šeštadienis, rugpjūčio 15 d.
Pasaulis
Rusijoje – serija mįslingų grasinimų apie padėtas bombas
Serija mįslingų grasinimų apie padėtas bombas šiuo metu neleidžia atsikvėpti abiejų didžiausių Rusijos miestų tarnyboms. Vien tik pirmadienį, sulaukus anoniminių grasinimų, Maskvoje ir Sankt Peterburge evakuota dešimtys teismų, vaikų darželių, prekybos centrų ir gimdymo klinikų, pranešė Rusijos naujienų agentūros.
Pasaulis
Į pietų Siriją, spėjama, iš Izraelio buvo paleista raketų
Į pietų Siriją trečiadienio rytą buvo paleista raketų, kuriomis taikytasi į vyriausybės ir jos sąjungininkių kariuomenės pozicijas, pranešė padėtį šalyje stebinti organizacija.
Pramogos
ISIS grasina susprogdinti Parlamento Rūmus
Naujame ISIS išleistame grasinime internete matomas karalienės Elžbietos bokštas (plačiau vadinamas Big Beno vardu) bei gotikiniai Parlamnto rūmai, apsupti juodų dūmų.
Pasaulis
Trumpas sako atšaukęs smūgius Iranui likus 10 minučių iki paleidimo
JAV prezidentas Donaldas Trumpas penktadienį pareiškė, kad JAV yra pasiruošusios bet kurią akimirką duoti atkirtį amerikiečių bepilotį lėktuvą numušusiam Iranui, bet atskleidė, kad jis atšaukė raketų smūgius likus 10 minučių iki jų paleidimo, sužinojęs, jog dėl to galėjo žūti apie 150 žmonių.
Pasaulis
Suimtas vienas pagrindinių įtariamųjų dėl kruvinų išpuolių Šri Lankoje per Velykas, nusinešusių šimtų žmonių gyvybes
Po daugiau kaip 250 žmonių gyvybių nusinešusių išpuolių Velykų sekmadienį Šri Lankoje sulaikytas vienas pagrindinių įtariamųjų.
Pasaulis
Višosiose erdvėse sklando kraują stingdantys įrašai iš Šri Lankos teroristinių išpuolių
Kraują stingdanti vaizdo kamerų nufiluomta medžiaga: Šri Lankos penkių žvaigždučių viešbutyje apsistojęs per naktį savižudis sprogdintojas, ryte, pusryčių salėje, susisprogdino kartu nusinešdamas daugybes žmonių gyvybes.
Pasaulis
Sprogdinimų Šri Lankoje aukų skaičius padidėjo iki 359
Šri Lankoje per Velykų sekmadienį įvykdytų virtinės sprogdinimų aukų skaičius išaugo iki 359, taip pat buvo suimta daugiau įtariamųjų dėl šių išpuolių, trečiadienį pranešė policija.
Pasaulis
Šri Lankoje - 8 sprogimai: nustatė paskutinės atakos kaltininką
Trijose bažnyčiose ir trijuose viešbučiuose Šri Lankos sostinėje Kolombe ir jo apylinkėse nugriaudėjo sprogimai, sekmadienį pranešė policija. Šiuo metu pranešta apie 8 sprogimus, kurių metu žuvo beveik 160 žmonių, šimtai sužeistų.
Pasaulis
Šri Lankoje per Velykų pamaldas bažnyčiose ir viešbučiuose nugriaudėjo šeši sprogimai
Trijose bažnyčiose ir trijuose viešbučiuose Šri Lankos sostinėje Kolombe ir jo apylinkėse nugriaudėjo sprogimai, sekmadienį pranešė policija.
Aktualijos
IRA prisiėmė atsakomybę už Londone bei Glasge rastas bombas, tačiau paruošė siurprizą - radote keturias, o jų yra penkios
IRA prisiėmė atsakomybę už Londone bei Glasge rastas bombas. A4 formato laiškuose įtaisyti sprogstamieji įtaisai London City oro uoste, Waterloo stotyje, Heathrow oro uoste ir Glasgow universitete buvo aptikti prieš daugiau nei savaitę.
Pasaulis
„Branduolinis Kimas“ erzina JAV: įtariama, kad vėl bus išbandyta raketa
Palydovų nuotraukos rodo, kad Šiaurės Korėja rengiasi paleisti raketą arba palydovą, praneša BBC.
Aktualijos
Prie Parlamento rūmų bei Essexo Universitete rasti dar du paketai, kuriuose gali būti bombos
Primename, kad vakar trys paketai su bombomis rasti Londono City oro uoste, Heathrow oro uoste ir Waterloo geležinkelio stotyje. Šiandien ryte dar du tokie paketai rasti Glasgow universitete bei RBS būstinėje Edinburge.
Aktualijos
London City ir Heathrow oro uostuose bei Waterloo stotyje rastuose vokuose - bombos
Skirtingose Londono vietose antradienį rasti vokai su sprogmenimis. Tyrimą pradėjo antiteroristinis dalinys. Vokai, kuriuose buvo maži geltoni plastikiniai maišeliai, rasti netoli Londono Sičio oro uosto, Hitrou oro uosto ir Vaterlo geležinkelio stotyje.
Pramogos
Būtina žinoti prieš Velykas: britai paskelbė verdiktą dėl kiaušinių
Ne vienas iš vaikystės prisimename suaugusiųjų draudimus vengti žalių kaušinių, kuriuose esą slypi kaip reikiant susargdinti galinčios salmonelės. Ypač šios bakterijos pavojingos besilaukiančios moterims ir vyresnio amžiaus žmonėms.
ŽYMA
bombos