ketvirtadienis, rugsėjo 24 d.
Komentarai
RIMTI REIKALAI
Programišiai ir rinkišiai
Graži legenda: žmonija kasmet protingyn, nes vartai į žinijos pasaulį veriasi vis platyn. Gali nemokamai keliomis kalbomis klausytis paskaitų apie
Satyra
RIMTI REIKALAI
Programišiai ir rinkišiai
Graži legenda: žmonija kasmet protingyn, nes vartai į žinijos pasaulį veriasi vis platyn. Gali nemokamai keliomis kalbomis klausytis paskaitų apie
Lietuva
Nuo vasario pradžios – 1,2 tūkst. klaidinančios informacijos apie koronavirusą
Lietuvoje nuo vasario pradžios užfiksuota 1248 klaidinančios informacijos atvejų apie koronavirusą, pranešė Lietuvos kariuomenė. Jos teigimu, fiksuojami bandymai diskredituoti ir sumenkinti
Pasaulio lietuviai
Portalo ,,Rinkėjo puslapis" viešųjų elektroninių paslaugų naudotojų dėmesiui
Šių metų kovo 17 dieną, vykstant savivaldybių tarybų rinkimų pakartotiniam balsavimui, dėl saugumo priežasčių portale „Rinkėjo puslapis" nebus teikiamos viešosios elektroninės paslaugos išoriniams naudotojams, įskaitant ir rinkėjų, gyvenančių užsienyje, elektroninę registraciją balsuoti 2019 metais Respublikos Prezidento rinkimuose ir rinkimuose į Europos Parlamentą.
IQ Tema
Pabandykime (B)DAR kartą
Būdami interneto vartotojais atiduodame nemažą dalį savo privatumo, o daugybę reikalavimų, asmeninių reklamų ir varnelių žymėjimą priimame kaip neišvengiamybę. Naujasis ES reglamentas užsimojo tai pakeisti.
Komentarai
Kas nuo mūsų slepiama?
Kai buvau mažas, vėlyvajame sovietmetyje, mano tėvų namuose didžiulėje vazoje augo kažkoks citrusinis medelis. Gal citrinų medis, gal apelsinmedis – nebuvo spėjęs subrandinti vaisių, kai tėvai atidavė kaimynams, nes išsigandę žiemos šalčių pagalvojo, kad pas mus nušals. Nes neturėjome centrinio šildymo.
Pramogos
Prekybos centrų tinklas nubaustas už negyvas peles ir muses
Vienas iš didžiausių prekybos tinklų „Asda“ nubaustas šimtatūkstantine bauda po to, kai maisto laikymo sandėlyja aptikta negyvų pelių.
Pramogos
„Asda“ bandelėse – pelių išmatos
Prekybos tinklui „Asda“ teismas skyrė didžiulę baudą už tai, kad vienoje parduotuvėje Londone aptikta pelių pėdsakų, graužikų išmatų rasta ir maisto produktuose.
Pramogos
Greta lietuvių parduotuvės – pelės ir tarakonai
Šiaurės Rytų Londone uždaryta maitinimo įstaiga, kurioje buvo ruošiamas kiniškas maistas išsinešti, mat virtuvėje aptikta pelių bei tarakonų.
ŽYMA
informacija