penktadienis, rugpjūčio 14 d.
Temos
Viršelio istorija
Adomas Bužinskas: čempionas ir jo komanda
Prireikė trijų aukso medalių ir vieno įrašo feisbuke, kad apie plaukiką Adomą Bužinską prieš kelis mėnesius prabiltų visi. Bet pats šurmulio ir šlovės nesureikšmino: vandenyje jis ir tada, ir dabar jaučiasi kur kas patogiau nei prieš kameras. Viktorija Vitkauskaitė stebi šio specialiųjų olimpinių žaidynių nugalėtojo treniruotes ir įsitikina, jog ypatingą sportininką supa ypatinga komanda.
Lietuva
Po nesėkmingų maudynių Essexe mirė aštuoniolikmetis ir jo keturiolikmetė sesuo 
Tragedija supurtė Shamas šeimą - jų sūnus Haider dėl patirtų sužalojimų mirė ligoninėje. 
Pasaulio lietuviai
Meilutytė skelbia karjeros pabaigą: ačiū visiems, esu pasiruošusi pradėti naują gyvenimo etapą
Viena geriausių visų laikų Lietuvos plaukikių, Londono olimpinių žaidynių, pasaulio ir Europos plaukimo čempionė, rekordininkė 22 metų Rūta Meilutytė nusprendė užbaigti profesionalios plaukikės karjerą.
Verslas
Taip gimsta žvaigždės
Naujajam JAV plaukimo rinktinės lyderiui Caelebui Dresselui nepavyks išvengti nuolatinio lyginimo su nepaprastuoju Michaelu Phelpsu. Gaila, kad jiems nebeteks varžytis plaukimo takeliuose.
Lietuva
Paauglių gyvybes medžiojantis „Mėlynasis banginis“ jau Lietuvoje
Pavojingas ir neretai paauglių mirtimi pasibaigiantis žaidimas „Mėlynasis banginis“ Lietuvoje jau sėja ne tik paniką, bet ir surado savo aukų.
Gyvenimas
Atviras pokalbis – tai psichologiniai nuskausminamieji
Pavasaris, pilnatis, nelaiminga meilė... Kai vieną dieną nutinka tragiška ir nepataisoma nelaimė, lieka tik spėlioti, kas žmogų pastūmėjo pakelti ranką prieš save. Kaip pastebėti savižudybės rizikos ženklus? Ir kaip galime padėti žmogui, tematančiam pačią blogiausią išeitį?
Pramogos
Jurgita Jurkutė viešai pasidalijo skaudžiais išgyvenimais
Lietuvos aktorė, TV laidų vedėja ir viena iš gražiausių šalies moterų Jurgita Jurkutė prabilo prieš didžiulę auditoriją prabilo apie tai, kaip ją paveikė savižudybės artimoje aplinkoje.
Lietuva
Lietuvos tragedija: per dieną nusižudo trys žmonės
Lietuvoje per metus nusižudo tūkstantis žmonių, o tai reiškia, kad per vieną dieną šalyje gyvybę sau atima vidutiniškai trys žmonės. Ir nors Lietuva ne vienerius metus pagal šį rodiklį pirmauja pasaulyje, situacija nesikeičia. Garsių žmonių ir visuomenės veikėjų teigimu, per dešimtmečius valdžia nepadarė nieko, kad savižudybių sumažėtų ir daugybė įvairaus amžiaus žmonių liktų gyvi.
ŽYMA
Plaukimas