ketvirtadienis, liepos 16 d.
Pasaulis
Irane per Q. Soleimani laidotuvių procesiją susidarius spūsčiai žuvo per 50 žmonių
Irano valstybinė televizija antradienį pranešė, kad per praėjusią savaitę Bagdade nužudyto generolo laidotuvių procesiją susidarius spūsčiai žuvo 32 žmonės, o dar 212 buvo sužeisti.
Anglijoje
Emigrantą įsiutino iš sesers gautas elektroninis laiškas: ką su tokia gimine daryti?
Daug metų jau gyvenu užsienyje, emigracijoje ir tikrai pripažinsiu, kad su giminėmis Lietuvoje neturiu gerų santykių. Sunkiai susirgo tėvas, net nežinojau kuo, ir vieną vakarą sulaukiau el. laiško iš sesers, kad „neva pasiruoščiau kažkam“.
Pramogos
Gedinti šeima Lincolnshire gavo £200 baudą, nes laidotuves baigti vėlavo 14 sekundžių
Šiaurės rytų Lincolnshire savivaldybė gyventojų buvo pasmerkta po to, kai šeima gavo piniginę baudą, nes pagyvenę žmonės besiramsčiuodami lazdutėmis per lėtai išeidinėjo iš laidojimo namų koplyčios. Laidotuvėms skirtą laiką jie viršijo tik 14 sekundžių.
Pasaulis
Mirusiu laikytas ir palaidotas vyras buvo gyvas: iš kapavietės jį išgelbėjo pareigūnai
Pro šalį ėjęs ir šauksmus išgirdęs kapinių prižiūrėtojas nė nenumanė, kad netrukus jis taps neeilinės gelbėjimo operacijos liudininku. Iš kapavietės jo šaukėsi mirusiu laikytas ir palaidotas vyras.
Lietuva
Grįžę emigrantai diktuoja keisčiausias laidotuvių madas
Laidojimo ekspertai pastebi, kad šiandien iš lietuvių tenka išgirsti netikėčiausių pasiūlymų. „Vilniaus laidojimo namų“ direktorius Bronislovas Polonskis pastebi, kad daugiausia naujų idėjų išgirsta iš emigracijoje dirbančių lietuvių: klientai vis dažniau pasidomi ekologiškumu, ilgas atsisveikinimo ceremonijas keičia trumpomis vakarienėmis, o besirenkančių kremavimą vis daugėja.
The Economist
Kas neramina laidotuvių organizatorius
Jau seniai laidotuvių organizavimo verslas tarpsta iš pastovaus prastai informuotų klientų srauto. Bet kintant gyvenimo normoms, randantis naujoms verslo formoms ir technologijoms laukia rimti išbandymai.
Gyvenimas
Skambutis gydytojui: palaukite 12 valandų
Bandant prisišaukti bendrosios praktikos gydytoją telefonu pacientams pagalbos gali tekti laukti daugiau nei 12 valandų.
Kultūra
Gyvenimas dėl mirties
Vienoje labiausiai mistifikuotų vietovių pasaulyje, Toradžių krašte, fotografas Giedrius Dagys fiksuoja pašaliečius šiurpinančius animistinius laidojimo papročius ir protėvių garbinimą.
ŽYMA
laidotuvės