sekmadienis, rugpjūčio 9 d.
Ekonomika
GYNYBOS TECHNOLOGIJOS
Kariai su mikroskopais
Unikalios technologijos šalių kariuomenėms suteikia gynybinį pranašumą, todėl būtina rūpintis vietos inovacijomis. Mūsų gynybos sektorius, regis, jau pasiekė lūžio tašką. Už
Sveikata
Tyrimas parodė, kokie maisto produktai gali apsaugoti nuo vėžio ir širdies ligų
Produktų, kuriuose gausų flavanoidų, pavyzdžiui, obuolių ir žaliosios arbatos, vartojimas apsaugo nuo vėžio ir širdies ligų, ypač rūkančius ir daug alkoholio vartojančius žmones, rodo naujausias mokslinis tyrimas, kurį atliko Edith Cowan universiteto (ECU) mokslininkai, rašo sciencedaily.com.
Gyvenimas
Tik kas penkta moteris žino, kad alkoholis – vienas iš krūties vėžio riziką didinačių faktorių
Nepakankamai moterų žino apie alkoholio įtaką krūties vėžiui, skelbia naujausi tyrimai.
Gyvenimas
Kava neturi tokios jau didelės neigiamos įtakos širdies sveikatai, kaip buvo manyta anksčiau
Kavos mylėtojai džiūgauja! Naujausi tyrimai atskleidė, kad šis kasdien kai kurių žmonių dideliais kiekiais vartojamas gėrimas nėra toks jau žalingas širdžiai, kaip buvo manoma ilgą laiką.
Pramogos
BBC išrinko garsenybes, kurių pasisakymai sugriovė karjerą: tarp jų – ir lietuvis
Roseanne Barr, paskelbusi įžeidų rasistinį komentarą apie buvusią prezidento Obamos patarėją, akimirksniu sužlugdė savo karjerą. Praėjus vos kelioms valandoms po įžeidaus pasisakymo apie Valerie Jarrett, jos laidos neliko nė kvapo. ABC išplatintame pareiškime patvirtintas faktas, kad situacijų komedijos nebelieka, o R. Barr pasisakymas socialiniame tinkle „Twitter“ pasmerktas kaip „smerktinas ir nesuderinamas su mūsų vertybėmis“.
IT ir transportas
Dėl šylančio klimato kinta potvynių Europoje kalendorius
Pasaulinio klimato šiltėjimas keičia potvynių Europoje kalendorių – kai kurios upės patvinsta anksčiau arba vėliau negu įprasta, patvirtino per pastaruosius pusę šimto metų užfiksuotų duomenų analizė.
Pramogos
Marijus Adomaitis įrašė dainą su translyčiu atlikėju
Marijus Adomaitis – muzikos prodiuseris ir kūrėjas, Jungtinėje Karalystėje (JK) dviprasmiškai išgarsėjęs „Ten Walls“ slapyvardžiu. Šią vasarą muzikantas pateko į didžiulį skandalą asmeninėje „Facebook“ paskyroje išreiškęs neigiamą nuomonę apie homoseksualus. Dabar muzikantas bando taisyti susiklosčiusią situaciją.
Pramogos
Marijus Basanovas atsiribojo nuo viešumos
Prieš keletą mėnesių muzikanto Marijaus Adomaičio, muzikos pasaulyje geriau žinomo kaip Marijaus Basanovo arba „Ten Walls“ slapyvardžiais, socialinio tinklo paskyroje pasirodė didelio tarptautinio atgarsio sukėlęs pasisakymas apie homoseksualus.
Pramogos
Dėl Basanovo žodžių apie gėjus jo atsisako Anglijos prodiuseriai
Neseniai mėgavęsis pirmosiomis pozicijomis Jungtinės Karalystės radijo stočių grojaruoščiuose, lietuvis prodiuseris Mario Basanovas, Anglijoje žinomas Ten Walls vardu, į šipulius sudaužė savo karjerą. Dėl neapykantos gėjams kupinų žodžių, kuriuose jie prilyginti pedofilams, jo pasirodymų atsisako didieji Anglijos ir Europos festivaliai, su juo gailisi dirbę žinomi atlikėjai.
ŽYMA
moksliniai_tyrimai