ketvirtadienis, spalio 1 d.
Pasaulis
Maskvoje užspringo ir mirė pyragaičių valgymo varžybų laimėtoja
Rusijos sostinės teisėsauga tiria pyragaičių valgymo varžybas laimėjusios merginos mirties aplinkybes ir priežastis.
Pasaulis
Australijoje per pyrago valgymo varžybas mirė moteris
Australijoje sekmadienį mirė moteris, dalyvavusi Australijos nacionalinės šventės proga surengtose pyrago valgymo varžybose, pirmadienį pranešė vietos žiniasklaida.
Aktualijos
Ateikite palaikyti: Lietuvos Regbio Lygos rinktinės pirmasis rimtas išbandymas - Velso rinktinė
Lapkričio 10d. Cardiff Arms Park stadione vyks pirmosios Lietuvos Rebio Lygos (angl.Rugby League) istorijoje tarptautinio lygio rungtynės.
Aktualijos
Didžiausia pasaulio čempionato sensacija: Argentina eliminavo Serbiją
Pasaulio čempionato aukso medalius jau matavęsi Serbijos krepšininkai Kiniją paliks nuleistomis galvomis.
Aktualijos
Paaiškėjo galutinė Lietuvos rinktinės pozicija planetos pirmenybėse
Finišavus paskutinėms pasaulio čempionato antrojo etapo kovoms, paaiškėjo, kurią vietą galutinėje rikiuotėje užėmė Lietuvos rinktinė.
Aktualijos
Susistumdymu ir smūgiu galva į veidą pasibaigusiose rungtynėse – Italijos pergalė prieš Angolą
Italijos rinktinė ir toliau tęsia užtikrintą pasirodymą pasaulio krepšinio čempionate Kinijoje.
Aktualijos
Londone East London regbio klube vyko rungtynės „London 9's Rugby League Festival“
Londone,rugpjūčio 25dieną, East London regbio klube vyko rungtynės „London 9's Rugby League Festival“.Dalyvavokomandos iš JAV, Afrikos, Australijos ir Jungtinės Karalystės.Lietuvą šiame renginyje atstovavoJungtinėje Karalystėje gyvenantys lietuviai,subūrękomandą„Lietuva Rugby League“. Ši komanda turi tikslą atstovauti Lietuvą JK vykstančiuose turnyruose bei pasiruošti ir kovoti dėl galimybės dalyvauti Europos Regbio Lygos divizionų varžybose. Dalyvavimas turnyre buvokomandos „Lietuva Rugby League“ debiutas bei pirmas atvejis šios lygos istorijoje, kai rungėsi Lietuvą atstovaujanti komanda, juolab, kad ši regbio šaka Lietuvoje dar nežinoma, tačiau labai populiari Australijoje, Naujojoje Zelandijoje, JAV bei sparčiai populiarėja Europoje.
The Economist
Interseksualai ir sportas
Caster Semenyos byla ir jos reikšmė moterų sportui
Labai specifinė nutartis dėl labai ypatingos bėgikės gali atsiliepti ne tik lengvajai atletikai
Aktualijos
Istorinis „A Team“ ekipos „treblas“ ir intriguojantys R.Kurtinaičio taurių pusfinaliai
Penktadienį ir sekmadienį Londone įvyko penkerios Britanijos lietuvių krepšinio lygos (BLKL) rungtynės, kuriose paaiškėjo Didžiosios taurės čempionai ir prizininkai bei pavasarinės R.Kurtinaičio taurės finalų dalyviai.
Aktualijos
„Super mėgėjų“ grupės nugalėtojų taurė - „TeamLT“ atstovų rankose!
Savaitgalį Lietuvoje vyko Prezidento rinkimai ir referendumai dėl dvigubos pilietybės, tuo tarpu Britanijos lietuvių krepšinio lygoje (BLKL) įvyko trejos rungtynės, kuriose paaiškėjo „Super mėgėjų“ grupės nugalėtojai ir prizininkai, o taip pat pirmieji R.Kurtinaičio Mažosios taurės finalo dalyviai.
Aktualijos
Istorinė „Tauro“ pergalė ir (ne)tikėtumai R. Kurtinaičio taurėje
Savaitgalį Britanijos lietuvių krepšinio lygoje (BLKL) įvyko penki susitikimai, kuriuose santykius aiškinosi R.Kurtinaičio taurės turnyro (RKTT) dalyvės ir paaiškėjo stipriausia „Thames Windows“ grupės ekipa. Tad apie viską iš eilės.
Aktualijos
Gurmaniški krepšinio pietūs Visbičiuje ir „Viesulo“ klubo komandų nesėkmės Londone
Šventės baigiasi, mišrainės pilvuose jau susigulėjo, o Britanijos lietuvių krepšinio lygoje (BLKL) besivaržančios ekipos grįžo į krepšinio aikšteles. Pirmąjį 2019-ųjų savaitgalį Londone ir Visbičiuje buvo sužaistos devynerios rungtynes, kurių įdomiausius akcentus pateiksime tradicinėje savaitės apžvalgoje.
Aktualijos
Anglijos futbolo lygoje – lyderių susirėmimas
Manchester City“ – prieš „Liverpool“. Šie Anglijos futbolo milžinai ketvirtadienį surems ginklus Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse.
Pasaulis
Per Londono ataką sužeisti moksleiviai iš Prancūzijos
Aiškėja, kad per trečiadienį įvykdytą teroro išpuolį D. Britanijos sostinėje Londone nukentėjo ir turistai. Tarp jų moksleiviai iš Prancūzijos.
Pasaulis
Paryžius: Eifelio bokštas vėl uždarytas
Eifelio bokštas šį antradienį buvo uždarytas dėl darbuotojų streiko. Tai jau antras Prancūzijos sostinės simbolyje dribančiųjų streikas per pastarąsias dvi savaites. Priežastis ta pati – prieštaringai vertinamos naujosios darbo reformos.
ŽYMA
Varžybos