ketvirtadienis, liepos 9 d.
Gyvenimas
Ar dera porai dirbti tame pačiame darbe?
Šiais laikais apie sėkmingą karjerą svajoja ne tik vyrai, bet ir moterys. Labai užimti žmonės neretai susiranda sau porą
Gyvenimas
Kaip kalbėti ir elgtis, kai vyras peržengia leistinas ribas
Dauguma moterų susiduria su tokia problema, kai pats artimiausias žmogus ima pulti ir užgaulioti. Moteris pasimeta ir nežino, kaip teisingai reaguoti, ką atsakyti. Ji nori išvengti konflikto, tačiau toleruoti grubaus elgesio su savimi taip pat negali.
Pasaulis
Moteris, filmavusi kaip jos vaikinas seksualiai išnaudoja keturmetę, įkalinta penkiolikai metų
28 metų amžiaus Elizabeth Dawn Evans, fotografavusi savo vaikino Joseph Harris sueitį su mažamete, įkalinta.
Gyvenimas
7 intymūs dalykai, kuriuos partneriai gali daryti kartu vietoj sekso
Su laiku poros bendravime atsiranda naujų dalykų, kurie gali tapti svarbesni už paprastą seksą. Svarbiausias iš jų – dvasinis artumas. Kiekvienam iš mūsų reikia gilaus ryšio su artimu žmogumi. Kad tas ryšys taptų dar glaudesnis, galima kai ką padaryti, pavyzdžiui, šiuos 7 dalykus.
Lietuva
Kaip sugyventi su neidealiu vyru
Bet kokie romantiški santykiai pradiniame etape teikia tik džiaugsmą. Kaip kitaip? Juk jūs sutikote savo svajonių vyrą! Bet pamažu pradeda aiškėti, kad jūsų idealas visai nėra idealus.
Sveikata
Lietuvoje yra apie 50 tūkst. nevaisingų šeimų
Gegužės 28-ąją minima Pasaulinė moterų sveikatos diena. Pasaulio sveikatos organizacijos duomenimis, viena iš keturių porų, gyvenančių išsivysčiusiose šalyse, yra nevaisinga. Kitais skaičiavimais, pasaulyje kas šešta pora (apie 10–15 proc.) susiduria su vaisingumo problemomis. Dar 10–25 proc. moterų patiria antrinį nevaisingumą, t. y. negali pastoti pakartotinai.
Aktualijos
Bute vakarų Londone be gyvybės ženklų rasta pora: įtariama žmogžudystė
Vakarų Londone, Kensingtone esančiame bute rasti vyro ir moters lavonai. Abu asmenys – vyresni nei 60 metų. Pareigūnai pradėjo tyrimą dėl žmogžudystės ir jau sulaikė įtariamąjį, rašo Metro.co.uk.
Pramogos
Skiriasi I. ir J. Morkūnai: teismui pateiktas skyrybų prašymas
Vis netylančios kalbos apie žinomos poros santykių krizę pasitvirtino. Teismui Indrė Morkūnienė pateikė skyrybų prašymą.
Gyvenimas
Garsus santykių ekspertas atskleidė, ką daryti, kad vyras niekada neišduotų
Žinomas lektorius, asmeninio efektyvumo treneris Darius Ražauskas atskleidė svarbiausias taisykles, kurių laikantis antroji pusė nė nesusimąstys apie neištikimybę. Pasak garsaus santykių eksperto, egzistuoja svarbūs elgesio modeliai, kuriuos turėtų įsisavinti kiekvienas.
Pasaulis
Pavydo apsėsta rusė pamovė savo vaikiną ant pusmetrinio iešmo
Iškylaudama su draugais prie ežero Rusijoje 27-erių metų amžiaus Svetlana Boyarinova pamovė savo 26 metų vaikiną Evgeny Solyanika ant pusmetrinio iešmo. Šis griliaus įrankis pervėrė vyro krūtinės ląstą.
Gyvenimas
Apie pirmą kartą: 40 proc. moterų ir 25 proc. vyrų nekaltybę prarado netinkamu metu
Britanijoje buvo atliekama kiek neįprastas apklausa. Respondentams buvo užduodami klausimai apie jų lytinį gyvenimą. Tie, kurie į visus keturis anketos klausimus pateikė anonimiškus atsakymus, buvo laikomi „seksualiai kompetentingais“.
Gyvenimas
Kodėl gyvenu pagal savo tėvų santykių pavyzdį?
Kai meilės santykių modelis kartojasi per kelias kartas, ar tai gali būti grynas atsitiktinumas?Vokiečių psichologė Katharina Reinecke tyrinėja porų dinamiką, atsižvelgdama į jų tėvų santykius. Ji atkreipė dėmesį į tai, kaip vaikai atkartoja tėvų gyvenimo scenarijus.
Pasaulis
Per mirtininko išpuolį žuvo keturi žmonės
Neramiame Irano pietryčių regione esančiame Čabaharo uostamiestyje ketvirtadienį per mirtininko išpuolį prie policijos būstinės žuvo mažiausiai keturi žmonės, pranešė vietos gubernatorius.
ŽYMA
Pora