trečiadienis, rugpjūčio 12 d.
IT ir transportas
Avialinijos
„Ryanair“ per tris karantino mėnesius patyrė 185 mln. eurų nuostolį
Airijos pigių skrydžių bendrovė „Ryanair“ pirmą šių finansinių metų ketvirtį fiksavo nuostolius, nes koronaviruso pandemija sumažino oro kelionių paklausą ir privertė viso pasaulio oro linijų bendroves nutupdyti lėktuvus, pirmadienį pranešė grupė.
Akcentai
AVIACIJA
Pinigų kilpos
Oro linijų sektorius buvo vienas pagrindinių, nukentėjusių per koronaviruso krizę – juk tai viena tų sričių, kurios negali veikti nuotoliniu būdu. Užsisukus
IT ir transportas
Aviacija
„Ryanair“ kyla į kovą prieš vyriausybių pagalbą „Air France“ ir SAS
Airijos pigių skrydžių bendrovė „Ryanair“ pareiškė, kad Europos Sąjungos Teisingumo Teisme užginčijo valstybės pagalbą varžovėms „Air France“ ir SAS, skirtą
IT ir transportas
Aviacija
„Ryanair“ nuo liepos planuoja atnaujinti 40 proc. skrydžių
 Airijos pigių skrydžių bendrovė „Ryanair“ nuo liepos 1 dienos ketina atnaujinti 40 proc. skrydžių, apimančių maždaug 90 proc. ikikrizinio maršrutų
Verslas
Aviacija
Būk gerutis, neauk didutis: kodėl skrydžių bendrovėms nepatinka aukštesni keleviai
Skrydžių bendrovės į lėktuvų salonus stengiasi pasodinti kuo daugiau keleivių. Ateityje geriau nebus.
Aviacija
MRO SEKTORIUS
Lėktuvų traukos zona
Kaunas, o ir kartu Lietuva, siekia tapti reikšmingu aviacijos techninės priežiūros, remonto ir eksploatacijos (MRO) centru. Potencialo yra, kaip ir darbų, kuriuos reikia nuveikti.
Aviacija
Keleivių komfortas
Būk gerutis, neauk didutis
Skrydžių bendrovės į lėktuvų salonus stengiasi pasodinti kuo daugiau keleivių. Ateityje geriau nebus. Dažnai skraidant iš Vilniaus nieko keista lėktuve sutikti
Pramogos
Keturi „Ryanair“ keleiviai prarado sąmonę „skrydyje iš pragaro“ į Edinburgą
27 metų vyras tvirtina, kad jam ir dar trims keleiviams netrukus po pakilimo pasidarė negera „Ryanair“ skrydyje iš Budapešto į Edinburgą - vieną paauglę net prireikė gaivinti.
IT ir transportas
Aviacija
Nesulaukdama „Boeing 737 MAX“, „Ryanair“ gali keisti vasaros skrydžių tvarkaraščius
Didžiausia Europoje pigių skrydžių bendrovė, airių vežėja „Ryanair Holdings“ planuoja peržiūrėti vasaros tvarkaraštį dėl draudimo eksploatuoti orlaivius „Boeing 737 MAX“, pranešė naujienų agentūra „Bloomberg“, cituodama bendrovės darbuotojams išsiųstą laišką.
Pasaulis
Teismas: „Ryanair“ bagažo mokesčio taisyklės yra perteklinės
Teismas Ispanijoje nurodė, kad pigių skrydžių avialinijų „Ryanair“ taikomas mokestis rankiniam bagažui yra perteklinis, kai vienai keleivei buvo skirta bauda už bandymą įsinešti krepšį į orlaivį be specialaus bilieto, praneša portalas BBC.
Aktualijos
„Ryanair“ pilotai balsavo už streiką JK
Pigių skrydžių bendrovės „Ryanair“ pilotai, dirbantys Jungtinėje Karalystėje, trečiadienį pranešė, kad artimiausiomis savaitėmis ketina streikuoti, siekdami geresnių darbo sąlygų ir didesnio darbo užmokesčio.
Aktualijos
Paskelbtas prasčiausių pagal skrydžių vėlavimą JK oro uostų sąrašas: pirmoje vietoje - Stanstedo oro uostas
Atlikus tyrimą paaiškėjo, kad prasčiausias oro uostas Jungtinėje Karalystėje pagal atidėtų ir vėlavusių skrydžių skaičių yra Londono Stanstedo oro uostas, rašo Bbc.com.
Pramogos
„Ryanair“ skrydyje – alų geriantys britai
Grupė nuo alkoholio apsvaigusių britų buvo įamžinti geriantys alų oro linijų „Ryanair“ lėktuve. Kaip teigiama, tai daryti juos skatino ir pati skrydžio palydovė.
Aktualijos
Prieš pat pakilimą lėktuve mirė moteris
Maljorkos Palma oro uoste prieš pat oro linijų „Ryanair“ skrydžio pradžią, lėktuve, keliaujančiame į Edinburgą, mirė britė, praneša Metro.co.uk.
Aktualijos
„Ryanair“ nebevykdys tiesioginių skrydžių tarp Lietuvos ir vieno JK oro uosto
Pigių skrydžių bendrovė „Ryanair“ pranešė kovo mėnesį baigianti vykdyti tiesioginius skrydžius iš Vilniaus į Birmingamą. Paskutinis tiesioginis skydis tarp šių miestų numatytas kovo 29 d. – tada, kada turėjo įvykti oficialius Didžiosios Britanijos išstojimas iš Europos Sąjungos.
Aktualijos
Lėktuve įvykusių muštynių metu keleiviui nukasta nosis
Savaitgalį „Ryanair“ oro linijų lėktuve įvyko muštynės. Jų metu nebuvo išvengta kraujo.
Verslas
„Ryanair“ bando stabdyti darbą palikti norinčius pilotus
Airijos pigių skrydžių įmonės „Ryanair“ vadovas Michaelas O‘Leary įmonėje dirbančius pilotus ragina neišeiti iš darbo ir jiems žada didesnį darbo užmokestį, premijas bei geresnes darbo sutarties sąlygas, savo svetainėje pranešė airių laikraštis „The Journal“.
Verslas
Dėl atšauktų skrydžių „Ryanair“ į teismą padavė Belgijos valdžia
Belgijos vicepremjeras ir vartotojų teisių apsaugos ministras Krisas Peetersas kreipėsi į komercinių klausimų teismą dėl Airijos pigių skrydžių bendrovės „Ryanair“, atšaukusios tūkstančius skrydžių, nesąžiningos verslo praktikos.
Verslas
Iš brangusių bilietų uždirbusi „Ryanair“ dabar žada pigesnius skrydžius
Pigių skrydžių bendrovė „Ryanair“ pranešė grynąjį pelną pirmąjį finansinių metų ketvirtį padidinusi 55 proc. Tai lėmė pakeltos skrydžių bilietų kainos.
Verslas
Lietuvos oro uostai trečią kartą skatins naujus skrydžius
Tris Lietuvos oro uostus valdanti valstybės įmonė Lietuvos oro uostai ketina trečius metus iš eilės skatinti užsieno skrydžių bendroves įsteigti naujus maršrutus iš Lietuvos arba didinti jau esamų maršrutų dažnumą.
ŽYMA
Ryanair