventiniu laikotarpiu.
Pasaulio lietuviai
Nėščia emigrantė negalėjo patikėti patirtu pažeminimu Šiaulių parduotuvėje: iki šiol negaliu atsigauti
Į Lietuvą iš Švedijos kovo 30 d. grįžusi vaikelio laukianti emigrantė (vardas ir pavardė redakcijai žinomi – DELFI) nesitikėjo patirti tokio pažeminimo, kokį teko iškęsti Šiaulių „Akropolyje“ įsikūrusioje parduotuvėje „Dream denim“. „Iki šiol negaliu atsigauti“, – DELFI pasakos ji.
Verslas
Prekybos tinklų darbo ribojimas: analitikai skeptiški, profsąjungos giria
Ekspertai skeptiškai vertina socialinės apsaugos ir darbo ministro Lino Kukuraičio idėją reguliuoti mažmeninės prekybos tinklų darbo laiką per šventes. Tačiau profesinės sąjungos ją giria ir mano, jog darbuotojams reikia leisti pailsėti.
Verslas
Kaip pirksime rytoj?
Naujos technologijos parduotuves keičia kasdien. Bet ar pirkėjų poreikį paliesti ir pamatyti, o prekybininkų siekį suvilioti ir įtikinti ateityje gali nustelbti elektroninė prekyba?
Pasaulis
Senolė pasigamino masinio naikinimo ginklą ir išbandė jį su senelių namų gyventojais
Vermonto valstijoje, JAV 70-metė senelių namų gyventoja laisvalaikiu vykdė eksperimentus su namų gamybos ricinu ir jį bandė šią nuodingą medžiagą su savo kaimynais, penktadienį pranešė Teisingumo departamentas.
Verslas
Paskatinti eilių Lietuvoje „Lidl“ nusitaikė į Latviją bei Estiją
Per pusantrų metų įžengęs į Lietuvos ir JAV rinkas,  mažų kainų parduotuvių tinklas „Lidl“ turi ambicijų plėstis ir į Latviją bei Estiją.
Aktualijos
„Breaking Bad“ fanas prisižaidė - jį pričiupo FTB
Liverpulio gyventojas pripažintas kaltu už cheminio ginklo, galinčio nužudyti mažiasiai1400 žmonių, užsisakymą internetu. Nusikaltimą jis padarė ne iš piktų kėslų, o prisižiūrėję serialo apie chemijos mokytoją, dykumoje treileryje sėkmingai gaminusį ir pardavinėjusį metamfetaminą.
ŽYMA
Parduotuvės