šeštadienis, rugsėjo 26 d.
Gyvenimas
5 dalykai, kurių reikia, kad vyras patirtų tėvystės laimę
Sakoma, kad vyrui tapti tėvu – vienas juokas, bet būti tėvu yra tikrai nelengva. Tėvai kaip žmonės apskritai būna
Lietuva
Seimas padidino išmokas vaikams
Seimas, 111 parlamentarų balsavus už, 3 – prieš ir 6 susilaikius, priimtais Išmokų vaikams įstatymo pakeitimais (projektas Nr. XIIIP-4022(3) padidino išmokas vaikams.
Lietuva
Socialinių reikalų ir darbo komitetas – už griežtesnę skolų išieškojimo tvarką alimentų nemokantiems tėvams
Lapkričio 27 d. posėdyje Socialinių reikalų ir darbo komitetas, vykdydamas parlamentinę kontrolę, domėjosi vaikų išlaikymo išmokų administravimo situacija ir konstatavo, kad siekiant mažinti valstybės ir Sodros biudžeto patiriamas išlaidas bei motyvuoti skolininkus grąžinti susidariusias skolas, reikia griežtinti skolų išieškojimo tvarką vaikų išlaikymo lėšų (alimentų) nemokantiems tėvams.
Pramogos
„Tesco“ sauskelnės sukėlė kūdikiui neišpasakytą skausmą: oda atrodo lyg nudeginta
Emma Knight iš Scunthorpe, Linkolnšyro, pasibaisėjo „Tesco“, nes, jos manymu, jų „Fred and Flo Ultradry” 4+ dydžio sauskelnės sukėlė stiprų bėrimą ant sūnaus Logano odos.

Aktualijos
Vyras, nužudęs savo dviejų mėnesių amžiaus dukrą, kalės iki gyvos galvos
Kevin Eves Centrinio Kriminalinio Teismo Londone sprendimu buvo įkalintas už savo aštuonių savaičių amžiaus dukros Harper Marie Denton nužudymą, įvykusį Wixams gyvenvietėje netoli Bedfordo.
Pasaulis
Šešerių metų berniukas mirė, kai jo tėvas egzorcizmo metu jį netyčia paskandino
Pasak naujienų agentūrų tėvas teigė, kad maudydamas sūnų jame pamatė kažką „šėtoniško”.
Gyvenimas
Hertfordšyro mama reikalauja plastinės operacijos dukrai, nes „šlykštūs žmonės nieko nepasiekia”
Buvęs modelis Carla Bellucci, gyvenanti Hertfordšyre, dienraščių žvilgsnius anksčiau patraukė, nes apgavo NHS, kad gautų nemokamą nosies plastinę operaciją. Pasirodo, tai visai nesudėtinga - tereikia apsimesti, Kad jums - depresija.
Lietuva
Tėvai negali atsigauti: vaikui – svetimo vyro tėvystė
Jauna klaipėdiečių pora Veronika Varkalienė ir Arūnas Simonaitis ant rankų sūpuoja vos prieš mėnesį gimusią dukrą. Tačiau tėvai liūdi: jų vaiko gimimo liudijime specialistai nurodė neva svetimo vyro tėvystę. Negana to, Klaipėdos miesto savivaldybės Metrikacijos skyriaus darbuotoja dar juos esą ir įžeidė.
Pramogos
Penkios programėlės visai šeimai: nuo receptų iki buvimo vietos nustatymo
Šiandien, gegužės 15-ąją, minima Tarptautinė šeimos diena. Šia proga technologijų ekspertai dalijasi šeimų kasdienybę palengvinti galinčių išmaniųjų programėlių rekomendacijomis.
Pasaulis
Dėdė pasidalino įrašu, kuriame prievarta girdė kūdikį sūnėną alumi ir juokėsi iš jo grimasų
Pasaulį pašiurpino vaizdo įrašas, kuriame užfiksuota, kaip dėdė mirko savo pirštą į alų ir prievarta kiša kūdykiui į burną. Pasak dienraščių šio vyro profesija - mokytojas.
Aktualijos
Tėvai nemoko vaikų atlikti reikalų „ant puoduko”: mokyklos priverstos samdyti „sauskelnių keitėjus”
Vis daugiau tėvų nemoko vaikų atlikti reikalų „ant puoduko” - mokykla esanti Walsall, West Midlands buvo pirmoji, kuriai teko samdyti „sauskelnių keitėjus”, nes penkiamečiai nemoka naudotis tualetu.
Aktualijos
Velse įsiutęs tėvas primušė dvylikametį, skriaudusį jo sūnų ir numetė vaiką nuo riedlenčių rampos
Sekmadienį Lismore, Naująjame Pietų Velse įsiutęs tėvas smaugtelėjo dvylikametį berniuką, užgauliojusį jo sūnų, o po to vaiką numetė nuo rampos, kuria kiti vaikai važinėjosi riedučiais, riedlentėmis bei paspirtukais.
Pasaulis
Kornvalyje mama ir tėtis šaltakraujiškai nunuodijo savo mažametę dukrą, norėdami nuslėpti, kad ją kraupiai mušė
Abigail Leatherland ir Tom Curd yra kaltinami nužudę savo 22 mėnesių mažametę dukrelę Eve Leatherland, Liskeardo miestelyje, Cornvalyje.
Pramogos
Svarbi informacija tėvams: vaikų žaidimų aikštelėse vandalai vėl klijuoja skutimosi peiliukus
Rossas Lambertas ir jo dukrytės ramus pasivaikščiojimas su šunimi parke baigėsi tragedija: vandalų prie sūpynių priklijuotas skutimosi peiliukas paliko tėvo rankose didžiules, gilias žaizdas.
Lietuva
Vos 4-ių mėnesių sulaukusiam lietuviukui atlikta sudėtinga operacija: išmokite atpažinti simptomus
„Gimė gražus kūdikis, o vėliau galvos forma ėmė keistis, ar tai normalu?“, – Vaikų ligoninės gydytojo neurochirurgo Ramūno Raugalo klausia sunerimę tėvai. Daugelį jų medikas nuramina, operacijos neprireikia, tačiau 10–15 kartų per metus galvos deformaciją būtina sutvarkyti chirurginiu būdu. Vieną tokią operaciją neseniai atlikęs R. Raugalas sutiko papasakoti, kaip ir kodėl tai vyksta. 
Pramogos
Tėveliai – sukluskite: dovanojami kūdikio kraiteliai
Prekybos tinklas „Lidl“ tėveliams dovanoja kūdikio kraitelį, kuriame – patys būtiniausi daiktai naujagimiams. Dėžė, sukurta bendradarbiaujant su „The Baby Box Co“, pas jus atsidurti gali įvykdžius keletą sąlygų internete.
Pramogos
Parduotuvėse įdiegtos naujovės akyliau stebėsiančios savitarnos pirkėjus
Pirmieji naujoves išbandys Sainsbury‘s pirkėjai, kurie bus kur kas akyliau stebimi, kuomet naudosis savitarnos kasomis.
ŽYMA
Tėvystė