pirmadienis, liepos 6 d.
Pasaulis
Bažnyčios lankytojai nukovė užpuoliką, nušovusį du žmones
JAV pietinėje Teksaso valstijoje vienos bažnyčios lankytojai nušovė ginkluotą užpuoliką, pradėjusį šaudyti maldos namuose per sekmadienines pamaldas ir nužudžiusį du žmones bei dar vieną sunkiai sužeidusį, pranešė policija.
Pasaulis
Per šaudynes Teksase žuvo penki žmonės, sužeistas dar 21
JAV Teksaso valstijos vakaruose užpuolikas šeštadienį užgrobė pašto furgoną ir šaudė į atsitiktinius žmones, nušaudamas mažiausiai penkis ir sužeisdamas dar 21, o paskui pats žuvo per susišaudymą su policija.
Pasaulis
Teksaso ligoninėje gimęs kūdikis šokiravo jos darbuotojus
Kai Jennifer ir Ericas Medlockai sužinojo, kad netrukus jų šeimą papildys dar vienas narys, jie be galo džiaugėsi. Moteris visuomet svajojo turėti daug vaikų, tad žinią apie įsčiose užsimezgusią antrojo vaiko gyvybę ji priėmė labai džiugiai, mat pirmosios dukros Annabelle Jennifer susilaukė dirbtinio apvaisinimo būdu. Moteriai buvo sunku pastoti dėl policistinio kiaušidžių sindromo.
Aktualijos
Šaudynės bažnyčioje Teksase: 26 žuvę, 20 sužeistų
Nepraėjus nė savaitei po teroro akto Niujorke, Jungtines Valstijas sukrėtė dar vienas išpuolis šalies pietuose. Netoli San Antonijaus esančio Saderland Springso miestelio 1-ojoje baptistų bažnyčioje jaunas vyras atidengė ugnį į susirinkusius į tikinčiuosius – žuvo 26 žmonės, 20 sužeistų.
Verslas
Uragano „Harvey“ padariniams likviduoti skiriami milijardai
Po apsilankymo gamtos stichijos nuniokotame Teksase JAV prezidentas Donaldas Trumpas pateikė įstatymų leidėjams prašymą skirti 7,9 mlrd. dolerių uragano „Harvey“ padarinių likvidavimo pirminiam etapui.
Pramogos
Geriausi Londono baseinai po atviru dangumi
Kai džiugina šiltas oras ir šviečia saulė, tik ir svajojame apie popietę, kai galėsime mirkti vandenyje. „Tiesa“ siūlo keletą variantų vandens pramogų išsiilgusiems londoniečiams. Sostinėje įrengti atviro plaukimo baseinai garantuoja gražius vaizdus, saugias vaikų zonas ir įvairias pramogas. Belieka tik susikrauti krepšius iškylai ir nepamiršti maudymosi kostiumėlių bei rankšluosčių!
ŽYMA
Teksasas