pirmadienis, liepos 13 d.
Aktualijos
Prie Hyde parko partrenktas pėsčiasis (papildyta)
Centriniame Londone netoli Hyde parko mirtinai automobilio partrenktas pėsčiasis.
IT ir transportas
Atsisveikinimas su įgulomis
Jūrų transporte bei laivų statybos pramonėje žmones sparčiai keičia technologijos ir robotai. Šiomis tendencijomis sugebėjusiems pasinaudoti Lietuvos gamintojams atsivertų naujų galimybių.
Aktualijos
Naujos imigracijos taisyklės palies mažiau uždirbančius
Paskelbus naujos darbo užmokesčio ribos imigrantams nustatymą paaiškėjo, kad daugybė darbuotojų, į Jungtinę Karalystę (JK) atvykusių iš ne Europos Sąjungos (ES) šalių, iš šalies turės išvykti po šešerių metų, jeigu jie neuždirbs bent 35 tūkst. svarų sterlingų per metus.
Gyvenimas
Medicinos darbuotojai dirba su suklastotais dokumentais?
Ekspertai įspėja, kad tūkstančiai Jungtinės Karalystės (JK) Nacionalinėje sveikatos tarnyboje (angl. National health service, NHS) dirbančių užsieniečių medicinos slaugytojų gali būti pateikę suklastotais išsilavinimo pažymėjimus, - pranešė naujienų portalas express.co.uk.
Gyvenimas
Sveikata Anglijoje: už procedūras reikės mokėti
Jungtinės Karalystės šeimos gydytojai balsuos dėl daug kritikos sulaukusio sveikatos sistemos pakeitimo. Nubalsavus „už”, šalies gyventojams gali tekti mokėti už nesudėtingas estetines operacijas, - pranešė naujienų portalas dailymail.co.uk.
Gyvenimas
Sveikata Anglijoje: norint gauti gydymą teks rodyti pasą
Pagal naujas Sveikatos departamento (angl. Department of Health) taisykles, kreipiantis pagalbos į daktarus ir norint gauti gydymą imigrantams teks parodyti dokumentus, patvirtinančius jų gyvenimą Jungtinėje Karalystėje, - pranešė portalas bbc.co.uk.
Gyvenimas
Paramedikai nevažiavo pas nėsčiąją dėl besibaigiančios pamainos
Londono paramedikas metams nušalintas nuo pareigų, kai besibaigiant savo pamainai atsisakė priimti skambutį pagalbos telefonu 999.
Gyvenimas
Dėl pagirių ar utėlių – į ligoninės priimamąjį
Naujausios ataskaitos duomenimis, penktadalis visų į greitosios pagalbos skyrius besikreipiančių pacientų skundžiasi tokiais namie savarankiškai išgydomais negalavimais, kaip skaudanti gerklė, pėdų grybelis ar galvos utelės, - pranešė portalas dailymail.co.uk.
Gyvenimas
Medicina Anglijoje: už vieną pamainą medikams mokami tūkstančiai
Dėl didžiulio medikų trūkumo Kalėdų metu, už vieną pamainą medikui buvo sumokėta 3258 svarai. Nacionalinės sveikatos tarnybos (angl. National Health Service, NHS) padalinys Lincolnshire didžiulę sumą sumokėjo už 24 val budėjimą žiemos švenčių metu, - pranešė portalas independent.co.uk.
Gyvenimas
Medicina Anglijoje: pacientus gydys vaistininkai
Pacientams, kenčiantiems nuo ilgalaikių sveikatos sutrikimų, pavyzdžiui astmos ar aukšto kraujo spaudimo, gali būti skirti į namus atvykstantys vaistininkai. Taip siekiama sutrumpinti laukimo laiką gydymo įstaigose. Pagal naują pasiūlymą, vaistininkams būtų suteikta galimybė ne tik skirti medikamentų, bet ir gydyti ligonius, skelbė portalas independent.co.uk.
Pramogos
Anglijos medikai pataria nesirgti: greitosios galite ir nesulaukti
Širdies smūgį ar traukulius patyrę pacientai Anglijoje greitosios medicinos pagalbos komandos lauks dvigubai ilgiau, nei įprasta. Pagal slapta planą, greitosioms, kurios ir dabar laiku nespėja reaguoti į iškvietimus, duota daugiau laiko atvyki pas sunkiai sergančius pacientus. Medikai baiminasi, kad pacientai paprasiausiai neišgyvens.
ŽYMA
Rolls_Royce