šeštadienis, rugpjūčio 15 d.
Pasaulis
Koronaviruso negana: Teksasui smogė pirmasis šiais metais uraganas
Koronaviruso paveiktai JAV Teksaso valstijai šeštadienį smogė pirmasis šiemet Atlanto vandenyno uraganas, atnešęs smarkų lietų, sukėlęs bangas ir gyvybei galimai
Pasaulis
Mažiausiai 20 gyvybių nusinešęs uraganas Dorian stiprėja, prisiartino prie JAV krantų
Mažiausiai 20 gyvybių Bahamose nusinešęs uraganas Dorian vėl sustiprėjo iki 3 kategorijos audros ir priartėjo prie JAV pietrytinės pakrantės, grasindamas pavojingais jūros potvyniais žemai esančiose bendruomenėse nuo Džordžijos iki Virdžinijos pietvakarių.
The Economist
JAV ir Ramiajame vandenyne siaučiančios audros įrodo klimato kaitą
Vyriausybės šiek tiek geriau tvarkosi su tokiomis grėsmėmis kaip uraganas Florensė ir taifūnas Mangkhutas
Aktualijos
Už žmogžudystę nuteistam Airijos lietuviui teks kalėti dar ir už išžaginimą
Nusikaltėlis iš Lietuvos, teistas už žmogžudystę Airijoje, dar kartą nuteistas penkeriems metams kalėti už įsilaužimą ir išžaginimą Rathfriland mieste Šiaurės Airijoje.
Aktualijos
Du britų boksininkai sulaikyti dėl grupinio išžaginimo
Ispanijoje buvo sulaikyti du britų boksininkai, kaltinami grupiniu moters išžaginimu kurortinėje Ibisos saloje, pirmadienį pranešė policija.
Aktualijos
Suimta policijoje apie išprievartavimą pranešusi imigrantė
Moteris, kurios vardas ir pavardė viešai neskelbiami, į policijos nuovadą Londone nuėjo pranešti apie ją ištikusią nelaimę – pagrobimą ir iššaginimą. Deja, moteriai duodant parodymus, jai pačiai pateikti kaltinimai dėl jos gyvenamojo statuso Jungtinėje Karalystėje.
Pramogos
Marilyn Mansono draugas ir grupės narys įtariamas išžaginimu
Sužinojęs, kad buvusi artimo draugo mergina šį apkaltino išprievartavimu, Marilyn Mansonas nedvejodamas atleido ilgametį grupės bosistą Twiggy Ramirezą.
Pramogos
Lenkai prisidirbo kaip reikiant
Jungtinėse Valstijose sulaikyti keturi Lenkijos sunkiojo metalo grupės nariai antradienį padarė kaltės nepripažinimo pareiškimus dėl kaltinimų, kad šią vasarą po koncerto Vašingtono valstijoje jie pagrobė moterį ir ją išprievartavo savo gastrolių autobuse.
Aktualijos
JK reperis kaltinamas 29 išžaginimais
Jungtinėje Karalystėje, Bristolyje gyvenantis muzikantas preudonilu Solo 45 yra kaltinamas net 29 išžaginimo atvejais. Iš pradžių reperiui pateikti kaltinimai dėl dviejų išprievartavimų, tačiau netrukus bylos svarstymą teko atidėti, nes gauti dar 27 pareiškimai dėl seksualinio smurto.
Aktualijos
40-metis apkaltintas 14-metės išprievartavimu viename Londono parkų
40-metis vyrui pareikšti kaltinimai dėl 14-metės mergaitės išprievartavimo parke Londono pietryčiuose.
Pasaulis
Vokietija griežčiau baus prievartautojus
Vokietija sugriežtino įstatymus, pagal kuriuos bus baudžiami prievartautojai. Vokietijos vyriausybė sugriežtino pataisas, kuriose numatyta, kad auka bus pripažinta nukentėjusia, jeigu nesutiko lytiškai santykiauti, tačiau fiziškai nesipriešino. Patobulintą teisės aktą dar turi palaiminti Parlamentas.
ŽYMA
Uraganas