antradienis, liepos 14 d.
Pramogos
Už butelį alaus Manchester bare – 55 tūkst. svarų sterlingų
Jei manėte, kad alus Londone brangus, tada į Manchester jums keliauti nereikėtų. Ten esančiame viešbučio bare alumi atsigaivinti nusprendusiam vyrui jo galutinė kaina sukėlė šoką. Už butelį putojančio gėrimo iš jo sąskaitos buvo atskaičiuota 55 tūkst. svarų sterlingų.
Pasaulis
Keturmetis teigia, kad į jį reinkarnavosi princesė Diana: pasakoja dalykus, nuo kurių šiurpsta oda
Vaikus auginantys tėvai sutiks, kad mažieji savo pasakojimais sugeba ir nustebinti, ir prajuokinti, tačiau vieno berniuko pastaruosius du metus pasikartojantys teiginiai jo tėvus iš pradžių labai gąsdino. Kaip pasakojo australų televizijos laidų vedėjas Davidas Campbellas, jo keturmetis sūnus Billy mano, kad į jį reinkarnavosi tragiškai žuvusi princesė Diana. Be to, vaikas tikina prisimenantis įvairias jos gyvenimo detales, rašo Mirror.co.uk.
Pasaulis
Šiaurės Korėjoje savaitę laikytas australas nesako, kas jam buvo nutikę
Šiaurės Korėjoje savaitę laikytas australų studentas ketvirtadienį atvyko į Pekiną ir žurnalistams tvirtino, kad jo būklė „labai gera“, bet nesakė, kas jam buvo nutikę.
Pramogos
16-metės laiškas išgąsdino tėtį: paskutinė jo eilutė viską pakeitė
Neretai žmonės apie tam tikrus įvykius, netgi žmones susidaro išankstinę nuomonę, nežinodami visos tiesos. Nepasidomėję iki galo, jie laikosi dažnai klaidingo nusistatymo, ima skubotai priimti neretai klaidingus sprendimus. Taip nutiko ir vienam 16-metę dukrą auginančiam tėčiui, rašo Innerstrenght.zone – tinklalapis, kuriame dalijamasi įvairiomis linksmomis istorijomis.
ŽYMA
australas