ketvirtadienis, lapkričio 26 d.
Pasaulis
Prancūzija: mečetę padegti bandęs 84 metų vyras norėjo atkeršyti musulmonams už gaisrą Paryžiaus Dievo Motinos katedroje
84 metų amžiaus vyras, įtariamas bandymu padegti mečetę pietinėje Prancūzijos dalyje ir sunkiai sužalojus du senyvo amžiaus vyrus, tyrėjams sakė, kad norėjo atkeršyti už siaubingą gaisrą Paryžiaus Šv. Dievo Motinos katedroje, dėl kurio jis kaltina musulmonus.
Aktualijos
Lancashire namų tarpduryje padegtas vyras kovoja dėl savo gyvybės
Lancashire bendruomenę šokiravo neįtikėtinai žiaurus užpuolimas: vyras buvo padegtas savo namų tarpduryje.
Pasaulis
Britė mama, nužudyta Barbadose, padegta išbėgo į gatvę
Didžiosios Britanijos pilietė ir mama Natalie Crichlow, keliavusi po Barbadosą, išbėgo į gatvę apsupta liepsnų po to, kai jos patalynė buvo sulaistyta degiu skysčiu ir padegta.
Aktualijos
Po padegėjo išpuolio mama ir trys vaikai buvo priversti šokti per namo langus
Gaisro metu paauglys berniukas apdegė ir buvo skubiai išgabentas į ligoninę, o dvi jo seserys patyrė sveikatos problemas, sukeltas įkvėptų smalkių.
Pramogos
Iš nuobodulio pelę kremuoti sumanę darbuotojai sudegino parduotuvę
Dvi „kvailos“ ir „nuobodžiavusios“ dviračių parduotuvės darbuotojos nusprendė kremuoti rastą negyvą pelę, tačiau sukėlė didžiulį milijoninių nuostolių padariusį gaisrą, rašo Bbc.com.
Aktualijos
„Novičiok“ apsinuodijęs vyras atgavo sąmonę
Didžiosios Britanijos pilietis, apsinuodijęs Sovietų Sajungoje pagaminta nervus paralyžiuojančia medžiaga „Novičiok“, atgavo sąmonę, antradienį pranešė jį gydančos ligoninės medikai.
ŽYMA
padegimas