trečiadienis, liepos 15 d.
Aktualijos
Lutone subadytas vyras ligoninėje, sužalojimai - kritiniai
Policija vyko į įvykio vietą gavus pranešimą, kad ginkluotos kovos gatvėje metu buvo sužeisti du vyrai. Vienas vyras buvo sunkiai sužeistas, kitas taip pat buvo sužalotas, tačiau jo patirti sužeidimai pavojaus nekelia.
Aktualijos
„Krauju aptekęs“ peiliu sužalotas vyras „įgriuvo" į parduotuvę Liverpulyje
Policijos tyrimai buvo tęsiami šį rytą, po to, kai jaunas, kraujuojantis vyras suklupo „Wirral“ parduotuvėje po to, kai sugebėjo pasprukti nuo jį peiliu subadžiusių užpuolikų.
Aktualijos
Jauna mama, „bandžiusi išskirti du vyrus, gatvėje kovojusius peiliais“ - mirtinai subadyta
Dviejų vaikų mama Levi Davis, buvo subadyta Rushdeno gatvėje, Northamptonshire, po įvykio 13 metų berniukas ir 27 metų vyras buvo sulaikyti įtariant nužudymu.
Aktualijos
Mokinys į širdį nudurtas po to, kai užpuolikas pamanė, kad jo draugas į jį žiopsojo
Malcolm Mide-Madariola mirtino smūgio peiliu į širdį sulaukė netoli Londone esančios Clapham South metro stoties. Užpuolikas puolė jo draugą, nes pamanė, kad tas į jį žiopso, o Malcolmas stojo tarp jų, norėdamas konfliktą nutraukti.
Aktualijos
Southwark: netoli Tower Bridge subadytas 37 metų amžiaus vyras
Pietų Londoną supurtė dar vienas užpuolimas peiliu - netoli Tower Bridge, pačioje miesto širdyje rastas 37 metų vyras, kenčiantis nuo durtinių žaizdų. 
Aktualijos
Maniakas buvusios merginos vaikiną padūrė 17 kartų
Ashley Luff, pamatęs savo buvusią merginą besibučiuojant su Nauju draugu per socialinio tinklo Facebook tiesioginę transliaciją įsiuto ir padūrė vaikiną 17 kartų.
Aktualijos
Neramumai Londone tęsiasi: vakar skirtinguose užpuolimuose iš viso padurti šeši jaunuoliai
To, kas vyksta Londone, kitu žodžiu jau tiesiog nepavadinsi, tai - tikros skerdynės. Vakar peiliais ginkluotų užpuolikų padurti buvo iš viso šeši jaunuoliai. Tarp užpuolimų skirtinguose Londono galuose - vos po valandą. 15:15, Kidbrooke: aštuoniolikmetis dėl patirtų sužalojimų peiliu buvo kritinės būklės, pranešama, kad šiuo metu jo būklė - stabili. 16:30, Hounslow: Vyrui peiliu daugkart perpjautas veidas.  17:00, Hounslow: Vyrui rėžta peiliu. 18:05, Tottenham: paaugliui peiliu daugkart perpjautas veidas.  19:00, Barking: padurtas septyniolikmetis. 21:00, Tooting: aštuoniolikmetis nudurtas.  
Aktualijos
Dar du vyrai Londone padurti šeštadienio naktį, Fulhame nužudytas vyras - apie būtinybę kovoti su nusikaltimų banga kalbėjusio A. Beresfordo pusbrolis
Naujausi užpuolimai peiliu sostinės gatvėse: atskiruose užpuolimuose padurti du vyrai. Vienam iš jų peiliu smogta į krūtinę West End, kitas, policijos žiniomis, subadytas išėjęs iš boulingo klubo rytų Londone.
Aktualijos
Užpuolikai nebeturi jokių ribų: vakar, Oxforde, jauna mama prie parduotuvės buvo padurta savo mažamečio vaiko akivaizdoje
Britanijoje toliau siautėjant peiliais apsiginklavusių užpuolikų bangai jauna mama prie maisto prekių parduotuvės Co-op buvo padurta ir palikta gulėti kraujo baloje savo mažamečio vaiko akivaizdoje.
Aktualijos
Londonas: per pastarąsias 9 dienas - dar penkios žmogžudystės peiliu (vaizdai gali šokiruoti)
DĖMESIO: N-18: vaizdai gali šokiruoti. Rytų Londone įvykus užpuolimui peiliu detektyvai pradėjo žmogžudystės tyrimą. Dar vienai smorto bangos Londone aukai - apie dvidešimt metų, kūnas - dar neatpažintas, suimtųjų nėra.
Pasaulis
Pentagonas prisipažino dėl slaptų NSO tyrimų
JAV gynybos departamentas pripažino, jog anksčiau slapta vykdė ir užbaigė didžiules sumas kainavusius neatpažintų skraidančių objektų (NSO) tyrimus.
ŽYMA
gikluoti_užpuolimai