penktadienis, rugpjūčio 14 d.
Verslas
Automobilių nuoma
Bankrutuojanti „Hertz“ nori išplatinti naujų akcijų už 500 mln. JAV dolerių
Prašymą pradėti bankroto procedūrą gegužę pateikusi JAV automobilių nuomos bendrovė „Hertz Global Holdings“ planuoja išleisti papildomų akcijų ir pritraukti iki 500 mln. JAV dolerių.
Pasaulis
Automobilių nuomos milžinė „Hertz“ dėl COVID-19 pandemijos bankrutavo JAV ir Kanadoje
Amerikiečių automobilių nuomos milžinė „Hertz“, smarkiai nukentėjusi nuo koronaviruso pandemijos, paskelbė nemokumą JAV ir Kanadoje, penktadienį pranešė bendrovės atstovai. „COVID-19“ poveikis
Verslas
Statybos
Savivaldybei Lazdynų baseinas yra per gilus
Vilniaus savivaldybė nutraukia baseino statybų Lazdynuose sutartį su bankrutuojančia „Active Construction Management“ (buvusia „Irdaiva“) ir jos partneriais bei žada skelbti naują rangos konkursą.
Verslas
Bankroto byla
L. Pinkevičius bankrutuoja: slegia milijoninė skola SEB bankui, domisi antstoliai
Garsus verslininkas, nekilnojamo turto vystymo bendrovės „Ranga group“ vadovas Laimutis Pinkevičius išgyvena ne pačius geriausius laikus – vyras kreipėsi į teismą, prašydamas pradėti bankroto procedūrą. Pinigų išieškojimu iš verslininko rūpinasi dvi antstolės, SEB bankas, nekilnojamojo turto vystymo bendrovė „Deifakta“ ir paties L. Pinkevičiaus vadovaujama „Ranga group“.
Top 500
L. Pinkevičius bankrutuoja: slegia milijoninė skola SEB bankui, domisi antstoliai
Garsus verslininkas, statybų magnatas Laimutis Pinkevičius išgyvena ne pačius geriausius laikus – vyras kreipėsi į teismą, prašydamas pradėti bankroto procedūrą.
Top 500
Dėl Lazdynų baseiną stačiusios I.Kubiliaus bendrovės bankroto - kreipimasis į prokuratūrą
Vilniaus miesto savivaldybės vicemeras Valdas Benkunskas kreipėsi į Vilniaus apygardos prokuratūrą dėl įmonės „Irdaiva“ galimo tyčinio bankroto ir sukčiavimo statant Vilniaus daugiafunkcinį Lazdynų sveikatinimo centrą.
Aktualijos
Britų oro linijos Flybmi žlugo: kaltina Brexitą
East Midlands įsikūrusios oro linijos paleido 376 darbuotojų ir atšaukė visus skrydžius. Dėl žlugimo kompanija kaltina Brexitą ir jo atneštą nestabilumą.
Verslas
Krytis iš padangių: bankrutuoja Vokietijos aviakompanija „Air Berlin“
Antra pagal dydį Vokietijos aviakompanija „Air Berlin“ paskelbė pradėjusi bankroto procedūrą po to, kai jos pagrindinė akcininkė „Etihad Airways“ pareiškė „nebeteiksianti daugiau finansinės paramos“.
Aktualijos
Konstitucinis teismas: asmens bankrotas neatleidžia nuo žalos atlyginimo
Tvarka, kai pasibaigus žmogaus bankroto procesui, kartu nurašoma ir jo nusikalstama veika padaryta žala, prieštarauja teisingumo ir teisinės valstybės principams, nusprendė Konstitucinis teismas (KT).
Verslas
"Ūkio banko" ir "Snoro" bankrotų administravimas kainavo virš 100 mln. eurų
2011 metų pabaigoje bankrutavusio ir likviduojamo banko „Snoras“ administravimui, neskaičiuojant išmokų kreditoriams, išleista beveik 93 mln. eurų, iš kurių daugiau kaip pusė lėšų skirta konsultantams ir bankroto administratoriui.
Aktualijos
Puerto Rikas skelbia bankrotą
Puerto Riko gubernatorius trečiadienį paskelbė, kad ši JAV teritorija prašys bankroto apsaugos nuo kreditorių, kad galėtų restruktūrizuoti 70 mlrd. dolerių (apie 64 mlrd. eurų) skolą.
Verslas
Savo seifą ištuštinusi kredito unija „Žemaitijos iždas“ bankrutuoja
Lietuvos banko valdyba pripažino kredito uniją „Žemaitijos iždas“ nemokia ir kreipsis į Šiaulių apygardos teismą dėl bankroto bylos iškėlimo.
Pramogos
Žodžio laisvė reikalauja budrumo
Spaudos atgavimo, kalbos ir kultūros diena – ne tik pareiga prisiminti protėvių kovą už lietuvišką žodį, bet ir proga pažvelgti į sąlygas, kuriomis šis žodis dabartyje tarpsta. Pagrindinė jų yra laisvė.
Pramogos
Trileris apie poligrafą ir baudžiauninkus
Lietuvos valdžios viršūnėse vykstančio trilerio gali pavydėti geriausi publikos mulkinimo meistrai iš paties Holivudo. Jame veikia ir paslaptingos jėgos, ir vieniši kovotojai. Ar šiame scenarijuje numatyta ne tik netikėta atomazga, bet ir laiminga pabaiga?
ŽYMA
bankrotas