penktadienis, liepos 3 d.
Pramogos
Trys nykiausios anytos pagal Zodiako ženklą
Tarp vyrų motinų pasitaiko tikrų brangenybių – mylinčių ir supratingų, bet būna ir tokių, kurioms marčios įtikti negali. Šių trijų Zodiako ženklų anytos savo marčioms labiausiai gadina gyvenimą.
Pramogos
Ką reikia tuojau pat paleisti kiekvienam Zodiako ženklui
Galbūt to nepastebite, bet pasąmoningai kabinatės į tai, kas jums tik trukdo. Mes ilgai nepaleidžiame dalykų, kurie galutinėje perspektyvoje negatyviai veikia mūsų gerovę.
Lietuva
Dieną Karolis niekuo neišsiskiria iš kitų vyrų, tačiau atėjus nakčiai jis tampa karaliene ir net nežada slėpti savo aistrų
22-ejų Karolis Servetka, iš pažiūros atrodo niekuo neišsiskiriantis vaikinas, studijuojantis turizmo vadybą anglų kalba ir dirbantis profesionalaus makiažo prekės ženklo NYX parduotuvėje grožio konsultantu. Tačiau naktį Karolis pavirsta tikrų tikriausia moterimi – Vanda Saiko, kuri, paties Karolio teigimu, įkūnija slapčiausias jo mintis.
Lietuva
Užaugusios Jehovos liudytojų šeimoje Deimantės išpažintis: viskas prasidėdavo tik uždarius namų duris
Iš šalies jų šeima atrodė normali ir tvarkinga, tačiau uždarius namų duris aidėdavo šūksniai, įžeidimai ir užgauliojimai, į darbą būdavo paleidžiami kumščiai, skambėdavo keisčiausi religiniai pamokymai ir nurodymai.
Gyvenimas
Diena ir naktis: patikimas būdas atsikratyti psichologinių problemų
Viskas blogai? Laikas kreiptis į psichologą? Neskubėkite! Galbūt jūs paprasčiausiai perdedate. Ar ne? Ar jūsų reikalai iš tikrųjų tokie prasti, kad atsidūrėte aklavietėje?
Anglijoje
Z. Palenta: esu suaugusi, už save atsakinga transmoteris
Didžiulę auditoriją socialiniuose tinkluose pritraukiančia transseksualia moterimi Zofija Palenta nesižavėti neįmanoma. Prieš kurį laiką metusi sėkmingą karjerą Lietuvoje ir nusispjovusi į stereotipus, Zofija išvyko į Didžiąją Britaniją pasitikti nežinomybės ir tikrosios savęs.
Pasaulis
Billo Gateso žmona Melinda atvirai papasakojo, ką reiškia būti vieno turtingiausių pasaulio vyrų žmona
Billas Gatesas yra vienas turtingiausių pasaulio verslininkų, kurio turtas vertinamas daugiau nei 100 milijardų dolerių. Jo žmona Melinda biografinėje knygoje „The Moment Of Lift: How Empowering Women Changes The World“ atvirai papasakojo, ką reiškia būti milijardieriaus žmona, šokiruojančius pareiškimus, buitį, motinystės iššūkius ir net apie visagalę kontracepciją. Jūsų dėmesiui – ištrauka iš jos knygos.
Anglijoje
Iš pramogų pasaulio dingusi Genutė Žalienė naują gyvenimą kuria Londone: rado meilę, pakeitė išvaizdą, susilaukė sūnaus
Praeityje aktyviai besisukusi Lietuvos šou pasaulyje stilistė Genutė Žalienė kuriam laikui pasitraukė iš viešumos. Keletą metų apie ją nebuvo nieko girdėti, o ir pati, atrodo, norėjo ramybės bei atsiriboti nuo triukšmingų vakarėlių. Tačiau dabar žinoma moteris DELFI papasakojo ne tik tai, kodėl paliko viešumą, tačiau ir kaip jos gyvenimas atrodo šiandien.
Anglijoje
Skambučiai į ES po „Brexit“: kiek tai kainuos?
Praėjusiais metais Europos Sąjungoje įsigaliojus specialiems teisės aktams, bendrijos ribose žymai atpigo telefoniniai pokalbiai, o britams pasitraukus iš bloko Jungtinėje Karalystėje ši tvarka nebegalios.
ŽYMA
gyvenimo_būdas