trečiadienis, liepos 8 d.
Aktualijos
Prekybos centre vyriškis paliko negyvas peles
North Cornwall, Padstow esančiame prekybos centre „Tesco“ vyras paliko negyvas peles. Policija prašo visuomenės pagalbos ieškant taip pasielgusio asmens.
Aktualijos
Parduotuvių tinklas „Waitrose“ uždaro dar septynias parduotuves: 700 žmonių gali netekti darbo
Parduotuvių tinklas „Waitrose“ ir pradžių paskelbė tris savo parduotuves parduodantis konkurentams „Lidl“, rašo Express.co.uk. Į šį sąrašą įrašyti dar keturi prekybos centrai.
Pramogos
„Morrisons“ parduotuvėse – vaisių ir daržovių skyriai be plastiko
Atsisakyti ar bent jau sumažinti plastiko naudojimą yra labai svarbu, tačiau tai padaryti tikrai ne lengva. Jei daržoves ir vaisius perkate prekybos centruose, grįžus namo ir jas išpakavus lieka didžiulės vienkartinių plastikinių maišelių krūvos. Jei norite bent kiek sumažinti plastiko naudojimą, Jungtinėje Karalystėje populiarus prekybos tinklas „Morrisons“ siūlo puikią alternatyvą – apsipirkti jų vaisių ir daržovių skyriuose, kuriuose prekės į nieką nesupakuotos.
Aktualijos
Populiarioje drabužių parduotuvėje mirė iš pirmo aukšto iškritusi moteris
Penktadienį policijos pareigūnai buvo iškviesti į Nottinghame esantį prekybos centrą „Victoria Centre“. Ten iš „Urban Outfitters“ parduotuvės, esančios pirmame aukšte, į cokolinį aukštą nukrito ir užsimušė senyvo amžiaus moteris, rašo Metro.co.uk.
Aktualijos
Vis daugiau žmonių neteisėtai naudojasi mėlynaisiais ženkleliais
Vis daugiau žmonių Jungtinėje Karalystėje gautą neįgalumo pažymėjimą, kuris leidžia automobilį statyti specialiai tam pritaikytose vietose, kitaip dar vadinamą mėlynuoju ženkleliu, naudoja ne pagal paskirtį. Dėl to, pasak neįgaliems žmonėms skirtų labdaros organizacijų atstovų, kalti šiuo pažymėjimus išduodanti komisija, kuri nesugeba su tuo susitvarkyti, rašo Bbc.com.
ŽYMA
Prekybos_centras