antradienis, birželio 2 d.
Anglijoje
Kembridžo universitetas rengs paskaitas internetu iki 2021 metų vasaros
Jungtinėje Karalystėje įsikūręs Kembridžo universitetas nerengs tiesioginių paskaitų anksčiausiai iki 2021 metų vasaros, reaguodamas į koronaviruso pandemiją, trečiadienį patvirtino šios
Aktualijos
Vilniaus universitetas
VU turi naują rektorių – juo tapo istorikas R. Petrauskas
Vilniaus universiteto (VU) rektoriumi išrinktas Istorijos fakulteto dekanas Rimvydas Petrauskas, BNS patvirtino universiteto atstovas spaudai Ervinas Spūdys.
Aktualijos
Žengtas pirmas žingsnis dėl nemokamų bakalauro studijų Lietuvoje įteisinimo
Bendru koalicijos partnerių sutarimu, atsižvelgiant į koalicijos sutartį, imamasi įgyvendinti nemokamo bakalauro studijų idėją. Aukštasis mokslas būtų pasiekiamas jaunimui iš nepasiturinčių šeimų, kad mokestis už mokslą netaptų kliūtimi jo siekti.
Pasaulio lietuviai
Scrantono universitete JAV pristatyta Lietuvos istorija, kultūra ir ekonomika
Lietuvos ambasadorius Jungtinėse Amerikos Valstijose Rolandas Kriščiūnas balandžio 30 dieną lankėsi Scrantono universitete Pensilvanijos valstijoje, kuriame buvo surengtas renginių ciklas, skirtas Lietuvos istorijos, kultūros ir ekonomikos pristatymui.
Lietuva
Universitetą į teismą padavęs indas: baigiu parašyti knygą apie baisią patirtį Lietuvoje
Nepatenkintas studijų kokybe Klaipėdos universitete (KU) Indijos pilietis Myilsamy Murugasamy žada apie savo patirtį parašyti knygą. Be to, vyras pareiškė, kad už jo nuotrauką universiteto tinklapyje jam fotografas turi sumokėti 3 milijonus. Analogijos bylos Lietuvoje nėra buvę, tačiau universiteto teisininkas sako, kad vyras ieško būdų apsigyventi Lietuvoje.
Anglijoje
Nuo darželio iki universiteto: ką turite žinoti apie švietimo sistemą grįždami gyventi į Lietuvą
Nemaža dalis į Lietuvą grįžtančių šeimų susiduria su klausimais apie šalies švietimo sistemą. Ar mano vaikas bus priimtas į darželį? Ar vertėtų palaukti, kol vaikas baigs mokyklą? Ar baigęs mokyklą užsienyje būsiu priimtas į Lietuvos aukštąsias mokyklas? Šiame straipsnyje rasite atsakymus į šiuos ir kitus su tuo susijusius klausimus.
Aktualijos
Galimai aptiktos dar dvi bombos: Glasgo universitetas bei RBS Edinburge evakuoti
Tepraėjus parai po to, kai trijuose didžiuliuose Londono transporto taškuose buvo rastos trys bombos evakuacijos operacijos įvykdytos ir Glasgo universitete bei Royal Bank of Scotland būstinėje Edinburge.
Pasaulis
Sugriuvo Sankt Peterburgo universiteto pastatas, žmonės įkalinti tarp griuvėsių
Trys iš penkių Sankt Peterburgo universiteto pastato aukštų pasak liudininkų staiga griūti pradėjo šį vakarą. Dalinai sugriuvus pastatui jame buvę žmonės liko įkalinti tarp nuolaužų.
Temos
Susvetimėjimas, arba viena studijų JAV pusė
Tikėtasi, kad studentų iš Kinijos į JAV antplūdis suartins abi šalis. Bet savaitę Ajovos universitete praleidęs Brookas Larmeris padarė išvadą, jog greičiausiai nutiko priešingai.
Aktualijos
Girtas dvi merginas nužudęs karys sulaukė bausmės
Girtas karys, važiuodamas namo po pasisėdėjimo su kolegomis, partrenkė ir nužudė dvi jaunas sportininkes. Per pėsčiųjų perėją ėjusias merginas kliudęs kariškis įkalintas šešeriems metams.
Aktualijos
Kompensacija patekus į avariją JK – viskas ką reikia žinoti
Mes visi esame eismo dalyviai, nesvarbu, ar vairuojame automobilį, ar ne. Todėl, kelyje patekus į eismo įvykį, svarbu nesutrikti ir žinoti, jog mes visi turime vienodas teises ir mus gina Jungtinės Karalystės (JK) įstatymai. Kaip teigia Londone įsikūrusios lietuvių kompanijos „LITKRAFT“ eismo įvykių specialistė Kristina Vereckytė-Grumbianin, gauti kompensaciją siekia nemaža dalis avarijoje nukentėjusių asmenų, tačiau svarbu žinoti, kaip elgtis po eismo įvykio.
Aktualijos
Avarijos metu žuvo mama ir trys vaikai
Avarijos, kuri įvyko A34 kelyje netoli Berkšyro metu žuvo moteris ir trys vaikai. Nors jų tapatybės nėra atskleistos, yra žinoma jog šeima buvo iš Dunstable miesto Bedfordšyre.
Aktualijos
6,5 mln. studentų mokytojas
Kolumbijos sostinės Bogotos meras Antanas Mockus šio sąrašo priekyje atsidūrė ne dėl lietuvių kilmės. Tiek pasiekusio ir tokio išradingo vadovo, ko gero, neturėjo joks kitas miestas.
ŽYMA
Universitetas