antradienis, liepos 7 d.
Pasaulis
Maskva neigia Berlyno kaltinimus dėl programišių atakų prieš Bundestagą
Vokietijos pareiškimai dėl Rusijos „programišių atakų“ prieš Bundestagą yra absurdiški, ir Maskva kategoriškai neigia tokius kaltinimus, ketvirtadienį pareiškė Užsienio reikalų
IT ir transportas
Kibernetinis saugumas
Verslui vis labiaus skaitmenizuojantis, kibernetinių įsilaužimų nuostoliai auga
Įmonių veikla tampa vis labiau skaitmenizuota, daugėja atakų, tačiau gynyba rūpinamasi retai
Pasaulis
„FaceApp“ programėlė – grėsmė mūsų privatumui?
Prieš maždaug porą metų sukurta ir dabar vėl populiari programėlė „FaceApp“ privertė ne vieną iš mūsų dalytis su draugais ir aplinkiniais „pasendintomis“ asmenukėmis. Tačiau po nekalta programėle gali slėptis ir nemalonus monstras, besikėsinantis į asmeninius duomenis.
Aktualijos
„British Airways“ dėl programišių pavogtų keleivių duomenų skirta įspūdinga bauda
„British Airways“ skirta didesnė nei 200 mln. eurų bauda už tai, kad programišiams pernai pavyko pavogti šimtų tūkstančių keleivių bankinius duomenis, pirmadienį pranešė Didžiosios Britanijos oro bendrovės patronuojančioji grupė IAG.
Verslas
Profesionalus programišius C. Maartmannas-Moe: „Sugriauti pasitikėjimą labai lengva“
Grėsmės internete kyla kiekvienam iš mūsų. Norvegijos informacinio saugumo specialistas, profesionalus įsilaužėlis Carsten Maartmannas-Moe pabrėžia, kad skaitmeninėje erdvėje niekas negali būti visiškai saugus. Visgi kalbėdamas su IQ apžvalgininke Ieva Žvinakyte jis sakė, kad svarbiausi kibernetinio saugumo iššūkiai vis dar laukia ateityje.
Pramogos
Balandžio 20-oji: dienos įvykis
Balandžio 20 yra 110-a metų diena pagal Grigaliaus kalendorių (keliamaisiais metais – 111-a). Nuo šios dienos iki metų galo lieka 255 dienos.
ŽYMA
programišiai