šeštadienis, liepos 4 d.
Pramogos
„Guns N’ Roses“ būgnininkas po dūrio sau į pilvą paguldytas į ligoninę
Buvęs legendinės grupės „Guns N’ Roses“ būgnininkas Stevenas Adleris paguldytas į Los Andželo ligoninę. Kaip rašoma Thesun.co.uk, vyras keletą kartų dūrė sau į pilvą.
Pramogos
„Rammstein“ vokalistas T. Lindemannas prie jo draugės lindusiam gerbėjui galimai sulaužė žandikaulį
Legendinės metalo muzikos grupės „Rammstein“ vokalistas Tillas Lindemannas sulaukė nemalonumų, nes po pasirodymo viename Miuncheno viešbutyje į darbą paleido kumščius.
Pramogos
Svarstoma apie daugybę liaupsių sulaukusio filmo „Bohemijos Rapsodija“ tęsinį
Buvęs grupės „Queen“ vaizdo klipų režisierius ir artimas dainininko Freddie Mercury bičiulis gerbėjams, svajojantiems apie antrą kino juostos „Bohemijos Rapsodija“ dalį, turi gerų naujienų. Portalui „Page Six“ Rudis Dolezalas atskleidė, kad filmo tęsinys „Queen“ šeimoje yra stipriai aptarinėjamas“. Jis taip pat pridūrė esantis tikras, kad grupės vadybininkas Jimas Beachas „tęsinį planuoja pradėti nuo koncerto „Live Aid“.
Pramogos
Vykdami į koncertą žuvo grupės „Her’s“ nariai ir jų vadybininkas
Iš Liverpulio kilusiai grupei „Her’s“ atstovaujanti įrašų kompanija patvirtino, kad koncertinio turo JAV metu patekę į eismo įvykį mirė abu jai priklausantys nariai – Stpehenas Fitzpatrickas ir Audunas Laadingas. Kartu su savo vadybininku Trevoru Engelbrekstonu, kuris taip pat žuvo, duetas automobiliu vyko į Santa Aną Kalifornijoje, kur turėjo įvykti kitas jų pasirodymas, rašo Metro.co.uk.
Pramogos
„Mango“ lyderė Rima: širdyje likome tokios pačios mergiotės
Neseniai dukrelės susilaukusi grupės „Mango“ lyderė Rima Petrauskytė-Paulauskienė ilgai ramiai vietoje nusėdėti negali. Dviejų dukrų mama ir vėl grįžo į repeticijos sales tam, kad grupės gerbėjams galėtų padovanoti įspūdingiausius muzikinius pasirodymus. Rima jau netrukus grįš į sceną jubiliejiniuose „Mango“ koncertuose įvairiuose Lietuvos miestuose ir tikina, jog šį kartą norisi viską padaryti dar geriau ir tobuliau.
Pramogos
Po beveik dešimt metų pertraukos į Airiją koncertuoti išvykusios „69 danguje“ merginos liko nustebintos
„Per pastaruosius metus į Airiją skridau jau trečią kartą. Bet va merginos šioje šalyje viešėjo po labai ilgos pertraukos. Ir... pastebėjo vieną didžiulį pasikeitimą“, - pasakojo grupės „69 danguje“ narė Nijolė Pareigytė-Rukaitienė.
ŽYMA
grupė