trečiadienis, liepos 8 d.
Anglijoje
Studentė apie referendumą: reikia pakelti užpakalį ir balsuoti
Anglijoje studijuojanti Ieva mano, kad balsuoti referendume - ypatingai svarbu.
Anglijoje
Svarbi informacija: pasitikrinkite, kada yra paskutinė registracijos balsuoti jūsų gyvenamooje vietoje diena
Visi užsienyje gyvenantys ar laikinai esantys, vyresni nei 18 metų ir balsavimo teisę turintys Lietuvos Respublikos piliečiai, turi teisę ir yra kviečiami balsuoti šiais metais gegužės mėnesį vykstančiuose rinkimuose.
Anglijoje
„Balsavimas leidžia mums kurti ateitį, kokią norėtume turėti“, - sako Benediktas Vanagas
Gegužės 12 dieną organizuojamas referendumas dėl Konstitucijos 12 straipsnio pakeitimo. Jame balsuoti užsienyje gyvenančius lietuvius jau kvietė daugybė iškilių visuomenės atstovų, o dabar prie jų prisijungė ir Benediktas Vanagas.
Anglijoje
Užsienyje gyvenantiems lietuviams – papildomi balsavimo punktai
Užsienyje balsuojantys rinkėjai šiais metais galės balsuoti 51 diplomatinėje atstovybėje ir konsulinėje įstaigoje. Kaip įprastai, balsavimas taip pat organizuojamas Pasaulio lietuvių centre Lemonte (Jungtinės Amerikos Valstijos) ir Lietuvos Respublikos garbės generaliniame konsulate Toronte (Kanada).
Pasaulio lietuviai
Ar jau užsiregistravote balsavimui užsienyje?
Ši elektroninė registracijos sistema suteikia galimybę rinkėjams, pageidaujantiems balsuoti užsienyje, per kelias minutes užsiregistruoti balsavimui ir vėliau būti įtrauktiems į atitinkamos Lietuvos Respublikos diplomatinės atstovybės ar konsulinės įstaigos (toliau – Atstovybės) rinkėjų sąrašus.
Aktualijos
Ministras: balsavimo internetu nebus, kol nebus galimybės užtikrinti 100 proc. teisėtumo
Rinkimai tradiciniu būdu vyks tol, kol neatsiras absoliučios saugumo garantijos, sako  Vidaus reikalų ministras Eimutis Misiūnas.
Pasaulis
Nušautas JAV greitkeliu važiavęs lietuvis
JAV Floridos valstijos policija tiria paslaptingą nusikaltimą, kurio metu šaunamuoju ginklu mirtinai sužalotas greitkeliu automobiliu važiavęs imigrantas iš Lietuvos.
Aktualijos
Kaune renkant seniūnaičius išbandytas balsavimas internetu
Kaune išbandytas balsavimas internetu – elektroninėmis ryšio priemonėmis balandžio 24-28 dienomis kauniečiai atidavė balsus už seniūnaičius.
Lietuva
Veriasi Neringos Venckienės dingimo paslaptis
Kol kas Neringa Venckienė vis dar dingusi. Jos ieško Lietuvos teisėsauga, kuri jau artimiausiomis dienomis išsiųs prašymus kitoms šalims dėl seimo narės buvimo vietos nustatymo. Pasak pareigūnų, labai greitai į oficialias apklausas bus kviečiami N. Venckienės partijos „Drąsos kelias“ bendražygiai ir artimieji, kurie turėtų padėti atsakyti į klausimą, kurioje šalyje iš tikrųjų slapstosi moteris.
Pasaulio lietuviai
Lietuvė JAV: tėvų ilgesys ir dideli mokesčiai
Lietuviai, gyvenantys Čikagoje, negaili nei savo laiko, nei pinigų lietuvybės puoselėjimui ir vos spėja suktis pagal intensyvų lietuviškų renginių grafiką.
ŽYMA
balsavimas_internetu