antradienis, rugsėjo 29 d.
Pasaulis
Kalėdų proga popiežius Pranciškus pasiuntė besąlygiškos meilės žinią
Popiežius Pranciškus trečiadienį pasiuntė 1,3 mlrd. pasaulio katalikų besąlygiškos meilės žinią, sakydamas: „Dievas toliau myli mus visus, net ir blogiausius iš mūsų.“
Pramogos
Vaikų bei zoofilinio pobūdžio pornografiją kolekcionavęs vikaras iš Ilmingtono - įkalintas
44 metų amžiaus vikaras Christopheris Goble iš Warwickshire buvo nuteistas 20 mėnesių kalėjimo už vaikų seksualinės prievartos vaizdų katalogavimą.
Aktualijos
„Teisioji“ krikščionė mama įkalinta už „sadistinį“ smurtą prieš savo devynis vaikus
Teismo žiniomis vaikai už „nuodėmes“ gaudavo žiaurias ir keistas bausmes, dažnai už paprastus dalykus, pavyzdžiui, kažko išpylimą ant grindų. Mama, kuri už jų „nuodėmes” nuolat smurtavo prieš devynis vaikus, buvo nuteista laisvės atėmimo bausme.
Pasaulis
Į Afriką išvykusios dvi vienuolės grįžo pastojusios
Katalikų Bažnyčia pradėjo tyrimą, dviem vienuolėms pastojus po misionieriškų kelionių, informuoja independent.com.
Pasaulis
Didžiojo penktadienio proga katalikai prisikalė prie kryžių
Filipinuose Ruben Enaje buvo nukryžiuotas jau 33-čią kartą iš eilės. Vyras šiam kraupiam ritualui pasiryžta kasmet. Taip parodoma pagarba Jėzaus Kristaus kančiai.
Komentarai
Antroji religija
Televizoriaus neturiu, bet nacionalinio transliuotojo kanalus internetu stebiu reguliariai. Keliskart per savaitę. Dažniausiai „Panoramą“. Ir futbolą, kai rodo.
Aktualijos
Lenkai ir prancūzai kovoja dėl Jono Pauliaus II kryžiaus
Neseniai nuskambėjusi istorija dėl prekybos centro „Lidl“ reklaminėse nuotraukose kompiuteriu nutrinamų kryžių turi atitikmenį ir realiame gyvenime. Praėjusią savaitę Prancūzijos aukščiausiasis administracinis teismas nusprendė jog ant Bretanėje, vakarų Prancūzijoje stovinčios popiežiaus Jono Pauliaus II skulptūros esantis kryžius turi būti pašalintas.
Pramogos
10 keisčiausių pasaulio vietų
Pasaulyje egzistuoja daugybė gražių, įspūdingų ir kvapą atimančių vietų. Tačiau ne viena jų slepiasi už paslapčių šydo, o mokslininkai daro spėjimus, kas nulėmė būtent tokį jų susiformavimą. „Tiesa“ dalinasi 10-ia vienų keisčiausių pasaulio vietų.
ŽYMA
krikščionybė