pirmadienis, balandžio 6 d.
Aktualijos
Britų policija sutrukdė klimato aktyvistams dronais priversti uždaryti Hitrou oro uostą
Londono policija penktadienį dislokavo didelį saugumo kordoną aplink Hitrou ir areštavo septynis asmenis, kad sutrukdytų klimato aktyvistų pastangoms žaisliniais dronais priversti uždaryti intensyviausiai dirbantį Europos oro uostą.
Lietuva
Pasieniečiai sulaikė iš Anglijos miesto Donkasterio skridusį vyrą
Sostinės oro uoste pasieniečiai sulaikė teisėsaugos ieškotą vilnietį. Paaiškėjo, kad vyras kelis pastaruosius mėnesius vengė atlikti jam skirtą bausmę.
Lietuva
Po incidento oro uoste – skandalingas teisėjo nutarimas: pareigūnės peržengė visas ribas
Tarptautiniame Vilniaus oro uoste dirbantys muitinės pareigūnai gali specialiai provokuoti į šalį atskridusius keleivius nusižengti Lietuvos įstatymams. Tokią prielaidą padaręs Vilniaus apygardos teismo teisėjas teigia, kad muitininkų elgesys niekaip negali būti pateisinamas, o nusižengti provokuojami keleiviai neturėtų būti baudžiami vien dėl to, kad pareigūnai tinkamai neatlieka savo pareigų.
Pasaulio lietuviai
Lietuvis skrido į juodąjį sąrašą įtrauktomis oro linijomis: mums patarė pasikliauti Dievu
Nūdien žmonės skraido vis dažniau. Anksčiau, pamenu, skrydžio laukdavau kaip šventės – naktį prieš jį net negalėdavau užmigti, nes tai buvo tokia reta patirtis, kurią ilgai prisimindavai. Dar ne taip seniai net ir neilgo skrydžio kaina atsieidavo vidutinį lietuvio atlyginimą.
ŽYMA
orouostas