ketvirtadienis, rugpjūčio 6 d.
Pramogos
Po kojų traumų atsigavusi Mia ruošiasi koncertams: visi sakė, kad aš šlubuosiu
Pastaruoju metu atlikėjos bei laidų vedėjos Mios, kaip pati sako, visur yra daug. Žinoma moteris ne tik atsigavo po pavasarį patirtos abiejų kojų traumos, bet ir aktyviai ruošiasi koncertams, kuria dainas ir dirba televizijoje. „Šiuo metu esu pakankamai užimta ir tuo labai džiaugiuosi!“ – teigia Vilija Pilibaitytė-Mia.
Aktualijos
„Atvykau į terapiją dėl išprievartavimo ir ten sutikau savo prievartautoją” - sistemos klaida traumavo pedofilo užpuolimą išgyvenusią mergaitę
49 metų amžiaus aukos kaimynas Brian Dick buvo įkalintas, kai išprievartavo tuomet vos 10 metukų amžiaus sulaukusią Laura Cook. Apsilankiusi pas terapeutą Falkirk ligoninėje mergina ten sutiko savo prievartautoją.
Pramogos
N. Šulijai gimtadienio išvakarės apkarto: vyras patyrė skaudžią traumą
Rugpjūčio 13-ąją garsus TV3 orų pranešėjas Naglis Šulija šventė 55-ąjį gimtadienį. Tačiau jubiliejus nebuvo labai smagus – vyras nukrito nuo kopėčių ir patyrė traumą.
Gyvenimas
Ant žemės susmukusi sužeista dvylikametė greitosios pagalbos buvo priversta laukti dvi valandas
Erin Hughes mama greitosios pagalbos telefonu 999 paskambino išsyk dukrai nuvirtus nuo dviračio Šiaurės Airijoje, tačiau ekipažo laukti teko dvi valandas.
Gyvenimas
Per plauką nuo tragedijos: per taką ištiesta virvė vos nenupjovė moteriai galvos
Dviračiu važiavusi moteris nuo transporto priemonės nugriuvo jos kaklą perrėžus per taką ištiestai virvei.
Aktualijos
Į galvą pašautas 16-metis kovoja dėl gyvybės
16-metis paauglys, kuriam buvo šauta į galvą, šiuo metu ligoninėje kovoja dėl savo gyvybės, rašo Metro.co.uk.
Aktualijos
Festivalyje nuo 21 m uolos nukrito ir stipriai susižalojo trys jaunuoliai
Trys jaunuoliai, nukritę nuo 21 m aukščio uolos, patyrė itin rimtus sužalojimus, praneša Metro.co.uk.
Pramogos
Pramoga vos nesibaigė tragiškai: greita reakcija padėjo išvengti į galvą skriejančio kirvio
Užsienyje vis daugiau žmonių užsiima ganėtinai neįprasta veikla – kirvių mėtymu. Ši pramoga padeda ne tik atsikratyti viduje susikaupusio pykčio, bet ir padeda paįvairinti nuobodų pasimatymą, bernvakarius ir mergvakarius, gimtadienius. Tačiau šis užsiėmimas yra ganėtinai pavojingas, ir vienas internete staiga išplitęs vaizdo įrašas – puikus to įrodymas.
Aktualijos
Paaiškėjo, kas surengė teroro aktą prie Parlamento rūmų
Didžiosios Britanijos žiniasklaida trečiadienį pranešė, kad įtariamasis, ankstesnę dieną Londone automobiliu pramušęs apsaugines užtvaras prie parlamento rūmų ir sužeidęs tris žmones, yra iš Sudano kilęs 29 metų Jungtinės Karalystės pilietis Salihas Khateras (Salihas Chateras).
ŽYMA
Trauma