ketvirtadienis, liepos 2 d.
Anglijoje
Ekspertai įspėja: Sainsbury's ir Asda susiliejimas nuliūdins jūsų kišenę
Nepaisant to, kad parduotuvių tinklo Sainsbury's atstovai žadėjo, kad įsigaliojus šiam susitarimui prekių krepšelio kaina kris bent 10%, ekspertai teigia, kad prekybos tinklų Sainsbury's bei Asda susiliejimas turės neigiamų pasėkmių: kils tiek maisto produktų, tiek kuro tinklams priklausančiose degalinėse kainos, prastės pasiūla.
Pramogos
Jūra paauglius įstūmė į mirties gniaužtus (vaizdo įrašas)
Kai kuriose Jungtinės Karalystės dalyse šalies krantus skalaujanti jūra dėl staigių potvynių ir atoslūgių gali būti itin pavojinga – tai įrodo kelios gelbėjimo operacijos pastarosiomis dienomis.
Verslas
Rimi ir IKI susijungti negali – Konkurencijos taryba tam nedavė leidimo
Konkurencijos taryba paskelbė, kad UAB „Rimi Lietuva“ neįvykdė prisiimtų įsipareigojimų, kuriuos institucija buvo patvirtinusi kaip sąlygą šiai įmonei įgyti 100 proc. UAB „PALINK“ akcijų.
Verslas
Prekybos tinklų darbo ribojimas: analitikai skeptiški, profsąjungos giria
Ekspertai skeptiškai vertina socialinės apsaugos ir darbo ministro Lino Kukuraičio idėją reguliuoti mažmeninės prekybos tinklų darbo laiką per šventes. Tačiau profesinės sąjungos ją giria ir mano, jog darbuotojams reikia leisti pailsėti.
Pasaulis
„McDonald's“ žaidimo aikštelėje įstrigusiam vaikui prireikė gelbėtojų
Masačusetso ugniagesiai savaitgalį buvo iškviesti į vieną restoraną, kuriame teko gelbėti žaidimų aikštelėje įstrigusią mergaitę.
Pramogos
Ugniagesiai gelbėjo vaikiną, kuris įsicementavo savo galvą mikrobanginėje
Penki ugniagesiai buvo priversti ilgiau nei valandą vaduoti vaikiną, kuris savo noru įsicementavo galvą mikrobanginėje, filmuodamas „Youtube” kanalui skirtą video.
Verslas
„Lidl Lietuva“ paskelbė savo pajamas
Prieš metus pirmąsias parduotuves Lietuvoje atidariusi vokiško kapitalo įmonė „Lidl Lietuva“ paskelbė, kiek pajamų gavo praėjusiais finansiniais metais.
Pramogos
Gelbėtojai ištraukė moterį iš mirties nagų
Ankstų antradienio rytą audros talžomojoje pietryčių Anglijos pakrantėje pranešta apie dingusią moterį, ją gelbėtojams pavyko aptikti pačiu laiku.
Pramogos
Pamela Anderson grįžta į „Gelbėtojus“
Oficialiai patvirtinta, kad kultinė aktorė Pamela Anderson prisijungs prie šiuo metu filmuojamų „Gelbėtojų“ (angl. „Baywatch“) aktorių komandos. Naujai kuriama kino juosta yra P. Anderson išgarsinusio televizijos serialo kino versija.
Pramogos
Iš krantų išsiliejusi Temzė išgąsdino gyventojus
Po lietingo savaitgalio ir pirmadienio, iš krantų išsiliejusi Temzė užliejo gatves Putney ir Richmond rajonuose Londone. Netikėta potvynio banga apsėmė automobius, o kai kurie gyventojai net buvo laikinai įkalinti.
Aktualijos
Kaip grūdinosi mažmenininkas
Pirmaisiais nepriklausomybės metais ambicijų tapti šių dienų „Maximomis“, „Norfomis“ bei „Iki“ turėjo ir daugiau verslininkų. Kodėl jiems nepavyko?
Aktualijos
Milžinų paunksmėje
Agresyviausią prekybos tinklų plėtrą išgyvenę smulkieji krautuvininkai bando imituoti didžiųjų rinkodaros metodus, tačiau jų sėkmė gali glūdėti posakyje, kad nauja yra gerai užmiršta sena
Aktualijos
Į baseiną išsiliejus balikliui gydoma dešimtys žmonių
Po to, kai šeimų pamėgtame pramogų centre Fife mieste, Škotijoje į baseiną nutekėjo pavojingi chemikalai, nuo kvėpavimo sutrikimų gydomi penki vaikai bei keturiolika suaugusiųjų.
Lietuva
Gelbėtojai nori skaudžiai bausti nedrausmingus poilsiautojus
Geriate alkoholį ne kavinėje, traukiate cigaretės dūmą specialiai nepažymėtoje vietoje ir dūkstate su šuniu? Jeigu visa tai vyksta Lietuvos paplūdimyje prie Baltijos jūros, greičiausiai būsite nubaustas simboline 3 eurų bauda, nes tai daryti pliaže draudžiama.
Pramogos
Nuo Tower Bridge nušokęs paauglys: „Tai – kvailiausias poelgis”
Internetas jau antra diena nerimsta dėl 17-ečio blogerio Shah Faisal Shinwari poelgio. Jis priėmė savo gerbėjų internete jam mestą iššūkį ir nušoko nuo Tower Bridge Londone. Gelbėtojai sako, kad paauglys – tikras laimės kūdikis, kad skrydį į purviną ir srovingą upę išvis išgyveno.
Lietuva
Grėsmingos Baltijos jūros bangos poilsiautojų nebaugina
Po itin karšto savaitgalio, Lietuvoje orai šiek tiek atvėso. Pajūryje temperatūra šios savaitės pradžioje siekė vos 17 laipsnių ir buvo didelis vėjas. Jis išjudino ir Baltijos jūrą, kuri ėmė tiesiog šėlti. Kai kur vanduo apsėmė pliažus ir dabar, kaip pranešė, portalas delfi.lt, iki gelbėtojų bokštelio galima nebent nuplaukti.
Aktualijos
Gelbėtojai iš upės traukė skęstančius žiūrovus
Vakar Londone įvykusių laivų lenktynių metu, dešimtys nuo Temzės krantų lenktynes stebėjusių žiūrovų pateko į gyvybei pavojingą situaciją. Prasidėjus Temzės potvyniui gelbėtojai laivais gelbėjo geresnes lentynių stebėjimo vietas norėjusius užsiimti žiūrovus, - pranešė naujienų portalas standard.co.uk.
ŽYMA
Prekybos_tinklai