šeštadienis, rugpjūčio 15 d.
Pasaulis
Žiniasklaida: JAV svarstė galimybę atlikti pirmą branduolinį bandymą per beveik 30 metų
JAV prezidento Donaldo Trumpo administracija svarstė galimybę įvykdyti pirmąjį nuo 1992 metų branduolinį bandymą, turėjusį tapti potencialiu perspėjimu Rusijai ir
Pasaulis
Rusija galimai atlieka draudžiamus branduolinius bandymus
Pasak aukšto rango Jungtinių Amerikos Valstijų slaptųjų tarnybų pareigūno Rusija galimai pažeidinėja sąlyginai žemos galios branduolinių ginklų bandymo draudimą, ginklus testuodama Arkties regijone.
Pasaulis
Šiaurės Korėjos branduoliniame komplekse užfiksuota veikla, manoma, kad gaminamas kuras bomboms
Šiaurės Korėjos pagrindiniame branduoliniame komplekse užfiksuota tam tikra veikla, o tai gali rodyti, kad po nesėkmingo viršūnių susitikimo su Vašingtonu Pchenjanas perdirba radioaktyviąsias medžiagas į bomboms tinkamą kurą, trečiadienį pranešė vieno JAV tyrimų centro ekspertai.
Pasaulis
„Branduolinis Kimas“ erzina JAV: įtariama, kad vėl bus išbandyta raketa
Palydovų nuotraukos rodo, kad Šiaurės Korėja rengiasi paleisti raketą arba palydovą, praneša BBC.
Aktualijos
JK viešbutyje – mįslingos vyrų mirtys
Trečiadienį Manchesteryje paslaptingomis aplinkybėmis žuvo du vyrai, abu jie buvo apsistoję tame pačiame viešbutyje miesto centre.
Aktualijos
Viešbučio darbuotojai britę prievartavo pasikeisdami
Žymaus Italijos kurorto viešbučio darbuotojus teisingumas pasivijo po pusantrų metų – penkis vyru išdavė jų susirašinėjimas ir užpuolimo metu darytos aukos nuotraukos.
Aktualijos
D. Trumpo ir Kim Jong-uno derybose – nedaug vietos optimizmui
Pasaulis sulaikęs kvapą laukia birželio 12 d. Singapūre turinčio įvykti Donaldo Trumpo ir Kim Jong-uno susitikimo, kurio pagrindiniu akcentu turėtų tapti derybos dėl Šiaurės Korėjos branduolinės programos nutraukimo.
Pasaulis
Užsiliepsnojo Trump'o viešbutis. Nukentėjo žmonės
Per gaisrą 50-ajame Niujorko dangoraižio „Trump Tower“ aukšte vėlai šeštadienį žuvo pagyvenęs vyras ir buvo sužeisti keturi ugniagesiai, pranešė pareigūnai.
Aktualijos
Viešbutyje rastas negyvas 15-metis
Premier Inn viešbutyje, Bristolyje neaiškiomis aplinkybėmis viename iš kambarių rastas nepilnamečio kūnas be gyvybės ženklų, smurto požymių nerasta.
Pramogos
Dublino daugiaaukštis paskendo liepsnose
Trečiadienio vakarą gaisras kilo netoli Dublino oro uosto esančiame daugiaukščiame pastate, kuriame įsikūręs populiarus viešbutis ir gyvenamieji butai.
Aktualijos
Netikėtas posūkis: D. Trumpas susitiks su Kim Jong Unu
JAV prezidentas Donaldas Trumpas ketvirtadienį sutarė dėl istorinio pirmojo susitikimo su Šiaurės Korėjos lyderiu Kim Jong Unu.
Komentarai
Putinas ir jo naujieji ginklai
Maži berniukai dažnai svajoja apie magiškus ginklus, tokius kaip mirties spindulys ar sąmonę atimantis purškalas, galinčių suteikti jiems žvaigždės statusą, naikinti priešus ar bent jau pagyvinti nuobodžią pamoką.
Aktualijos
Londono viešbučiai mirtinai pavojingi
Du draugai iš Ispanijos Marcos Cervera ir Esteban Garcia atvyko į Londoną atostogų, tačiau iš čia niekad ir nebeišvyko. Vienas draugas miręs, kitas kritinės būklė.
Pramogos
Atidarytas „Sostų karų“ ledo viešbutis (VIDEO)
Šiaurės Suomijoje buvo atidarytas ledo viešbutis su baru ir koplyčia, kur vyks vedybų ceremonijos, įkvėptas populiaraus televizijos serialo „Sostų karai“ (Game of Thrones),pranešė vietos viešbučių tinklo atstovai.
Lietuva
Lietuvoje statomas prabangus „Hilton“ viešbutis
Kauno mero Visvaldo Matijošaičio bendrovė „Vičiūnų grupė“ kitų metų pavasarį pradės viešbučio „DoubleTree by Hilton“ statybas Vilniuje, o svečiams jis duris turėtų atverti 2020 metais.
The Economist
Raudonosios linijos ir nevykę pasirinkimai
Kaip galėtų prasidėti branduolinis karas Korėjoje ir kuo jis baigtųsi
Aktualijos
Nobelio premijos laureatams nepatinka D.Trumpo vadovavimo stilius
Donaldo Trumpo atėjimas į prezidento postą privertė atkreipė dėmesį į branduolinių ginklų keliamą grėsmę, pasauliniu dėmesiu pasinaudojo šiandien Nobelio taikos premijos laureatais paskelbtos Tarptautinė branduolinių ginklų uždraudimo kampanijos vadovai (International Campaign to Abolish Nuclear Weapons, ICAN).
ŽYMA
branduolinis_ginklas