trečiadienis, liepos 8 d.
Pasaulis
Mama nužudė 2 metų amžiaus sūnelį ir iššoko iš 11-to aukšto su vienerių metukų vaiku rankose
30-ies metų moteris šiuo metu yra kritinės būklės. Subadžiusi savo 70 metų amžiaus tėvą ir nužudžiusi vyresnėlį, 2 metukų amžiaus sūnelį, ji iššoko pro langą 11 namo aukšte su kitu vaikeliu, vienerių. Vaikas žuvo.
Lietuva
Kapinėse radus pasmaugtos motinos kūną sulaikytas šešiolikmetis
Šešiolikmetis buvo sulaikytas po to, kai dviejų vaikų mamos Lindsay Birbeck kūnas buvo rastas Accringtono kapinėse šeštadienį. Vaikinas įtariamas nužudymu.
Gyvenimas
Hertfordšyro mama reikalauja plastinės operacijos dukrai, nes „šlykštūs žmonės nieko nepasiekia”
Buvęs modelis Carla Bellucci, gyvenanti Hertfordšyre, dienraščių žvilgsnius anksčiau patraukė, nes apgavo NHS, kad gautų nemokamą nosies plastinę operaciją. Pasirodo, tai visai nesudėtinga - tereikia apsimesti, Kad jums - depresija.
Aktualijos
Išvargusiai mamai užmigus maitinimo metu, mirė jos naujagimis
Netyčia užmigusi maitindama savo naujągimį sūnų, nubudusi mama jį rado be gyvybės ženklų kraujo baloje, rašo Metro.co.uk.
Pasaulis
Kelionė vos nesibaigė net neprasidėjusi: tarp traukinio ir laukimo platformų įkrito vaikas
Australijos pareigūnai liepos 2 dieną išplatino kraują stingdantį stebėjimo kamerų įrašą, kuris, kaip tikimasi, paskatins tėvus atsakingiau saugoti savo atžalas.
Pasaulis
15 vaikų mama vertė vaikus žiūrėti, kaip verda gyvus jų šuniukus
53 metų amžiaus Martha Crouch iš Naujojo Meksiko kaltinama vaikų išnaudojimu bei tuo, kad vertė juos stebėti, kaip kankinami ir nužudomi jų augintiniai. 
Aktualijos
Mama iš Sheffieldo apkaltinta nužudžiusi du savo nepilnamečius sūnus
Praėjus mėnesiui nuo tragiškos vaikų žūties, 34 metų amžiaus Sarah Barrass stojo prieš teismą. Tristanui tebuvo trylika, o Blakeui keturiolika metų.
Pramogos
Pas gydytojus dėl keistos dėmės gomuryje dukrą nuvežusi mama patyrė didžiulę gėdą
Ar teko kada nors panikuoti dėl kažko, kas vėliau pasirodė esantis tik menkniekis? Pamesti dokumentai, kurie visą tą laiką buvo ne toje vietoje, kur juos manėte padėję… Keistas staiga atsiradęs odos išbėrimas, privertęs nerimauti dėl savo sveikatos, tačiau vėliau paprasčiausiai išnykęs… Situacijų būna įvairių, laimei, jos nesukelia tiek gėdos, kiek jos teko patirti vienai jaunai mamai.
Gyvenimas
10 patarimų jaunoms motinoms, kaip tausoti jėgas ir nejausti nuovargio
Šie 10 naudingų patarimų padės ką tik motinomis tapusioms moterims išsaugoti jėgas ir mėgautis pirmaisiais kūdikio gyvenimo mėnesiais.
Pramogos
Hawicke šuo užpuolė ir sudraskė kūdikį: mama apimta panikos
Lucy Donaldson atvykusi į sesers namus Hawicke, Roxburghshire rado savo šešių savaičių kūdikį kritinės būklės.
Gyvenimas
Mitybos specialistė pataria, kaip maitintis žindant kūdikį?
Šiandien, atrodo, būti mama yra lengviau nei bet kada. Daugybė lengvai prieinamos informacijos leidžia susirasti atsakymus į visus rūpimus klausimus. Tačiau kaip žinoti, kad pateikta informacija yra teisinga? Inga Žuolytė, mitybos specialistė, aktyvi jauna mama pataria pasikliauti srities profesionalais ir dalinasi patarimais, kaip maitintis žindančiai mamai.
Aktualijos
Sugniuždyta mama maldauja ją apiplėšusios poros gražinti mirusios dukrytės plaukų sruogą
Prislėgta mama socialiniuose tinkluose išplatino žinutę, skelbiančią, jog ji maldauja vagių gražinti plaukų sruogą, priklausiusią prieš šešis metus mirusiai jos dviejų metukų amžiaus dukrytei. „Mūsų dukrytę židininė pneumonija pasiglemžė netikėtai ir ta plaukų sruoga bei drabužėliai, kuriuos ji vilkėjo tą naktį, kai užgeso jos gyvybė - viskas, ką mes turime”.
Pasaulis
Lėktuvui pakilus motina suprato oro uoste palikusi kūdikį
Iš Saudo Arabijos Džidos miesto pakilęs lėktuvas, skridęs į Kvala Lampūrą, piloto sprendimu grįžo atgal, kai viena keleivė įgulai pranešė, kad terminalo įlaipinimo zonoje pamiršo savo kūdikį, skelbia independent.co.uk.
Pasaulis
Lėktuvo keleivius nustebino su kūdikiu keliavusios mamos gestas
Tikriausiai ne vienam teko skristi lėktuvu, kuriame taip pat buvo ir mažas, neramus, kitus keleivius verkimu ar zirzimu erzinantis kūdikis. Būtent su tuo labiausiai bijojo susidurti ir viena į kelionę susiruošusi moteris.
Pasaulis
Kad neprarastų valytojos darbo mama savo neįgalią 7-erių metų dukterį grandine rakino prie sienos
Šiurpi kaimyno užfiksuota medžiaga rodo, kaip neįgali septynerių metų mergaitė valandų valandas leidžia viena, kol jos mama įsikibusi laiko kelias valytojos pozicijas. „Tai - jos pačios labui” - teigė mama.
Gyvenimas
Anglijoje į ligoninę paguldytos moters laukė siurprizas - jokių nėštumo ženklų nerodžiusi moteris pabudo su dukryte rankose
Lisa Davey, 27-erių metų mokytojo asistentė davė savo dukrytei ją prižiūrėjusios seselės vardą. Blackpool Victoria Ligoninėje pernai metais moteris atsdūrė dėl klastingai smogusio sepsio.
Pasaulis
Jauna moteris nušoko nuo tilto rankose laikydama savo dešimties metų sulaukusį sūnelį
Šią savaitę, trečiadienį, pasaulį supurtė dar viena drama. Jauna mama dėl užgriuvusių finansinių sunkumų atėmė ir savo, ir savo vaiko gyvybes.
Pramogos
50 kg atsikračiusi daugiavaikė mama R. Antonovienė gerbėjus nustebino prabangia fotosesija
Rima Antonovienė ryžosi dar vienai avantiūrai – savaitgalį jos gerbėjai internete išvydo moters nuotraukas, kuriose ji pozuoja gulėdama prabangioje lovoje... Moteris buvo apdėta vynuogėmis, sidabriniais indais, o aplink matėsi karaliaus Liudviko stiliaus paveikslai ir krištoliniai sietynai.
Aktualijos
Žiauri avarija Londone: automobilis rėžėsi į vežimėlį stūmusią moterį
Londone įvyko žiaurus eismo įvykis. Susidūrus su automobiliu mirė vežimėlį, kuriame buvo vos 8 mėnesių vaikas, stūmusi mama, rašo Mirror.co.uk.
ŽYMA
mama