šeštadienis, rugsėjo 19 d.
Aktualijos
Popiežiaus vizitui ruošiamasi jau seniai, biudžetas – „šimtai tūkstančių eurų“
Popiežiaus Pranciškaus vizitui organizuoti lėšos yra numatytos šalies biudžete, tai „šimtai tūkstančių eurų“, sako premjeras Saulius Skvernelis.
Lietuva
Keikūnas emigrantas šokiravo žiūrovus
Šią savaitę per LRT kanalą laida „Emigrantai“ sukėlė tikrą audrą. Žiūrovai paspiktino siužete rodytu interviu su emigrantu, kuris kalbėdamas nuolatos keikėsi, ir tuo, kad toks reportažas apskritai buvo parodytas per nacionalinį transliuotoją geriausiu laiku, kai šią laidą galėjo pamatyti ir mažiausi žiūrovai.
Gyvenimas
„Keikiasi tik impotentai“
„Pradžiai – aš esu prieš keiksmažodžius, – sako Giedrius Drukteinis. – Vienoje TV laidoje netgi minėjau, kad keikiasi tik impotentai. Piktinausi, kai perskaičiau žinutę apie tai, kad Škotijos teismas išteisino jaunuolį, policininkui pasakiusį „fuck off“, remdamasis išvada, jog kaltinamasis viso labo kalbėjo „savo kartos leksikonu“. Ir laikausi nuostatos niekada nesikeikti draugų namuose.“
Gyvenimas
Kodėl lietuviai taip mėgsta tą žodį?
Ar visi mūsų televizijos ekranus užplūdę „negražūs“ žodžiai mums jau tokie gražūs, kad be jų neišsiverstume? „Ne paslaptis, kad daug blogybių į mūsų dorus ir harmoningus gyvenimus atėjo būtent iš televizijos“, – sako Giedrius Drukteinis.
ŽYMA
popiežius_lietuvoje