sekmadienis, gegužės 31 d.
Pasaulis
Streikuojanti prancūzų profesinė sąjunga nutraukė elektros tiekimą tūkstančiams namų
Streikuojantys Prancūzijos nacionalinių elektros tinklų operatorės darbuotojai antradienį nutraukė elektros tiekimą tūkstančiams kompanijų ir namų į pietus nuo Paryžiaus.
Aktualijos
Tęsiantis pilotų streikui, „British Airways“ vėl atšaukė beveik visus savo skrydžius
Antrąją pilotų streiko dieną „British Airways“ vėl priėmė sprendimą atšaukti beveik visus savo skrydžius, teigiama bendrovės pranešime, identiškame pirmadienį paskelbtam pranešimui.
Aktualijos
„British Airways“ pilotai pradėjo visuotinį streiką
Jungtinės Karalystės (JK) oro linijų bendrovės „British Airways“ pilotai pirmadienį pradėjo visuotinį streiką, o beveik visi bendrovės skrydžiai gali nevykti dvi dienas.
Aktualijos
Geležinkelio darbuotojai pradėjo 4 dienų streiką: sutriks traukinių eismas
„South Western Railway“ (SWR) darbuotojai pradėjo keletą dienų trunkantį streiką dėl ilgai besitęsiančių nesutarimų dėl traukinių sargų.
Pramogos
Oro linijų paskelbtas streikas sukėlė įsiutį: griūna vestuvės ir atostogų planai
Britanijos Orlaivių Pilotų Sąjunga paskelbė, kad jos nariai rugsėjo mėnesį streikuos, tad British Airways lėktuvai į orą nekils ištisas tris dienas.
Aktualijos
„Ryanair“ pilotai balsavo už streiką JK
Pigių skrydžių bendrovės „Ryanair“ pilotai, dirbantys Jungtinėje Karalystėje, trečiadienį pranešė, kad artimiausiomis savaitėmis ketina streikuoti, siekdami geresnių darbo sąlygų ir didesnio darbo užmokesčio.
Aktualijos
Mažu atlygiu už darbą nepatenkinti „British Airways“ pilotai nubalsavo už streiką
Jungtinės Karalystės oro linijų bendrovės „British Airways“ pilotai balsų dauguma nubalsavo už streiką ilgai trunkančiame ginče dėl darbo užmokesčio.
Aktualijos
5 dienas truksiantys streikai sukels nepatogumų traukinių keleiviams
Šią savaitę kelionės kai kuriais užimčiausiais traukinių maršrutais sutriks dėl 5 dienas truksiančio streiko. Antradienį darbą laikinai baigs „South Western Railway“ darbuotojai, streikuojantys dėl to, kad traukiniuose būtų įdarbinti palydovai, rašoma Metro.co.uk.
Pasaulis
SAS pilotų streikas palietė šimtus tūkstančių keleivių
Dėl skrydžių bendrovės „Scandinavian Airlines System“ (SAS) pilotų streiko sekmadienį buvo atšaukti 1213 skrydžių, be suplanuotų kelionių liko apie 110 tūkst. žmonių.
Pasaulis
Nobelio taikos premijai nominuota Greta Thunberg: kaip ši paauglė tapo pasauline sensacija?
„Esu čia tam, kad pasakyčiau, jog mūsų namas – dega. Remiantis IPCC (Tarpvyriausybinės klimato kaitos komisijos – DELFI) duomenimis, mums liko mažiau nei 12 metų tam, kad galėtume ištaisyti savo padarytas klaidas. <...> Klimato krizė tai didžiausias ir kompleksiškiausias iššūkis su kuriuo susiduria Homo sapiens. Pagrindinis sprendimo būdas toks paprastas, kad jį gali suprasti net mažas vaikas – mes turime sustabdyti šiltnamio efektą sukeliančių dujų emisijas. <...> Noriu, kad jūs panikuotumėte. Noriu, kad jaustumėte baimę, kurią aš jaučiu kasdien. Ir noriu, kad imtumėtės veiksmų”, – Pasaulio Ekonomikos Forume sausį kalbėjo aktyvistė Greta Thunberg.
Komentarai
Prestižas be garantinio aptarnavimo
Kartą bulvarinių interneto dienraščių strategai nusprendė nuveikti ką nors gero artėjančio Lietuvos šimtmečio minėjimo proga, todėl padidino pranešimų srautus iš serijos: naujausi britų mokslininkų atradimai moterų frigidiškumo bei vyrų potencijos sutrikimų klausimais.
Aktualijos
Latvijoje šeimos gydytojai žada streikuoti iki spalio
Latvijos šeimos gydytojų asociacija (LGAA) išnagrinėjo premjero Mario Kučinskio ir sveikatos apsaugos ministrės Andos Čakšos pasiūlymus dėl padėties sveikatos apsaugos sferoje gerinimo, tačiau nusprendė nepasirašyti susitarimo su vyriausybe ir tęsti streiką, žurnalistams pranešė asociacijos prezidentė Sarmitė Veidė.
ŽYMA
Streikas